999 rezultate për

dyqaneve

Policia mësyn brenda supermarketeve dhe dyqaneve, apeli i fortë ndaj qytetarëve (VIDEO) Pas heqjes së masave kufizuese ndaj koronavirusit, në vend po shtohet ndjeshëm numri i të infektuarve. Policia e Tira
Gjermania parashikon rihapjen e të gjitha dyqaneve dhe shkollave në maj Kancelarja gjermane, Angela Merkel ka paralajmëruar se do të flasë sot në mesditë në lidhje me lehtësimin e masave në Gj
Picë bashkë me maskë, idea e veçantë e dyqaneve në Milano Me krizën e koronavirusit bota e restoranteve duhet të punojë shumë për t’u rinisur dhe për të mos humbur biznesin. N
Turqia i vë "drynin" të gjithave për 48 orë, plas sherri para dyqaneve dhe furrave të bukës (VIDEO) Turqia ka shpallur një izolim 48-orësh në 31 qytete të vendit në një përpjekje për të frenuar përhapjen e koronavirusit,
"Tmerri" i dyqaneve elektronike, kamerat nxjerrin zbuluar vjedhjen "huq" të të riut (VIDEO) policia e Tiranës ka finalizuar operacionin policor i koduar “Lenovo”, duke i dhënë fund vjedhjeve të 34 vjeccarit në kr
Kapet "tmerri" i dyqaneve në Tiranë, grabiste në mes të ditës me pistoletë (VIDEO) Policia e Tiranës ka vënë në pranga një 27 vjecar i cili vidhte markete në Tiranë. E.B, 27 vjeç, nën kërcënimin e nj
Plas kallashi në qendrën tragtare, 18 të plagosur Një situate aspak e zakontë ka ndodhur në një qendër tregtare në Teksas të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Brenda amb
Dyqanet në Veri hapen bosh Shoqata e afaristëve serbë në veriun e Kosovës tha dje se të mërkurën do të rihapen dyqanet, që qëndruan të mbyllura për
Pantallonat më të mëdha në botë, sa një ndërtesë 22-katëshe Një zinxhir i dyqaneve të Departamentit të Perusit thyen një rekord botëror të Guinness duke krijuar xhinse me madhësinë
Njihuni me gruan e Saddamit që ishte makth i dyqaneve Pak dihet për gruan e parë të liderit të dikurshëm të Irakut, Saddam Hussein, Sajida Talfah. Për të kanë qarkulluar s
Basha ngatërrohet me emrin e bandës, plasin të qeshurat në Kuvend Kreu i opozitës është duke mbajtur një fjalim të fortë në Kuvend duke akuzuar Kryeministrin Rama se është bërë njësh me
Të çmendurit pas iPhone nxitojnë të zenë radhën para dyqaneve të Apple (FOTO LAJM) Tashmë një ditë pas paraqitjes zyrtare të iPhone-it të ri dhe disa javë para fillimit të shitjeve, të çmendurit pas iPho
Bizneset në Hamburg kërkojnë 20 milionë euro për dëmet nga protestat kundër G20-s Pronarët e dyqaneve në Hamburg kanë kërkuar 18 milionë euro (20,5 milionë dollarë) për dëmet e shkaktuara nga protestat
PD: Pronarët e dyqaneve të vjetra nxjerrin zbuluar pazaret e Veliajt Pronarët e dyqaneve të vjetra tek Pazari i ri në Tiranë zbuluan sot planin klientelist të Erion Veliajt për të shembur d
Ende pa dalë në treg iPhone 7 krijon radhë pa fund para dyqaneve Lajm i keq për të gjithë adhuruesit e "Apple". Kush nga klientët nuk ka pasur mundësi që të porosisë online “iPhone 7 Pl
Zbulohet shpella mahnitëse e fshehur poshtë fushës së golfit (FOTO LAJM) Në Missouri të Shteteve të Bashkuara në një fushë golfi është hapur një gropë e madhe, që i ka përpirë disa tonelata me
Frikë deri në palcë, pronarët i vënë drynin dyqaneve nga kontrollet (FOTO LAJM) Ashtu sikundër ishte lajmëruar edhe më herët, ditën e sotme ka nisur aksioni kundër informalitetit. Sikundër vihet r
Kapet grabitësi i tre dyqaneve në Korçë Policia e Korçës ka arritur të arrestojë një 33 vjeçar, pasi ai është autor i tre vjedhjeve në dyqanet në po të njëjtën
Bum shitjesh për bluzën me stemën “Shqipëria e Madhe” Festimet nuk mund të konsiderohen si të tilla kur mungojnë simbolet. Në fakt, shqiptarët ashtu sikurse çdo vit kanë bler
Dubai ndërton qytetin me ajër të kondicionuar (FOTO-VIDEO) Dubai ka zbuluar planet për të ndërtuar qytetin e parë në botë me ajër të kondicionuar. Sheiku Mohammed bin Rashid Al Ma