999 rezultate për

dushi

S'kishte kohë, Kejvina ikën tek Ermali siç del nga dushi (VIDEO) Ka nisur mbrëmjen e sotme në TV Klan sezoni i ri i emisionit që ju mban gozhduar pas ekranit çdo të shtunë, “Xing me Erm
Bieta Sulo tregon emisionin e fundit, por dorën e fundit e dha Dudushi Rreth 1 javë më parë, Bieta zbuloi emisionin e ri që nis të hënën (3 shtator) në Top Channel. Autorja dhe moderatorja e
Ishte zhdukur 2 muaj nga rrjetet sociale, Adrola Dushi tregon arsyen e vërtetë Adrola Dushi është padyshim një nga modelet më të pëlqyera nga publiku e ndër më të komentuarat në media e rrjete social
Shmangini këto gabime kur bëni dush Të bësh dush është pjesë e rutinës së përditshme të shumicës së njerëzve dhe jo diçka për të cilën na duhet të mendojmë
Rekord: Shqipëria është tronditur nga 820 tërmete Tërmetet e njëpasnjëshme vazhdojnë të lëkundin Shqipërinë e Mesme në këtë sezon veror. Kjo situatë ka shkaktuar frikë te
E dekompozuar në dush, kjo është 40-vjeçarja që u gjet e vdekur në Pogradec Një 40-vjeçare është gjetur e dekompozuar në apartamentin e saj në Pogradec. Ajo është gjeture dekompozuar në kabinën e
Arsyeja e tmerrshme pse nuk duhet të përdorni sfungjer për t’u larë Ne të gjithë pothuajse përdorim sfungjerin e dushit për t’u larë. Na pëlqen dhe na duket sikur me të lahemi më mirë dhe
Në mëngjes apo në darkë? Kur duhet të bëni dush Shumë persona preferojnë të lahen në mëngjes, ka të tjerë të cilët preferojnë të bëjnë dush në mbrëmje para se të flenë.
Adrola Dushi kapet mat me ish-bashkëshortin në Tiranë (FOTO LAJM) Modelja e njohur shqiptare Adrola Dushi prej muajsh ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave pasi u komentua gjatë ndar
Pse nuk duhet t’a përdorni më sfungjerin e dushit Ne të gjithë pothuajse përdorim sfungjerin e dushit për t’u larë. Na pëlqen dhe na duket sikur me të lahemi më mirë dhe
Sophia e "Zonë e lirë" publikon foto sapo del nga dushi (FOTO LAJM) Ajo që tërheq gjithnjë vëmendjen të premteve mbrëma në "Zonë e lirë" është padyshim Sofia, asistentja e Arian Çanit.
Fundjava e lumtur e Alban Dudushit (FOTO LAJM) Alban Dudushi dhe Bieta Sulo u bënë prindër të djalit të tyre Kroi Art. Sot ketë të djelë, familja ka vendosur ta kal
Djali i Alban Dudushit hedh hapat e parë, Bieta lumturohet pa fund (VIDEO) Vetëm pak kohë më parë ata u bënë prindër të një vogëlushi, frut i dashurisë së tyre të gjatë. Gazetarët Alban Dudus
Harrojeni Adrola Dushin, çfarë i ndodhi pasi foli për ish-bashkëshortin Prej një viti tashmë modelja e njohur Adrola Dushi është transferuar në Amerikë dhe ka filluar kontratat e njëpasnjëshme
Ndarja nga bashkëshorti, Adrola Dushi tregon si i ka marrëdhëniet me të Modelja e njohur shqiptare Adrola Dushi tashmë prej një viti është ndarë nga bashkëshorti i saj Adisi. Me të ajo ka
Dudushi vihet në siklet: Pse u ndave nga gruaja e parë? Alban Dudushi është vënë në siklet ditën e sotme nga fëmijët në Piter Pan. Ai është pyetur për gruan e tij të parë.
Plasi mes modeleve, Xhesika Beberi injoron Oriola Marashin Xhesika Berberi është një ndër modelet shqiptare që po prek suksesin edhe në tregun amerikan. Ajo së fundmi ka qënë e ft
Albano Bogdo “tallet” lezetshëm me Adrola Dushin (FOTO LAJM) Është një nga aktorët kryesor të emisionit të ndjekur të humorit “Aparatamenti 2XL”. Bëhet fjalë për aktorin Albano
Plas tek Dudushi: Ik o pensionist mos na çaj tr*pin! Wshtë shoqëruar me debate të ashpra emisioni i mbrëmshëm i Top Shoë ku të ftuar ishin Shpëtim Nazarko, Alfred Lela dhe E
"Shqiptarja më e bukur", prezanton nënën e saj (FOTO LAJM) Adrola Dushi është një nga vajzat më të bukura shqiptare. Në një foto të postuar në Instagram ajo ka prezantuar nënën e