999 rezultate për

duroj

"Nuk e duroja dot...", 16-vjeçari tregon pse vrau gjyshin Një vrasje brenda familjes ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Vlorë. Viktimë mbeti i moshuari rreth 69-vjeç. Ishte nip
Vuçiç: Serbët në Kosovë të durojnë edhe 45 ditë Përfaqësuesit e serbëve të Kosovës, të cilët sot në Beograd u takuan me presidentin e Serbisë, Aleksandar Vuçiç, kanë kë
Këto shenja të horoskopit vdesin të thyejnë rregullat Dashi Njerëzit e kësaj shenje duan të realizojnë gjithçka që kanë në mendjen e tyre. Ata nuk e durojnë dot që dikush t’
A do ta durojë Perez? Kjo është deklarata e Navas për Ronaldon REal Madrid ka pësuar një humbje drastike kundër CSKA Moska në Champions League. Në lidhje me këtë çështje ka reaguar
Haziri: Teuta është e shitur, e durojmë për hatër të babait të saj Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri, ka folur për bashkëpartiaken Teuta Rugova, e cila po i “tradhton” qëndrimet e partis
A do të durojë PDK me Veselin edhe fjalët e Bahtirit? Koment nga Ervin Shkulaku Kadri Veseli po vazhdon çdo ditë e më shumë të tregohet i dobët dhe të mos e meritoj
Veliaj "kërcënon" Metën: Do durojmë vetëm 40 ditë Parkut të Madh të Liqenit do t’i shtohet një kënd i ri rekreativ, për të gjitha moshat. Bashkia e Tiranës, me mbështetje
Pas ndarjes nga sheiku, Rihannën se durojnë dot as fqinjët Rihanna i ka dhënë fund lidhjes së miliarderin arab, pas pothuajse 1 viti bashkë. Dhe këngëtarja është treguar e qartë p
5 shprehjet që vajzat e dobëta nuk i durojnë dot Vajzat e dobëta i kanë shumë bezdi këto shprehje, prandaj nëse keni mikesha të tilla përpiquni të mos i mërzisni me këto
Rrëqethëse, fjalët e vëllait për shqiptaren e masakruan në Itali do t'ju përloti Italia dhe Shqipëria u trondit nga krimi makabër në një familje shqiptare ku shqiptari vrau me thikë bashkëshorten, Elca
Njerëzit që nuk i durojnë dot zhurmat, e kanë një sekret Të bezdisin zhurmat apo përtypjet e një personi teksa ha? Nuk shkon në kinema, sepse nuk do të dëgjosh të tjerët të përt
Duro pranon se ekipi i tij do duhet të durojë presionin kundër Skëndërbeut Pas ndeshjes së parë gjysmëfinale të Kupës së Shqipërisë, Flamurtari gjen sërish Skënderbeun, këtë herë për javën e 28-t
Pedagogët i përgjigjen Ramës me grevë: S'do durojmë talljen tënde Pas takimit të përbashkët me kryeministrin Edi Rama ku u kritikuan në sy duke u quajtur "vrima e fundit e kavallit" peda
Ëndërruam bashkimin me Kosovën, tani nuk i durojmë dot kosovarët Nga Artan Fuga Pasi ëndërruam me shekuj bashkimin kombëtar, tani me Kosovën, jemi si çift i ftohur në prag të
Ermal Fejzullahu e ka vendosur: “ Do dobësohem se s’po duroj dot veten” “I dobët, i shëndoshë” këto fjalë duket se kanë shqëruar këngëtarin Ermal Fejzullahu gjatë viteve të fundit. Në çdo
Habit Erion Veliaj: Nuk i duroj dot "pjeshkat" që kalojnë para bashkisë Kryebashkiaku Erion Veliaj dje në mbrëmje ka qënë i ftuar në emisionin e ri të Roza Latit në "Ora News". Gjatë inter
Neda e BB: Nuk duroj dot, ja pse dua të ndahem nga Ogreni (FOTO LAJM) Neda dhe Ogreni janë çifti i vetëm nga Big Brother që i ka rezistuar kohës duke vazhduar të jenë ende bashkë, madje janë
E DHIMBSHME/ Rrëfimi i vajzës që mposhti kancerin: S'e duroja veten Jeta te sprovon me sfidat qe te sjell. Ndonjehere te lehta per tu kaluar, e ndonjehere aq te veshtira saqe te ben te dor
Sara dhe Ledioni nuk durojnë më, publikojnë për herë të parë fytyrën e djalit të tyre (FOTO LAJM) Që kur London, djali i Sara Hoxhës dhe Ledion Liços erdhi në jetë 6 muaj më parë, të gjithë u bën kurioz për të parë fyt
"Tërbohen" deputetët e VMRO-së, nuk e durojnë dot gjuhën shqipe në Kuvendin e Maqedonisë Deputetët e VMRO-së janë tërbuar pasi kreu i Kuvendit të Maqedonisë, Talat Xhaferi, e ka nisur seancën e sotme ku pritet