999 rezultate për

dyqanit

Epoka e dyqanit në celular... Çdo ditë e më shumë, kryefjala e shërbimeve po bëhet dixhitalizimi. Duket si një refren i përsëritur, por ja që kjo ësht
La jetimë 3 fëmijë, shitësi i dyqanit: Minatori 33 vjeçar i merrte ushqimet me listë Pronari i një dyqani në Bulqizë dhe fqinjët tregojnë fukarallëkun ku jetonte familja e Rruzhdi Rushitit, i cili është nj
Makinat bëhen përshesh në Ish-Bllok, njëra përfundon brenda dyqanit (FOTO LAJM) Një aksident masiv ka ndodhur pak më parë në zonën e “ish-Bllokut” në Tiranë, në të cilin janë përfshirë një numër i mad
Zbardhet ngjarja, maskat grabisin biznesin në Elbasan Një natë më parë një biznes ka rënë pre e grabitësve në Elbasan. Raportohet se ngjarja ka ndodhur në lagjen “Sule Pap
Derrat futen në supermarket, nuk pushojnë së piri konjak (VIDEO) Tre derra janë futur në një supermarket rus, të cilët kanë shkuar drejt raftit të pijeve alkoolike dhe kanë konsumuar ko
Aksident në Sarandë, makina përfundon brenda dyqanit (FOTO LAJM) Një makinë ka përfunduar brenda një dyqani rrobash në Sarandë. Fatmiresisht nuk raportohen te plagosur apo viktima. N
Aksident në Korçë, mjeti përfundon brenda dyqanit (FOTO LAJM) Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Korçë. Dy mjetë janë përplasur në bulevardin "Republika", ku njëri prejt ty
Shpërthimi i bombulës në ish-Bllok, pronarja e biznesit ngjitur kërkon dëmshpërblim Shpërthimi i bombulës së gazit në një argjendari të hënën në zonën e ish- bllokut ishte vetëm një nga rastet e rënda që
Shpërthimi i fuqishëm në ish-Bllok, çfarë u gjet tjetër në bodrumin e dyqanit (FOTO LAJM) Ditën e djeshme zona e ish Bllokut dhe e gjithë Tirana u trondit nga një shpërthim i fuqishëm i një bobule gazi. Si p
Ndodhi edhe kjo, pronari i dyqanit var në derë emrat e borxhlinjve (FOTO LAJM) Një pronar i një dyqani diku në Kosovë, e ka gjetur një mënyrë të veçantë me ua kërkua borxhet fqinjëve. Në dritaret
Refuzoi të shkonte me të, pastori vret shitësen e dyqanit Një ngjarje shumë e rëndë ka ndodhur në Misur. Një burrë i akuzuar për vrasjen e një gruaje dhe sulmit seksual ndaj d
Greket hakmerren për terroristin e vrarë? Sulmohet biznesi shqiptar në Athinë Një sulm me molotov është regjistruar në orët e para të mëngjesit të sotëm në zyrë turistike shqiptare në qendër të Athi
Ronaldo akuzohet për përdhunim, në Angli e kthejnë në biznes (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo vazhdon të jetë në telashe për akuzat që e lidhin atë me një përdhunim të ndodhur në Las Vegas. Megjit
U kap duke vjedhur, vritet nga kalimtarët (VIDEO) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi, ku një hajdut vdiq teksa kishte hyrë për të vjedhur në një argjendari. I armato
Burri sheh vdekjen me sy, por në fund mëson se ishte një shaka (VIDEO) Mund të keni parë mjaft shaka pa kripë, por kjo duket të jetë përtej një shakaje të tillë. Një burrë ka terrorizuar p
Heronjtë që nuk u trembën nga plumbat për të mbrojtuar gra dhe fëmijë (VIDEO) Dy heronjë të vërtetë shihen në pamjet e kamerës së sigurisë në Meksikë teksa vendosin veten në rrezik për të mbrojtur j
Të shtënat me armë në Vlorë, ja pse dhe kush është autori i atentatit Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mbrëmjen e sotme pranë Universitetit "Ismail Qemali" në lagjen "Skelë" të qyte
Dyqanit në Tiranë i vendosin eksploziv mes natës Një shpërthim me eksploziv ka ndodhur gjatë natës në Tiranë në rrugën "Ymer Kurti". Nga raportimet e para mësohet se
Shpërthim me tritol dyqanit në Krujë Rreth orës tre të mëngjesit të sotëm në fshatin Mukje, Krujë ka shpërthyer një sasi e vogël lënde plasëse në dyqanin ush
Kapet duke vjedhur, shqiptarja sulmon pronaren e dyqanit në Itali Policia italiane ka ndalur dhe ka nisur hetimet për një shqiptare në Itali. Mësohet se një 63-vjeçare shqiptare ka v