999 rezultate për

dyqani

Morën 550 mijë lekë për një leje dyqani: Pas drejtorit, lirohet dhe shefi i Logjistikës së burgut 313 Gjykata e Posaçme Kundër Korrupsiomit dhe Krimit të organizuar ka lënë të lirë shefin e logjistikës së burgut 313 Florin
Epoka e dyqanit në celular... Çdo ditë e më shumë, kryefjala e shërbimeve po bëhet dixhitalizimi. Duket si një refren i përsëritur, por ja që kjo ësht
Makina dhe veshje luksoze, parukierja kthen dyqanin në fole droge Një estetiste është burgosur sot në Britani pasi financonte jetën e saj luksoze duke kthyer sallonin e saj të bukurisë n
Tentuan të vidhnin dyqanin në Has, pronari i zë ritë me çifte 4 adoleshentë në Has kanë gjetur biznesin e gabuar për të grabitur. Kjo pasi dy prej tyre janë plagosur nga pronari i
Grabitet dyqani në Pogradec, vidhen lekë dhe mall Një dyqan është grabitur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Pogradec. Mësohet se ngjarja ka ndodhur pranë lagjes
Tentuan të grabisnin dyqanin e celularëve, plas sherri mes policit dhe autorëve Një polic dhe tre grabitës janë përplasur fizikisht mëngjesin e sotëm në qytetin e Fierit, ku po tentohej vjedhja e një
"Mishi, mirë mishi?", Gjici flet për memen e famshme dhe zbulon çfarë ndodhi me dyqanin (VIDEO) Batuta e kryebashkiakut të Kukësit Safet Gjici për konsumimin e mishit gjatë një takimi me një kasap, bëri xhiron e rrje
La jetimë 3 fëmijë, shitësi i dyqanit: Minatori 33 vjeçar i merrte ushqimet me listë Pronari i një dyqani në Bulqizë dhe fqinjët tregojnë fukarallëkun ku jetonte familja e Rruzhdi Rushitit, i cili është nj
50-vjeçari qan me lot dyqanin e rrënuar në Astir: Ku të mbytem, ku ta gjej të drejtën?! IKMT rrafshoi 20 objekte në zonën e Unazës së Re në Tiranë mëngjesin e së martës. 50-vjeçari, Ylli Kllezi, banor i zonës
Grabitet dyqani i celularëve në Durrës, policia jep detajet Një person ka grabitur nën kërcënimin e thikës, xhiron ditore të një dyqani celularësh, në Durrës. Referuar informaci
Një person tenton të vjedhë në dyqanin e Rozana Radit, këngëtarja poston videon e sikletshme (VIDEO) Një situatë e pakëndshme ka ndodhur në dyqanin e këngëtares së njohur Rozana Radi. Një adoleshent është futur në ambi
I kishte para borxh, shitësi merr peng në dyqan qytetarin "Arrestimi i tij u bë pasi dyshohet se me vetëgjyqësi, ky shtetas ka mbajtur peng në dyqanin e tij shtetasin K. K., 52 v
Punonjësi vdes në punës, mbulohet me çadra dhe marketi vijon biznesin Trupi i një punonjësi të ndjerë që vdiq gjatë turnit të punës, u la në dyshemenë e një supermarketi i mbulur me çadra te
Sirianët vjedhin në mes të ditës dyqanin e parfumeve në Tiranë (VIDEO) Prej ditësh bizneset e Tiranës kanë ngritur shqetësimin për vjedhjet dhe kërcënimet që shtetasit sirianë të ardhur ilega
Maskat grabisin dyqanin në Përmet Një sasi e konsiderueshme parash është grabitur gjatë natës në dyqanin e një pronari, të identifikuar si Z.J., në Përmet
Grabitet dyqani i luleve në Fier, tre persona marrin paratë me kërcënim Një dyqan lulësh është grabitur në qytetein e Fierit. Ngjarja ka ndodhur pak minuta në lagjen “Kastriot” pranë gjimna
Makinat bëhen përshesh në Ish-Bllok, njëra përfundon brenda dyqanit (FOTO LAJM) Një aksident masiv ka ndodhur pak më parë në zonën e “ish-Bllokut” në Tiranë, në të cilin janë përfshirë një numër i mad
Rama jep një lajm të mirë dhe një të keq: Taksat e biznesit nuk paguhen, dritat nuk diskutohen "Taksa në muajin që ke mbyllur dyqanin gjatë kohës së luftës kundër COVID-19 nuk do të paguhet, por nuk ka asnjë negocim
Njerëz të mirë në ditë të vështira, dyqani në Mat: Nëse s'keni mundësi, bukë falas! Shqiptarët po kalojnë ditë të vështira, të izoluar në banesat e tyre për të mbrojtur veten dhe të afërmit e tyre nga COV
Kukësi-Tirana, publikohet çmimet e biletave në stadiumin "Air Albania" Klubi i Kukësit ka njoftuar se nga dita e nesërme do të nisë shitja e biletave për ndeshjen ndaj Tiranës, që do të zhvil