999 rezultate për

dybala

Reali nuk heq dorë nga Dybala "Los Blancos" po planifikojnë të përforcohen në fazën e sulmit, ku po çalojnë më së shumti Real Madridi po planifikon
Dybala në "errësirë", Oriana "ndriçon" në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Paulo Dybala nuk po kalon një moment pozitiv tek Juventusi. Pas një vere të nxehtë merkatoje, sulmuesi argjentinas që
Gjigantët anglez nuk heqin dorë nga Dybala, do ta kërkojnë në janar Paulo Dybala u fol shumë gjatë merkatos se mund të largohej nga Juventusi, por asnjë nga skuadrat e interesuara nuk arri
Juventus i kërkon PSG-së 75 milion euro për të lënë të lirë Dybalan E ardhmja e Paulo Dybala mbetet një mister. Sulmuesi i Juventus-it, i cili refuzoi transferimin te Tottenham dhe Manc
Paratici entuziasmon tifozët e Interit, sulmuesi argjentinas drejt zikaltërve Paulo Dybala mund të jetë një futbollist i Interit. Është drejtori sportiv i Juventusit, Fabio Paratici i cili nuk e ka
Tifozët i kërkojnë Dybala-s të mos largohet, kjo është përgjigja e argjentinasit (VIDEO) Paulo Dybala është një nga emrat më të përfolur, për një largim nga skuadra e Juventus. Argjentinasi ka pasur shumë o
Ende i mundshëm shkëmbimi kokë më kokë Icardi-Dybala Icardi ka një tjetër mundësi për t’u largua nga Interi. Ai më s’ka vend në ekipin e Antonio Contes. U vërtetua edhe m
Juventusi nuk e do më Dybala-n Mediat italiane shkruajnë sot se Juventusi mendon ende ta shesë Dybala-n edhe pse dështoi transfefimi tek Manchster Unit
Në rast largimi të Dybala, Ronaldo dëshiron James Cristiano Ronaldo dëshiron që të luaj përsëri më ish shokun e tij te skuadra e Real Madrid, James Rodriguez, nëse Paulo
Juve dhe Tottenham kanë rënë dakord, pritet përgjigja e Dybala Paolo Dybala si duket do të përfundoj në Premierligë. Tottenham dhe Juventuas kanë rënë dakord për transferimin e arg
Dybala drejt Parisit Transferimi i Paulo Dybalas në Manchester United tashmë ka dështuar. Megjithatë sulmuesi argjentinas duket se nuk do
Mediat britanike: Ronaldo bind Dybala-n të pranojë Manchester United Cristiano Ronaldo duket se është çelësi i transferimit të Paulo Dybalas te Manchester United. "Daily Mail" zbulon se
Jo vetëm Dybala, një tjetër yll pranë Manchester United Paulo Dybala është shumë afër transferimit tek Manchester United pasi do të përfshihet në një shkëmbim për kalimin e Luk
Dybala kërkon mendimin e Ronaldos për tranferimin tek United, kështu përgjigjet ai Paulo Dybala u kthye dje nga pushimet, dhe ju bashkua pjesës tjetër të skuadrës në qendrën stërvitore në Continassa.
Dybala mbërrin në Torino, takim ballë për balllë me Sarrin (VIDEO) Me Pantallona të zeza, bluza të bardhe dhe me kapele në kokë, Paulo Dybala mbërriti sot në Torino. Sulmuesi argjen
Zbulohet prapaskena, Napoli tentoi Dybala-n duke i ofruar Hysajn Juventusit Edhe Napoli në gjurmët e Paulo Dybalas. Sipas asaj që ka treguar gazetari Rafaele Auriema për mikrofonat e Radio Marte,
Shkëmbimi i madh Juventus-Man United, agjenti udhëton drejt Britanisë për kontratën Manchester United dhe Juventus kanë rënë dakord për një marrëveshje shkëmbimi që përfshin Paulo Dybala dhe Romelu Lukaku
Me Dybala-n në sulm, zbulohet formacioni i frikshëm i Manchester United (FOTO LAJM) "The Sun" ka zbuluar se Juventus i ka ofruar Manchester Unitedit Mario Mandzukicin dhe Paulo Dybalan në ofertën për Rome
Agjenti i Dybala në Angli Agjenti i Paul Dybala ka mbërritur në Angli, për të nisur negociatat me klubin e Manchester United. Ditët e fundit ës
Vëllai i Dybala takohet me drejtuesit e Manchester United Paulo Dybala është lidhur me një kalim të mundshëm tek skuadra e Manchester United. Dybala duket se nuk do të jetë pj