999 rezultate për

dyert

Presidentja e KE akuzon Macron: I hape dyert Rusisë në Ballkan "Emmanuel Macron i ka hapur derën Rusisë në Ballkanin Perëndimor." Kështu ka deklaruar Presidentja e Komisionit Evrop
Albeu.com sjell pamjet nga Arena Kombëtare (VIDEO) "Arena Kombëare" ka hapur dyert për herë të parë teksa pas pak do të luhet ndeshje Vllaznia-Apolonia për femra e cila ni
Jona Spahiu tregon si i mbyllën dyert e televizionit: Më thonin s’bën për këtë punë Jona Spahiu ka qenë e ftuar këtë të mërkurë në emisionin “Soirée” me Jonida Shehun në Top Channel. Ajo ka treguar sesi ë
Si tentuan kosovarët t’i futin 130 kg lëndë narkotike në dyertë e drurit deri në Zvicër? Tre persona po akuzohen se kanë organizuar transportimin e 130 kg drogë nga Kosova për në Zvicër Dyert e reja po shka
Si asnjëherë, Princ Harry hapi dyert e shtëpisë së tij për një kauzë të rëndësishme (VIDEO) Princi i Sussex, Harry, ka vendosur që për herë të parë të hapë dyert e shtëpisë së tij dhe gjithçka për një kauzë të rë
Pas katolikëve, reagojnë dhe myslimanët: BE s'na i ka mbyllur dyert pse mbrojmë familjen Ditën e djeshme ministret e qeverisë Rama i dërguan një letër të hapur qeverisë Hollandeze. Pas lajmit për këtë hap t
A janë të dëmshëm magnetet që mbajmë në dyert e frigoriferëve? Kjo është e vërteta Magnetët janë suvenirët më të blerë të këtyre viteve të fundit, por disa thonë që ato mund të shkaktojnë kancer. Cili ng
Kanadaja gati të hapë dyert për 1 milion emigrantë, shqiptarët dyndje aplikimesh për vizë Kanadaja renditet ndër të parat vende në botë për cilësinë e jetës nga shume raporte ndërkombetare. Stabiliteti politik,
Hapen dyert e shtëpisë më të frikshme në botë, misteret që fsheh Halloween po vjen: Nëse nuk keni ende ndonjë ide dekori për shtëpinë tuaj, frymëzohuni nga banesa legjendare e kontit Dr
Si asnjëherë, Alketa Vejsiu hap dyert e shtëpisë luksoze (FOTO LAJM) Alketa Vejsiu i kushton shumë rëndësi fizikut, jo vetëm për t’u dukur bukur, por mbi të gjitha për të mbajtur nën kontro
Nuk ka pasur kurrë turistë, ky vend çel dyert për herë të parë për vizitorët Arabia Saudite po hap dyert e saj për turistët, duke shënuar kështu herën e parë që do të mirëpresë vizitorët ndërkombët
Shkolla në Korçë s’hap dyert për nxënësit, janë strehuar të dëmtuarit nga tërmeti Ndërsa të gjithë oborret e shkollave gumëzhijnë nga zërat e nxënësve, ajo e Floqit është në heshtje këtë fillim viti shk
Pse dyert e dritaret janë investim? Vera u mbyll dhe me dimrin në prag, shumë mendojnë për izolimin e duhur, ruajtjen e ngrohjes në shtëpi, kursimin me fatu
Blerina Bombaj hap dyert e shtëpisë dhe do vini duart në kokë (FOTO LAJM) Dietologia e njohur, Blerina Bombaj është shumë aktive në rrjete sociale ku poston shpesh foto e video si nga jeta e për
Dritë në fund të tunelit për Neymar, Barcelona: Dyert nuk janë mbyllur për të Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartopmeu i ka dhënë shpresë Neymarit, i cili dëshiron që të largohet nga Paris Sai
Vrasja e Festim Latos në Holandë, familja hap dyert e mortit Në familjen e 48 vjeçarit Festim Lato në lagjen Lirim të Vlorës janë hapur dyert e mortit. Një familje e madhe me 9 fëmi
Ariu hap dyert e makinës si njeri (VIDEO) Një befasi e madhe ndodhi për një grua nga shteti Tennessee, të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Ajo e incizoi një ari
Kavajë, komisionerët të paduruar, mbyllin dyert e qendrës së votimit para orarit zyrtar Ende pa përfunduar orari zyrtar i votimeve, ora 19:00, qendra e votimit 2160 në Synej, mbylli dyert duke marrë kutitë me
Militantët e PS vijojnë të hapin dyert e shkollave me forcë (VIDEO) Shkodër, militantë të Partisë Socialiste vazhdojnë të hapin me forcë shkollat e qytetit, nën vështrimin dhe mbrojtjen e
Sulmi me molotov ndaj KZAZ-së Bushat, reagon Rama Ditën e djeshme është sulmuar KZAZ-ja e Bushatit nga protestuesit e opozitës. Lidhur me këtë fakt, kryeministri Edi Ram