999 rezultate për

dyfishohet

Të mbetur akoma pas në kohë, çfarë riti i veçantë ndodh në këtë fis Fisi Bodi që jeton në Luginën Omo, në Etiopi, tërheq vëmendjen e botës me traditat shumë të çuditshme që ka. Djemtë
Një mrekulli në kohë "lufte", dyfishohet numri i personave të shëruar nga koronavirusi Ministria e Shëndetësisë përpos njoftimit se harta e të infektuarve nga koronavirusi është zgjeruar në gjithë vendin, ka
Rrahmanit i dyfishohet vlera ne merkato Amir Rahmani është në formë të mirë pas paraqitjeve mbresëlënëse ndaj Milanit dhe Juventueist. Me këto paraqitje ka t
Dyfishohet numri i të prekurve me koronavirus në Britani Personat e infektuar me koronavirus janë dyfishuar në Britani. Numri me koronavirus në Britani ka shkuar në tetë dhe
Traditën më të çuditshme në botë e ka ky fis nga Etiopia Fisi Bodi që jeton në Luginën Omo, në Etiopi, tërheq vëmendjen e botës me traditat shumë të çuditshme që ka. Djemtë
Dyfishohet numri i policëve të plagosur nga aksioni në veri Ka shkuar në katër numri i policëve të plagosur të Njësisë Speciale të Policisë së Kosovës që po zhvillon një operacion
Dyfishohet numri i të sëmurëve me grip në Maqedoni Gjatë javës së kaluar janë paraqitur 58 raste me sëmundje të gripit, që është rritje dyfish më e madhe në krahasim me nj
Nuk po prodhojmë me as pras, dyfishohet çmimi Fermerët shqiptare të paorientuar me nevojat e tregut, përveçsenë shumë raste ekspozohen ndaj humbjeve tëmëdha krijojnëe
Traditën më të çuditshme në botë e ka ky fis nga Etiopia Fisi Bodi që jeton në Luginën Omo, në Etiopi, tërheq vëmendjen e botës me traditat shumë të çuditshme që ka. Djemtë
Pothuajse dyfishohet numri i të vdekurve nga tragjedia në Itali Është rritur numri i personave të vdekur nga tragjedia që ndodhi sot në Genoa të Italisë, ku u shemb ura. Sipas autor
Suedia e pafuqishme, dyfishohet rezultati nga anglezët (VIDEO) Anglia ka dyfishuar shifrat ndaj Suedisë. Golin e dytë e ka shënuar Dele Alli me kokë në minutën e 58'. Këto gol
A po dyfishohet kërcënimi nga kanceri prej telefonave celularë? Shqetësime të reja janë ngritur mbi rolin e telefonave celularë në kancerin e trurit pasi dëshmitë e reja zbuluan se shk
Dyfishohet numri i britanikëve që kërkojnë shtetësi në vendet e BE-së Numri i britanikëve që po bëhen shtetas të ndonjë shteti tjetër të Bashkimit Evropian është dyfishuar në vitin 2016, tra
Barcelona dhe Pique afër marrveshjes për rinovimin e kontratës, dyfishohet klauzola Barcelona dhe Gerard Pique kanë filluar bisedimet për vazhdimin e kontratës. Mbrojtësi spanjoll ka kontratë me gjigan
Restaurimi i kullës Big Ben, dyfishohet kostoja Kanë kaluar vetëm pak javë që nga vendimi për restaurimin e kullës së Big Ben-it. Ora më e famshme në botë do të push
Instagram me risi, dyfishohet numri i përdoruesve me aplikacionin "Storie" Rrjeti social Instagram është bërë mjaft i aksesueshëm vitet e fundit. Së fundmi ai ka shtuat edhe elementë si Insta
ALARMI/ Dyfishohet numri i të sëmurëve me kancer në Kosovë Në Klinikën e Onkologjisë të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës, sipas raportit tremujor të punës, raporton se ka p
Dyfishohet numri i azilkërkuesve kosovarë në Francë Numri i emigrantëve të cilët vitin e kaluar kanë aplikuar për azil në Francë është rritur për 22% nga një vit më parë, k
Shkencëtarët: Jetëgjatësia do dyfishohet, përparon inteligjenca artificiale Pas shumë kohësh, ne jo vetëm do të kemi një jetë më të sofistikuar por studiuesit i mëshojnë faktit se jetëgjatësia do
Gjermani, dyfishohet numri i azilantëve nga Maqedonia Sipas të dhënave të Ministrisë federale për Punë të Brendshme të Gjermanisë, gjatë muajit tetor është dyfishuar numri i