999 rezultate për

dyfishte

Vrau me hanxhar ish të dashurën dhe partnerin e saj, arrestohet shqiptari Një urdhër arresti është lëshuar për 45-vjeçarin shqiptar, i cili dyshohet se kreu vrasjen e dyfishtë në muajin tetor të
Arratia i zgjati pak, del fotoja pas arrestimit të autorit të vrasjes së dyfishtë 59-vjeçari Përparim Ademi ditën e fundit të vitit i mori jetën bashkëjetueses së tij dhe motrës së saj duke tronditur gj
Detaje të reja nga vrasja e dyfishtë në Prizren: Polici vret të bijën dhe veten (VIDEO) Dy persona janë gjetur të vdekur në shtëpinë e tyre në Prizren. Kryeprokurori Admir Shala ka konfirmuar për KOHË-n se
Ka sërish gol në sfidën, Kukësi Skënderbeu (VIDEO) Kukësi ka dyfishuar shifrat ndaj Skënderbeut. Është sërish Eze ai që realizon pas asistit spektakolar të Ibrahimit.
Befasohet Liverpooli, Atalanta në avantazh të dyfishtë (VIDEO) Liverpool është duke u mposhtur nga Atalanta në "Anfield". Pas pjesës së parë mbyllur në barazim pa gola, miqtë kanë
Icardin dhe një tjetër "big", Milan ëndërron goditjen e dyfishtë në janar Milan po vazhdon të fluturojë mes kampionatit dhe Europa League. Skuadra e Pioli-t nuk po gabon asnjë ndeshje dhe ta
Juventus ka gati goditjen e dyfishtë për shifrën qesharake Asnjë mëshirë në fushë dhe as në merkato. Juventus ka ndërmend të kthehet të fitojë në Europë përveçse të konfirmojë
Vrasja brutale e gruas dhe të dashurit të saj, gjurma që fundosi 45-vjeçarin shqiptar Ai zhduku armën e krimit, telefonat celularë të viktimave si dhe u përpoq të prishte provat në shtëpinë ku u krye vrasja
Krimin e dyfishtë në Malësi të Madhe e zbuloi prifti, bindi babain e autorit të tregojë kufomat Prifti i fshatit, i cili ka marrë pjesë në operacionet e kërkimit të Vilson Cutajt dhe Klement Pepajt, i ka kërkuar Rrok
U infektua me COVID-19, Meta i uron shërim të shpejtë Trumpit Presidenti Ilir Meta i ka uruar shërim të shpejtë presidentit amerikan Donald Trump i cili është konfirmuar me COVID-19
Edhe police edhe punonjëse s*ksi, si ju zbulua jeta e dyfishtë agjentes (FOTO LAJM) Nga police në punonjëse seksi, ky është shndërrimi i Sarah Keller, një ish-agjente në qytetin gjerman Duisburg. Për s
FORMACIONI/ Si ndryshon Tottenham me Reguilon dhe Bale në fushë (FOTO LAJM) Pas humbjes befasuese në ndeshjen e parë të sezoni të ri në Premier Ligë kundër Evertonit, presidenti i Tottenhamit Dani
Aksident i dyfishtë në Korçë, një person niset me urgjencë në spital Një aksident i dyfishtë ka ndodhur në aksin Korçë-Pogradec në afërsi të fshatit Memlisht, ndërsa për pasojë kaNë mbetur
PSG e mbyll pjesën e parë me avantazhin e dyfishtë (VIDEO) PSG e ka mbyllur me epërsinë e dy golave pjesën e parë ndaj Leipzig. Golat për francezët u shënuan nga Marquinhos dh
Finalja e mbijetesës, Vllaznia në avantazh të dyfishtë Vllaznia ka zhbllokuar dhe mw pas dyfishuart rezultatin shumw shpejt pwrballw Beslidhjes. Ështw Kruja lojtari qw e ka dw
Juventusi me "pushime", Cagliari mbyll 45 minutat e para në avantazh të dyfishtë (VIDEO) Juventusi i cili vetëm një ndeshje më parë arriti të siguronte titullin e nëntë rradhazi, duket se nuk i ka ngelur motiv
Chelsea e mbyll pjesën e parë me epërsi të dyfishtë (VIDEO) Chelsea ka arritur të shënojë dy gol në fund të pjesës së parë ndaj Watfordit. Mount ka shënuar në minutën e 43-të pë
8 kilogramë të bardhë në sedilje, si u kapën dy shqiptarët Dy shqiptarë kanë përfunduar në prangat e policisë italiane pasi janë kapur me 8 kg kokainë. Agjentët e policisë ngri
Morën 10 mijë euro për të kuruar autorin e vrasjes së dyfishtë, mjekët përfundojnë në burg Eduart Lamaj, i arrestuari i parë i atentatit me dy të vrarë në Laç, u plagos gjatë atentatit dhe u kurua në një klinikë
Kjo është makina superluksoze e autorit të vrasjes së dyfishtë në Laç (FOTO LAJM) Ditën e sotme policia e shtetit vuri në pranga shtetasin Eduart Lamaj, i akuzuar për ekzekutimin e dy biznesmenëve në zo