999 rezultate për

dushi

Labi, Adelina Berisha dhe Demaku kanë qenë "pacientë" të Burdushit Janë figura me ndikim të madh në vend, por fuqia që kanë nuk po i ndihmon t’i zgjidhin problemet. Hallet e dertet i kanë
I ka xhiruar fshehurazi, Labi, Adelina Berisha dhe Daut Demaku në listat e Burdushit Ordinanca e Hysri Peqanit, i njohur si Burdushi, të marteve dhe të premteve ishte gjithmonë e mbushur me njerëz. Shpesh
Si Burdushi parashikonte për rrëzimin e Haradinajt Gjykata Themelore në Prizren ka aprovuar kërkesën e prokurorisë duke i caktuar kështu Hysri Peqanit, i njohur si Burdush
Burdushi paguhej 20 deri 100 euro për seancat e tij Prokuroria Themelore në Prizren ka paraqitur sot kërkesën për caktimin e masës së paraburgimit për Hysri Peqanin i njohu
Burdushi ka një mesazh nga burgu Zyrtarë të Këshillit për Mbrojtjen e të Drejtave dhe Lirive të Njeriut (KMDLNJ) Qendra Rajonale në Prizren, kanë vizitua
Avokati i Burdushi komenton akuzat për fishekët dhe veturat “Aktvendimi është në drejtim të pesë veprave penale: fajde, mashtrim, armëmbajtje, ushtrim i paligjshëm i veprimtarisë m
Moderatori tregon manipulimin e "Burdushit": Më ofroi 10 000 euro që ta ftoja në emision Moderatori televiziv Fehmi Ferati ka zbuluar një detaj që interesant se si “mjeku” popullor Hysni Peçani – “Burdushi” i
Zbulohet çfarë tha Burdushi kur e arrestuan Policia e Kosovës ka arrestuar mjekun popullor, Hysri Peqani, i njohur si Burdushi, pas disa orë bastisjeje në shtëpinë
Arrestohet Burdushi Mjeku popullor, Hysni Peqani, i njohur si Burdushi, është arrestuar nga Policia e Kosovës, pas bastisjes që ka kryer Pol
Gjenden armë në shtëpinë e njeriut që shëron xhindet Policia e Kosovës ka gjetur armë gjatë bastisjet në shtëpinë e mjekut popullor, Hysri Peqanit, i njohur si “Burdushi”. N
Policia bastis shtëpinë e Burdushit Policia dhe Prokuroria në këto çaste gjenden në shtëpinë e mjekut popullor, Hysri Peqani, i njohur si Burdushi. Këtë
Aktakuzë ndaj Burdushit, rrezikon 3 vite burg Prokuroria Themelore Prizren ka ngritur aktakuzë ndaj Hysni Peqani i njohur si “Burdushi”.Sipas aktakuzës së Prokurorisë
Adrola Dushi bën deklaratën e madhe: Djemtë shqiptarë, më të mirët në botë E ftuar në programin “Why Not” të Roza Latit orë më parë ka qenë Adrola Dushi. Modelja, e cila prej kohës ndjek karrier
Bëni shumë kujdes nga sfungjerët, janë të rrezikshëm Ne të gjithë pothuajse përdorim sfungjerin e dushit për t’u larë. Na pëlqen dhe na duket sikur me të lahemi më mirë dhe
Foto nga dushi, Enca shfrenon imagjinatën e çmend fansat Enca e çmendi rrjetin me publikimin e videoklipit "Kujt po i han" që shkaktoi shumë komente dhe e gjithë vëmendja ishte
Sot një nga moderatorët më të njohur, por dikur bënte llaç e ngrinte tulla (VIDEO) Moderatori i njohur Alban Dudushi është shumë i dashur për publikën për shkak të natyrës së tij popullore dhe të ngrohtë
Lakuriq me partneren mes avujve të dushit, VIP-i shqiptar publikon foton e nxehtë (FOTO LAJM) Renato Mekolli është një ndër kuzhinierët më të njohur në vend duke marrë mjaft vëmendje. Sëfundmi, në faqene e tij
Nuk nxjerr ujë mjaftueshëm? Si të pastroni kokën e dushit Duket sikur në fakt koka e dushit nuk nevojë të pastrohet pasi ajo është duke u larë gjithë kohës por kjo nuk ësht
E tmerrshme, pse nuk duhet të përdorni sfungjer për t’u larë Ne të gjithë pothuajse përdorim sfungjerin e dushit për t’u larë. Na pëlqen dhe na duket sikur me të lahemi më mirë dhe
Pas dhjetë vitesh në ekran, largohet Alban Dudushi? Emisioni i njohur “Top Show Magazine” në televizionin “Top Channel” është mbyllur përfundimisht. Pas dhjetë vitesh në