999 rezultate për

dyfishon

Surprizon Valencia shënon golin e dytë përballë Barcelonës (VIDEO) Valencia është duke surprizuar Barcelonën në finalen e Kupës së Mbretit. Është duke u luajt minuta e 35’ dhe Valencia ka
Milani dyfishon rezultatin me një super gol (VIDEO) Pas një pjese të para të mbyllur në barazim pa gola me Frosinone e cila edhe pse e rënë nga kategoria nuk po lëshon aspa
Liverpool dyfishon rezultatin (VIDEO) Liverpool ka arritur të shënojë edhe golin e dytë përballë Huddersfield. Goli i parë i shënuar nga Keita ishte goli
Napoli i vendosur për yllin e ekipit, refuzon 150 milion euro dhe i dyfishon rrogën Napoli është gati të kthejë pas të gjitha ofertat në adresë të mbrojtësit senegalez Kalidou Koulibaly, duke i ofruar kët
Diego Costa dyfishon rezultatin me një super gol (VIDEO) Atletico e Madritit ka arritur ta zgjidhë mjaft shpjetë ndeshjen përballë Alves ku brenda 10 minuave ka shënuar 2 gola.
Aguero magjik, dyfishon për Manchester City-n me një supergol (VIDEO) Manchester City po fiton 2-0 në fushën e Fulham-it. Pas golit të Bernardo Silva-s në minutën e 5-të, lojtarët e Guar
Manchester City i dyfishon rrogën yllit të ekipit Manchester City ka si objektiv të rinovojë kontratën e Leroy Sane përpara se të përfundojë sezoni aktual. Kontrata e
Ylli i Bayern dyfishon rezultatin përballë Hollandës (VIDEO) Gjermania është duke bër një ndeshje të madhe të Johan Cruyff Arena. Pas golit të yllit Sane është radha e yllit tje
Aguero dyfishon rezultatin për Cityn (VIDEO) Vetëm 3 minuta pasi ekzekutoi saktë penalltinë sulmuesi argjentinas Aguero ka arritur të shënojë golin e dytë personal p
Arsenal dyfishon rezultatin përballë United (VIDEO) Arsenal ka arritur të dyfishojë shifrat përballë United falë një penalltie të goditur saktë nga Ambameyang. Penalltia
William dyfishon për Chelsea me një super gol (VIDEO) Blutë e Londrës kanë arritur të dyfishojnë rezultatin përballe Dinamo Kiev, shkruan Albeu.com Ka qenë braziliani Will
Ajax dyfishon përballë Realit (VIDEO) Fantastike ajo çfarë po ndodh në Bernabeo ajax ka arritur të dyfishojë rezultatin përballë Realit Goli i parë I ka dh
Juventus dyfishon rezultatin përballë Napolit (VIDEO) Turko-Gjermani, Emre Can dyfishon rezultatin përballë Napolit duke shënuar me kokë, shkruan Albeu.com Pas daljes me k
Lazio dyfishon rezultatin përballë Romës (VIDEO) Lazio ka arritut të dyfishojë reszultatin përballë rivalit të përjetshëm Romës, shkruan Albeu.com Goli ka ardhur ng
Dyfishon rezultatin Bayern Munchen (VIDEO) Bayern duket i pandalshëm në këtë sfidë, shkrua Albeu.com Në vetëm 10 minutat e para ka arritur të shënojë dy gola.
Liverpool dyfishon rezultatin ndaj Watfordit (VIDEO) Liverpool ka dyfishuar rezultatin ndaj Watfordit në "Anfield Road". Ai që ka shënuar është përsër Sadio Mane në minu
Napoli dyfishon rezultatin ndaj Parmas (VIDEO) Napoli ka dyfishuar rezultatin ndaj Parmas në "Stadio Ennio Tardini". Ai që ka shënuar është sulmuesi Arkadiusz Mili
PSG dyfishon rezultatin ndaj Nimes (VIDEO) PSG ka dyfishuar rezultatin ndaj Nimes në "Parc des Princes". Ai që ka shënuar është sulmuesi i talentuar, Kylian Mb
Chelsea dyfishon rezultatin ndaj Malmos (VIDEO) Chelsea dyfishon rezultatin ndaj Malmos në "Stamford Bridge". Ai që ka shënuar është mesfushori Ross Barkley në minu
Interi dyfishon rezultatin ndaj Rapid Vienna (VIDEO) Inter ka dyfishaur rezultatin ndaj Rapid Vienna në "Giuseppe Meazza". Ai që shënoi është mbrojtësi Ranocchia në minu