999 rezultate për

dushin

Dikush gënjeu Adrola Dushin, bukuroshja i "bën namin" publikisht (FOTO LAJM) Adrola Dushi ka vendosur që ditën e saj ta nisë me një shënim të huzuar, fjalët e të cilit nuk e dimë se për kë janë mes
Pak para premierës së emisionit të ri, Bieta dhe fëmijët surprizojnë Alban Dudushin (FOTO LAJM) Siç është bërë e ditur pak javë më parë, Alban Dudushi është larguar pas 20 vitesh nga Top Channeli dhe tani do ta shohi
Shprehin hapur dashurinë? Po tani ç'të mendojmë për Adrola Dushin dhe Capital T (FOTO LAJM) Një selfie e tyre bëri lëmsh dynjanë. Adrola Dushi dhe Capital T pozuan së bashku dhe menjëherë filluan zërat se dysh
"A ka mashkull që nuk tradhëton", Bieta Sulo i jep përgjigjen epike për Dudushin (VIDEO) Bieta Sulo është përballur me një pyetje që bëhet shpesh, pasditen e sotme në emisionin e saj "Ftesë në 5". Bieta ki
Monika Kryemadhi sulmon Vasilin dhe Dudushin: Keni bërë qoka ndaj Ramës! Mbrëmja e djeshme nuk ka qenë aspak e qetë në Open. Kjo pasi kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka sulmuar hapur moder
Policia arreston Burdushin Policia e Kosovës e ka arrestuar sot mjekun popullor Hysri Peqanin, të njohur si Burdushi. Ky lajm është konfirmuar edhe
Kthejeni dushin në një moment pasioni Dushi është mënyra më e lehtë për t'u qetësuar në një ditë të nxehtë, por me njëfarë parashikueshmërie ai mund të shndër
Merrni shembull, të divorcuar por bashkëshorti komplimenton publikisht Adrola Dushin (FOTO LAJM) Prej disa vitesh, modelja e njohur Adrola Dushi i ka dhënë fund martesës së saj me ish-partnerin Adis Patushi, me të cil
Po dushin tek haleja e mikut artist e bën z.Rama? (FOTO LAJM) Lajmi se Rama përdor në shtëpinë e tij një oxhak me vlerë kolosale prej minimumi 12 mijë euro mori dhenë dy ditë më parë
Vetëm një vit burg për Burdushin Hysri Peqani, i njohur si ‘Burdushi’ është dënuar nga Gjykata Themelore e Prizrenit me 1 vjet burgim dhe 5 mijë euro gjo
Harrojeni Adrola Dushin, çfarë i ndodhi pasi foli për ish-bashkëshortin Prej një viti tashmë modelja e njohur Adrola Dushi është transferuar në Amerikë dhe ka filluar kontratat e njëpasnjëshme
Albano Bogdo “tallet” lezetshëm me Adrola Dushin (FOTO LAJM) Është një nga aktorët kryesor të emisionit të ndjekur të humorit “Aparatamenti 2XL”. Bëhet fjalë për aktorin Albano
Veprimi që rrezikon krijimin e kancerit ovarian Edhe pse vagina kryen procesin e pastrimit natyror në vetvete, 25% e grave pavarësisht paralajmërimeve të gjinekologët p
Si u përpoq të vetëvritej në burg 4 herë brenda javës shqiptari Në lidhje me vdekjen e shqiptarit Ndriçim Sadushi, i cili u gjet i pajetë në qelinë e tij në një burg të sigurisë së lar
Këshillat që ju duhen nëse vuani nga tensioni i ulët Personat të cilët kanë probleme me tensionin e ukët është e këshillueshme që, dushin ta përfundojnë gjithmonë me ujë të
Ledion Liço nis me këmbë të mbarë sezonin, lë nën hije Xhungën e Dudushin Ky sezon duket se do ti dedikohet plotësisht Ledion Liços, pasi ai ka marë hapsirën kohore të dy emisioneve në zë në Top
Basha: Rama, asnjë reflektim për dushin e ftohtë të BE Kreu i PD-së, Lulzim Basha komentoi sot qëndrimin e kryeministrit Edi Rama lidhur me vendimin e BE për shtyrjen e status
Kur të mërzit dhe titulli (VIDEO) Çdo triumf sportiv shoqërohet gjithmonë me "dushin" e famshëm, qoftë me shampanjë, qoftë edhe me ujë. Fillon në fushë dh