999 rezultate për

dybalan

Juventusi tenton mundësinë e fundit për të rinovuar me Dybalan Sulmuesi i Juventus, Paolo Dybala, është bërë temë e diskutimeve pasi që nuk ka rinovuar kontratën ende. Zhvillimet e
6 pikë nga kreu dhe më dobët se Sarri, çfarë po ndodh me Juven dhe Dybalan Minus 6 pikë nga kreu. Distanca rritet dhe Juve tani me të vërtetë duhet të ndryshojë ingranazhet për të arritur qëllimi
Mosmarrëveshjet Juventus - Dybala, Reali tenton të përfitojë Juventus janë duke hasur në mosmarrëveshje të mëdha për të arritur një marrëveshje me Paulo Dybalan për kontratën e re.
Qëndrimi në stol nervozon Dybalan, debaton me Paraticin Paulo Dybala nuk po kalon një moment aspak të mirë në këtë fillim sezoni te Juventusi, pasi nuk ka zbritur ende në fushë
Juve kërkon të shesë Dybalan, dy klubet angleze në garë Mediet italiane përforcojnë raportimet e tyre për dëshirën e Juventusit për të shitur Paulo Dybalanë. Argjentinasi d
Perez nuk e le të qetë Juven, gati të rrëmbejë Dybalan duke ofruar Kroos ose Iscon plus para Real Madrid i rikthehet pistës "Paulo Dybala". Pas eliminimit në Ligën e Kampionëve nga Manchester City, presidenti i Ma
Super kombinim me CR7, Dybala realizon supergol (VIDEO) Menjëherë pas fillimit të pjesës së dyrtë Juve ka gjetur golin me Dybalan pas një superkombinimi me CR7 argjentinasi me
Juventusi shumë pranë një marrëveshje të re me Dybalan Juventus rinis sezonin të premten në mbrëmje kundër Milanit në Kupën e Italisë, pasi ndeshja e parë përfundoi baras 1:1.
Moratti tregon ndeshjen më dramatike të jetës, Dybalan e do te Interi Masimo Moratti rithekson edhe fazat e “tripletës” së vitit 2010, të cilat filluan më 5 maj. Kjo datë kujton atë ditë të
Juventusi synon rinovimin e kontratës me Dybalan Paulo Dybala ka nisur bisedimet me Juventusit për rinovimin e kontratës. Argjentinasi është një nga lojtarët më të mi
Ronaldo puth Dybalan në buzë? Kjo pamje gjatë festimit të golit po bëhet virale (VIDEO) Juventusi mposhti me rezultatin 2-1 Parmën ditën e djeshme, në një ndeshje që ishte më e vështirë nga sa mendohej për ba
Trajneri i Juventusit insiston se nuk ka asnjë problem me Dybalan Trajneri i Juventusit, Maurizio Sarri, ka insistuar se mes tij dhe Paulo Dybalas nuk ka asnjë problem, përkundër që sulm
Juventusi kërkon të "blindojë" Dybalan, zbulohet oferta "Do flasim me të kur të jetë momenti", ishte mesazhi i Fabio Paratici, kur u pyet dy ditë më parë për të ardhmen e Paolo
Reali nuk heq dorë nga Dybala "Los Blancos" po planifikojnë të përforcohen në fazën e sulmit, ku po çalojnë më së shumti Real Madridi po planifikon
Juventus i kërkon PSG-së 75 milion euro për të lënë të lirë Dybalan E ardhmja e Paulo Dybala mbetet një mister. Sulmuesi i Juventus-it, i cili refuzoi transferimin te Tottenham dhe Manc
Juventusi nuk e do më Dybala-n Mediat italiane shkruajnë sot se Juventusi mendon ende ta shesë Dybala-n edhe pse dështoi transfefimi tek Manchster Unit
Me Dybala-n në sulm, zbulohet formacioni i frikshëm i Manchester United (FOTO LAJM) "The Sun" ka zbuluar se Juventus i ka ofruar Manchester Unitedit Mario Mandzukicin dhe Paulo Dybalan në ofertën për Rome
Shkëmbim i bujshëm, Juventus ofron Dybalan për Eriksen Christian Eriksen pritet të largohet nga Tottenhami. Mesfushori danez ka kohë që po kërkohet nga Real Madrid, por end
Largohet Neymar, vjen Dybala Paris Saint Germian kanë identifikuar Paulo Dybalan si zëvendësues të mundshëm të Neymr, nëse braziliani vendos të largo
Manchester United ka nisur bisedimet për të nënshkruar me Paulo Dybalan "Djajtë e kuq" janë lidhur prej kohësh me Dybalan, por e përditshmja italiane "Gazzetta dello Sport" raporton se tash vo