999 rezultate për

dyqan

Covid-19, këto janë masat shtrënguese të disa shteteve evropiane Nga bllokimi i dytë kombëtar në Francë deri në izolimin ”e lehtë” në Gjermani, më poshtë renditen të gjitha vendet europ
La jetimë 3 fëmijë, shitësi i dyqanit: Minatori 33 vjeçar i merrte ushqimet me listë Pronari i një dyqani në Bulqizë dhe fqinjët tregojnë fukarallëkun ku jetonte familja e Rruzhdi Rushitit, i cili është nj
Mbyllet Gjermania për një muaj, Merkel: Shkollat, dyqanet dhe kishat qëndrojnë hapur Qeveria federale gjermane dhe qeveritë e landeve duan të vënë nën kontroll shifrat me rritje drastike të infektimeve me
I dashuri i bëri bllok në Facebook, zbardhet dëshmia e shoqes së ngushtë (FOTO LAJM) E reja shqiptare Artemisa Vasili vazhdon të jetë e zhdukur pa asnjë gjurmë në Greqi. Mbrëmjen e kaluar, zhdukja e vaj
COVID-19/ Ky është vendi i parë në Europë që rikthen karantinën Irlanda do të mbyllë pjesën më të madhe të ekonomisë dhe shoqërisë së saj, në një bllokim të dytë për COVID-19, që do të
50-vjeçari qan me lot dyqanin e rrënuar në Astir: Ku të mbytem, ku ta gjej të drejtën?! IKMT rrafshoi 20 objekte në zonën e Unazës së Re në Tiranë mëngjesin e së martës. 50-vjeçari, Ylli Kllezi, banor i zonës
U njohën kur punonte si asistente shitjesh dhe fitonte 9.5 paund! Kjo është historia si në përralla e Georginas dhe Ronaldos Ajo udhëton me avion privat, merr 80,000 paund në muaj dhe mban një unazë prej 615,000 paundësh në gisht. Por nëntë v
Grabitet dyqani i celularëve në Durrës, policia jep detajet Një person ka grabitur nën kërcënimin e thikës, xhiron ditore të një dyqani celularësh, në Durrës. Referuar informaci
Janë lirë, por këto produkte do t'ju kushtojnë shumë nëse i blini të përdorura (FOTO LAJM) Kurdoherë që të shkoni për gjueti thesaresh në një dyqan antik ose të cilësisë së mirë, mendoni dy herë përpara se të bl
Një person tenton të vjedhë në dyqanin e Rozana Radit, këngëtarja poston videon e sikletshme (VIDEO) Një situatë e pakëndshme ka ndodhur në dyqanin e këngëtares së njohur Rozana Radi. Një adoleshent është futur në ambi
I kishte para borxh, shitësi merr peng në dyqan qytetarin "Arrestimi i tij u bë pasi dyshohet se me vetëgjyqësi, ky shtetas ka mbajtur peng në dyqanin e tij shtetasin K. K., 52 v
Punonjësi vdes në punës, mbulohet me çadra dhe marketi vijon biznesin Trupi i një punonjësi të ndjerë që vdiq gjatë turnit të punës, u la në dyshemenë e një supermarketi i mbulur me çadra te
Dyqan çokollatash dhe kinema, brenda dhomave sekrete të Shtëpisë së Bardhë (FOTO LAJM) Shtëpia e Bardhë është një nga shtëpitë më të famshme në botë, me 132 dhoma, 35 tualete dhe 412 dyer të shpërndara në të
Policia mësyn brenda supermarketeve dhe dyqaneve, apeli i fortë ndaj qytetarëve (VIDEO) Pas heqjes së masave kufizuese ndaj koronavirusit, në vend po shtohet ndjeshëm numri i të infektuarve. Policia e Tira
Sirianët vjedhin në mes të ditës dyqanin e parfumeve në Tiranë (VIDEO) Prej ditësh bizneset e Tiranës kanë ngritur shqetësimin për vjedhjet dhe kërcënimet që shtetasit sirianë të ardhur ilega
"Ramavirusi që vret bizneset", mbyllen qindra dyqane në Tiranë Ditën e djeshme, kryeministri Edi Rama bëri me dije se po diskutohet që të hiqen plotësisht taksat për biznesin e vogël
I erdhi në dyqan kur ishte shitëse, si u njoh këngëtarja shqiptare me Rihannën Bebe Rexha mund të mos e kishte menduar kurrë që ylli i muzikës, Rihanna, e cila ia behu papandehur në dyqanin ku ajo pu
Janë lirë, por këto produkte do t'ju kushtojnë shumë nëse i blini të përdorura (FOTO LAJM) Kurdoherë që të shkoni për gjueti thesaresh në një dyqan antik ose të cilësisë së mirë, mendoni dy herë përpara se të bl
Tentuan të grabisnin dyqane të maskuar me fytyrën e Salah, arrestohen 4 persona në Egjipt Katër hajdutë egjiptianë, të maskuar me fytyrën e yllit të futbollit Mohamed Salah dhe të armatosur, dolën nëpër rrugët
Çmime stratosferike: Në kullat e Tiranës një dyqan kushton mbi 1 milion euro Të blesh një apartament në Tiranë apo një garazh është tejet e vështirë, pai çmimet janë tejet të lata dhe në disnivel t