999 rezultate për

dybala

Real Madrid i kthehet fiksimit të vjetër, miliona për Paolo Dybala Real Madrid i rikthehet një fiksimi të vjetër. Paolo Dybala, numri 10 i Juventusit, është dëshira e madrilenëve. Ata jan
Perez nuk e le të qetë Juven, gati të rrëmbejë Dybalan duke ofruar Kroos ose Iscon plus para Real Madrid i rikthehet pistës "Paulo Dybala". Pas eliminimit në Ligën e Kampionëve nga Manchester City, presidenti i Ma
Vjen lajmi i keq për Juventusin, Dybala nuk luan ndaj Lyon Paulo Dybala nuk do të luajë sonte kundër Olympique Lyon. Ylli argjentinas i Juventus, Paulo Dybala, duket se nuk ka
Kryeson Dybala, Ronaldo mungon në listën e më të mirëve të sezonit 2019/20 në Serie A Paulo Dybala është shpallur MVP i sezonit 2019/20 në Serie A, pasi këta të fundit publikuan listën e plotë. “Paraqitj
Rezultatet e testeve radiologjike të Dybala, rrezikon mungesën kundër Lyon Paulo Dybala mund të jetë mungesa e madhe e Juventus për ndeshjen ndaj Lyon. Juventus do të ketë punë të vështirë në
Formacionet zyrtare: Juventus-Sampdoria, bardhezinjte me një fitore nisin festën e titullit Juventus mund ta festojë titullin e Serie A para tifozëve të vet, në rast se sonte fiton kundër Sampdorias. Formacion
E dashura e Dybalas tregon trupin pa filtra (VIDEO) Oriana Sabatini, e dashura e yllit të Juventusit Paulo Dybala sqaroi me këtë video se nuk ka shtuar peshë në trupin e sa
Lajm i mirë për juventinët: Dybala shumë pranë kontratës së re Paulo Dybala dhe Juventus mesa duket kanë gjetur gjuhën e përbashkët për një kontrate të re. “Tuttusport” raporton s
Dybala mungon ndaj Milanit, listën e plotëson sulmuesi shqiptar (FOTO LAJM) Lojtari më në formë I Juventus që nga rifillimi I sezonit, Paulo Dybala do të mungoj sonte në derbin kundër Milanit.
Super Juventus, zhbllokon rezultatin ende pa nisur takimi (VIDEO) Juventusi është duke kaluar një moment të mirë në kampionat. "Zonja e Vjetër" ka zhbllokuar shumë shpejt derbin ndaj Tor
Po kalojnë moment pozitiv, Sarri: Diçka ka ndryshuar mes Ronaldos dhe Dybalas Ronaldo dhe Dybala të dy shënuan gola mahnitës individual ndërsa kampionët e Italisë Juve vazhdojnë të jenë katër pikë p
Super kombinim me CR7, Dybala realizon supergol (VIDEO) Menjëherë pas fillimit të pjesës së dyrtë Juve ka gjetur golin me Dybalan pas një superkombinimi me CR7 argjentinasi me
Paulo Dybala si Messi, ja statistika që i afron dy argjentinasit Paulo Dybala si Messi, ja statistika që i afron dy argjentinasit Është më ndryshe. Më i maturuar dhe më vendimtar. Paul
Mjafton CR7 dhe Dybala, Juventus i rikthehet fitoreve (VIDEO) Juventusi u është rikhyer fitoreve dhe këtë e kanë bërë përballë Bolonjës në transfertë. Bardhezinjtë kanë fituar me
Juventus gjen qetësinë, Dybala realizon super gol (VIDEO) Juventus ka dyfishuar shifrat përballë Bolonjës. Është Dybala ai që realizoi një supergol me të majtën kjo dhe falë n
Humbën Kupën e Italisë, rrjeti shpërthen në meme ndaj Juventusit (FOTO LAJM) Juventusi nuk arriti të dilte triumfator në finalen e Kupës së Italisë përballë një Napoli të etur dhe agresiv duke shfa
Formacionet zyrtare, Juventus-Napoli Napoli dhe Juventusi do të luajnë sonte për trofeun e parë sezonal, ku takohen në finale të Kupës së Italisë.. Trajne
Juventusi planifikon të shesë katër yje për të rinovuar kontratën e Dybalas Juventusi e ka bërë prioritet rinovimin e kontratës së Paulo Dybalas. Sulmuesi argjentinas është lojtari i dytë më i rën
Juventusi shumë pranë një marrëveshje të re me Dybalan Juventus rinis sezonin të premten në mbrëmje kundër Milanit në Kupën e Italisë, pasi ndeshja e parë përfundoi baras 1:1.
KUPA/ Këto janë formacionet e mundshme të super sfidës, Juventus – Milan Milani dhe Juventusi po përgatiten për përballjen e dytë në Kupën e Italisë, ndërsa ndeshja e parë në “San Siro” përfund