999 rezultate për

durresit

Bledar Toçi lë reanimacionin, ku ndodhet i riu që vrau për pasion Krimi i rëndë i ndodhur pak ditë më parë, trondti jo vetëm Kavajën por edhe mbarë opinion publik ku shefi i sigurisë në
Nuk ka prova për vrasjen e Santjagos, Elvis Gaçaj gjykohet vetëm për armëmbajtje pa leje Gjykata e Durrësit ka lënë në qeli me masën e sigurisë “arrest me burg” Elvis Gaçajn, i ndaluar dy ditë më parë në mes t
Rai3: Kokaina "Made in Elbasani" do shkarkohej në portin e Vlorës dhe të Durrësit (VIDEO) Vitet e fundit mediat italiane e kanë shkruar disa artikuj për drogën që vjen nga Shqipëria në vendin e tyre. Në edic
Plas sherri brenda bashkisë së Durrësit, Sako përplaset me kryetarin e Këshillit për fondet Kryetarja e bashkisë Valbona Sako dhe kryetari Këshillit Bashkiak Ani Dyrmishi kanë debatuar mbi një pikë e cila më her
46 kilogramë lëndë narkotike në makinë, kush është "i forti" që u kap në Durrës Njkë 48 vjecar është vënë në pranga nga Policia e Durrësit pasi është kapur me një sasi lëndësh narkotike. Ai po vin
Plas në Bashkinë e Durrësit: Sherr me grushte për emërimet e reja Pas zgjedhjeve të fundit që sollën rokadë në administratë, Durrësi ngjan me një situatë kaosi edhe brenda Partisë Social
E spiunuan se shpërndante "bar jeshil", prangoset durrsaku Policia e Durrësit ka vënë në pranga një 32 vjeçar i cili shiste lëndë narkortike në Durrës. Gjatë kontrollit fizik t
Zbardhet dëshmia e oficerit që mbuloi ngarkesën rekord në Portin e Durrësit: Do më jepte 200 mijë “Gentian Malindi do më paguante 200 mijë lekë për ndihmën që do t’i jepja në Port. Ai më kërkoi ta ndihmoja për të nxjer
VENDIMI/ AMA mbyll transmetimet analoge në qarkun e Tiranës e Durrësit, shtyhet afati për Vlorën Sonte në orën 00:00 pritet të mbyllet sinjali analog për qarkun e Tiranës dhe Durrësit. Ky vendim është marrë sot gj
Dyshohet se priste kokainën në portin e Durrësit, i ndaluari përballet me Krimet e Rënda Shtetasi Altin Myslihaka ka dalë sot përpara trupit gjykues për të marrë masën e sigurisë. Masa po shqyrtohet në Gjykatë
DETAJE/ Kokainë në dy kontenierë në portin e Durrësit Dy kontenierë që ndodhen prej rreth një jave në Durrës dyshohet se kanë në brendësi lëndë narkotike. Operacioni në fj
Kontroll në Portin e Durrësit, dyshohet të jetë fshehur kokainë Policia ka nisur kontrollet në kontenierët që ndodhen në Port, pasi dyshohet se në një prej tyre ka kokainë. Kontroll
"Rilindja Urbane" betonizoi memorien kolektive të Durrësit (FOTO LAJM) Bashkia harxhoi miliona euro nëpërmjet programit të Rilindjes Urbane për t’i dhënë një imazh të ri dy shesheve kryesore
Kapet heroinë në portin e Durrësit, 1 në pranga Policia Kufitare ka goditur një tjetër rast të tentativës për trafikim të drogave të forta. Eshtë vënë në pranga shte
Basha takon banorët e prekur nga tërmeti në qytetin e Durrësit Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha, ka vizituar mbrëmjen e sotme banorët e qytetetit të Durrësit, shtëpitë e të cil
Fond 100 milion lekë nga Bashkia e Durrësit për të prekurit nga tërmeti Këshilli Bashkiak i Durrësit ka miratuar këtë të hënë një fond prej 10 milionë lekësh për mbulimin e dëmeve të shkaktuar
Frika nga termetet, banorët e Durrësit do ta kalojnë sërish natën në qiell të hapur (FOTO LAJM) Frika nga goditja e një tërmeti të mundshëm, por jo vetëm, po i mban ende jashtë shtëpive, banorët e Durrësit. Disa p
Pamje rrëqethëse: Çfarë la pas tërmeti (FOTO LAJM) Raportohet se një tjetër lëkundje tërmeti është ndjerë para pak minutash në Durrës. Ndërkohë që pak orë më parë sërish ë
Shkon në 105 numri i lënduarve nga tërmetet, kështu paraqitet gjendja në spitale Vijon gatishmeria e ekipeve mjekesore me spitalin e Traumes, ne QSUT dhe ne spitalin e Durresit. Ministria e Shendetesis
I qeshur dhe ironik ndaj, si u paraqit Arbër Çekaj para gjykatës (FOTO LAJM) Arbër Çekaj, personi i akuzuar për 613 kg kokainë të sekuestruar në portin e Durrësit vitin e kaluar, ka dalë sot përpar