999 rezultate për

dybales

Sarri i hedh "benzinë" zjarrit: Nuk më bëhet vonë për reagimin e tij Juventusi u shpall kampion dimri pasi mundi 1-2 në Romë në "Olimpico", në një ndeshje fatin e të cilës e zgjidhi që në 1
Nedved flet për të ardhmen e Dybalës Pavel Nedved foli para ndeshjes, së luajtur mbrëmë mes Juventusit dhe Frosinones, duke larguar zërat se ylli i skuadrës
Edhe Manchester City pas Dybalës, Guardiola dërgoi agjentë për të ndjekur argjentiansin Ky mund të jetë sezoni i fundit i Dybalës me Juventusin. Së fundimi raportohet se për të ka hyrë në garë dhe Manchester
Ndihet nën hijen e Ronaldos, Interi synon Dybalën Paulo Dybla nuk po kalon aspak një momet të mirë te Juventusi, sikur mos mjaftonin paraqitjet e dobëta në fushë ku ai k
Tension te Juventus mes Dybalës dhe Allegrit Juventus po kalon një mini-krizë. Pas eleminit nga Kupa e Italsië nga Atalanta bardhezinjtë barazuan dhe me Parmën. Si
E dashura e Dybalës "ndez"para kohe derbin e Italisë (FOTO LAJM) Oriana Sabatini çmend Instagramin duke i lënë me gojë hapur të gjithë fansat e saj. E dashura e sulmuesit të Juventusit,
E dashura e Dybalës ndez Instagramin me foto provokuese (FOTO LAJM) E dashura e Paulo Dybala-s, Oriana Sabatini ka postuar një foto që ka çorientuar rrjetet sociale, shkruan Albeu.com.
Juventus e ka të qartë arsyen pse Dybala nuk është titullarë Paulo Dybala vijon t’i nisë takimet nga stoli, ndërsa duket qartë se është ende larg formës së mirë të fillim sezonit. Y
Plasin polemikat te Argjentina për zëvendësuesin e Dybalës Dëmtimi muskulor i Paulo Dybalës detyroi trajnerin Bauza që të zgjedhë një zëvendësues. Ai preferuar Lavezzin, i cili a
Agjenti i Dybalës zbulon: Kemi refuzuar 80 milionë euro nga Barça Gustavo Mascardi, agjetni i lojtarit argjentinas të Juventusit, Paulo Dybala, thotë se Barcelona arriti të ofrojë deri n
Juve kërkon fitoren ndaj Bolognës (FOTO) Sonte në mbrëmje do të zbresë në fushë Juventusi që do të përballet në “Dall Ara” me Bolognën. Trajneri Massimiliano
Juventus vendos për të ardhmen e Dybalës Super talenti argjentinas, Paulo Dybala po e mahnitë botën e futbollit, pasi paraqitjet e tij janë të jashtëzakonshme. P