999 rezultate për

dybalas

Juventus triumfon ndaj Atleticos me një supergol të Dybalas (VIDEO) Juventus ka fituar 1-0 ndaj Atletico Madrid falë supergolit të Paulo Dybalas i cili realizoi me anë të një goditje dënim
Giorgio Chiellini i thur elozhe Paolo Dybalas Giorgio Chiellini aktualisht po qëndron larg fushave të lojës për shkak të një dëmtimi, megjithatë mbrojtësi 35 vjeçar
Juventusi nuk e do më Dybala-n Mediat italiane shkruajnë sot se Juventusi mendon ende ta shesë Dybala-n edhe pse dështoi transfefimi tek Manchster Unit
Dybala drejt Parisit Transferimi i Paulo Dybalas në Manchester United tashmë ka dështuar. Megjithatë sulmuesi argjentinas duket se nuk do
Juventusi vendos çmimin për Paulo Dybala Juventusi duket se ka vendosur të heqë dorë nga superylli argjentinas, Paulo Dybala, të cilit ia ka vënë çmimin. Kamp
Liverpool i thotë JO ofertës së Juventusit për shkëmbimin e Momos dhe Dybalas Liverpooli duket se i ka thënë jo njëherë e mirë interesimit të Juventusit për një shkëmbim të mundshëm mes Dibalës dhe
Kjo është arsyeja pse Ronaldo festoi në stilin e Paulo Dybalas Shënoi gol të bukur me kokë dhe festoi si Dybala, Ronaldo është sensibilizuar me shokun e tij të skuadrës. Ronaldo sh
Juventusi fikson çmimin e Paulo Dybalas Bayern Munichu, Paris Saint-Germaini dhe Manchester City e kanë shprehur tanimë interesimin për yllin e Juventusit, Paul
Ish e dashura e Dybalas, urim "hot" për Krishtlindjet (FOTO LAJM) Antonella Cavalieri, ish-e fejuara e Paulo Dybalas, është larguar për momentin nga Milano, për të shijuar pushimet e fun
Nainggolan i “rrëmben” të dashurën Dybalas (FOTO LAJM) Ish e dashura e Paulo Dybalas, Ginevra Sozzi ka pushtuar zemrën e Radja Nainggolan. Sipas thashethemeve që është përfolu
Bomba nga Torino, Juventusi konsideron shitjen e Dybalas Juventus është kthyer në super-fuqi këtë sezon pasi nuk ka pësuar asnjë humbje në të gjitha kompeticionet. Marrëdhën
Dy klubet evropiane duan shërbimet e Paulo Dybalas Dy klubet evropiane: Liverpool dhe Atletico Madrid do të luftojnë me njëra-tjetrën për shërbimet e yllit të Juventusit,
Messi i thotë Dybalas se nuk do të marrë pjesë në Botëror? Messi ka sqaruar çdokuriozitet për mardhëniet me Paolo Dybalan. Për “Fox Sport”, pleshti tha se e ka shumë të vështir
Shpërthen vëllai i Dybalas pas mosgrumbullimit të Paolos Lënja jashtë e Dybalas në grumbullimin e Argjentinës për dy miqësoret, e ka shtyrë vëllanë e Dybalas, Gustavon të bëja a
Sampaoli arsyeton lënien jasht të Dybalas dhe Icardit Kombëtarja argjentinase po përgatitet për dy ndeshje miqësore para fillimit të kampionatit botëror Rusia 2018. Para këty
Pianic tregon rëndësinë e Dybalas për Juventusin Miralem Pjanic thotë se skuadra ka nevojë patjetër për shërbimet dhe kualitetet e Paulo Dybalas. Ai gjithashtu nuk u shp
Max Allegri konfirmon mungesën e Dybalas ndaj Fiorentinës Massimiliano Allegri ka konfirmuar se Juventusi do të jetë pa Paulo Dybalan për ndeshjen e nesërme kundër Fiorentinas, p
Tifozi i çmendur, pikturon makinën me foton e Dybalas dhe Juventusit (FOTO LAJM) Një fans i Juventusit, pronari i veturës Mitsubishi e ka pikturuar me foto të Dybalas dhe Juventusit. Ai në veturë pa
Ky është çmimi i Dybalas, kush e do ta marrë Corriere della Sera raporton se së fundmi, Manchester Unitedi është duke u angazhuar që t’i bindë drejtuesit e Juves që
Juventusi i vendos çmimin e duhur Dybalas Juventus është i gatshëm të shes sulmuesin argjentinas, Paulo Dybala, nëse merr ofertën e duhur nga skuadrat që intereso