999 rezultate për

dush

Për herë të parë, Eliza Dushku zbulon porteretin e të birit (FOTO LAJM) Eliza Dushku ka treguar për herë të parë portretin e djalit të saj 3 muaj pas lindjes. Shkak është bërë festa e Hallo
Ndoshta dushi i ftohtë nuk ju duket aq komod, por pas kësaj do të ndryshoni mendje Bërja e një dushi me ujë të ftohtë mund të mos jetë shumë ndjellës për shumë prej jush, por nëse e bëni herë pas here, m
4 gabimet në dush që çojnë në zhvillimin e ekzemës dhe problemeve me lëkurën Sipas dermatologëve, sëmundja më e zakonshme e lëkurës është eczema. Me kalimin e viteve, gjendrat e yndyrës nën lëkurë,
Këto gabime në dush dëmtojnë lëkurën tuaj, shmangini Nëse preferoni të laheni me ujë të nxehtë, e keni gabim dhe duhet të shmangni menjëherë. E dimë që uji i nxehtë është
Studentë, pedagogë e qytetarë para Gjykatës, shtyhet vendimi për Kopshtin Botanik Ditën e sotme pedagogë, student, qytetarë dhe përfaqësues të politikës kan zhvilluar një protestë para Gjykatës Administ
Të flesh në një fuçi vere në vreshtat e rrushit, hoteli më i veçantë (FOTO LAJM) Një kompani që prodhon verë, Quinta da Pacheca, u mundëson vizitorëve që të flejnë në fuçitë gjigante që janë vendosur n
Adrola Dushi si kurrë më parë, "replikë" me shekullin 21: Se*si dhe tymosja janë të lira (FOTO LAJM) Adrola Dushi është pa pikën e dyshimit një ndër modelet më të bukura dhe të sukseshme në trojet shqiptare. Modeatorja
I frikësuar nga Tërmeti, burri del në rrugë siç ishte në dush (VIDEO) Duket paksa komike në këtë moment kur qytetarët po vuajnë ende pasojat e tërmetit të fuqishëm që goditi Tiranën, por një
Gabimet e përditshmërisë që duhet të rregulloni sa më parë (FOTO LAJM) Ndonjëherë nuk i kushtojmë vëmëndjen e duhur gjerave të përditshme. Sigurisht që të gjithë dime të bëjmë dush dhe te
“Në ditët më të errëta, kujtoj e kujt jam!”, emocionon Adrola Dushi (FOTO LAJM) Adrola Dushi ka bërë një dedikim mjaft të veçantë për prindërit e saj! Modelja shqiptare ka postuar një fotografi në
"Hape këmbët dhe ua kalove të gjithave", Bleona bën për "dush të ftohtë" fansin (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Bleona Qereti është padyshim një ndër personazhet më të dashur për publikun shqiptar. Shumë e ndjeku
Pas Arbanës edhe Bieta, dalin pamjet nga shtëpia luksoze e Alban Dudushit (FOTO LAJM) Çifti i moderatorëve Bieta Sulo dhe Alban Dudushi janë ndër më të njohurit në botën e televizionit. Ata janë prindër të
"Pavllo im": Adrola Dushi bën publike lidhjen me modelin (FOTO LAJM) Modelja e njohur Adrola Dushi është komentuar gjatë në mediat rozë jo vetëm për karrierën e saj si modele por edhe përsa
4 këshilla për të nisur ditën me energji Fatkeqësisht për shumë njerëz është e vështirë të gjendet energjia dhe motivimi për ditën herët në mëngjes. Megjith
Nga ulëset, tek dushet dhe tualetet: Dalin fotot brenda "Arena Kombëtare" (FOTO LAJM) Publikohen fotot brenda ‘Arenës Kombëtare’ në kryeqytet, stadiumi i cili është drejt përfundimit dhe, sipas kryeministri
5 gabimet që i përsërisni sa herë bëni dush Pak do të mendonin se mund të bënit në mënyrë të pasaktë një gjë të tillë të thjeshtë si dushi, por në të vërtetë ka rre
7 arsye bindëse pse duhet të bëni dush të ftohtë Shumicës nga ne na kruhet lëkura, apo aq shumë kemi nevojë qe të bëjmë në tush, sa që presim me rend deri sa të gjithë t
Lau flokët me "Pantene", vajza shikon tmerrin me sy (FOTO LAJM) Një vajzë nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës është detyruar të rruaj kokën dhe të mbetet tullace pasi doli nga dushi.
Eliza Dushku bëhet nënë për herë të parë, zbulohet emri i veçantë i djalit të saj (FOTO LAJM) Eliza Dushku është bërë nënë për herë të parë dhe martesën e saj e ka bekuar me ardhjen në jetë të një vogëlushi. Laj
Policia arreston Burdushin Policia e Kosovës e ka arrestuar sot mjekun popullor Hysri Peqanin, të njohur si Burdushi. Ky lajm është konfirmuar edhe