999 rezultate për

duro

I moshuari nuk duron dhe puth gazetaren gjatë emisionit (VIDEO) Një i ftuar ka puthur në buzë gazetaren që jep lajmet e edicionit të mbrëmjes në Tgr Puglia, Itali. Gene Gnocchi, i f
Një tjetër trajner shqiptar shkon në Kosovë Shpëtim Duro nga sot është zyrtarisht trajneri i ri i Dritës në Kosovë. Klubi kampion në Superligë sezonin e kaluar,
Shpëtim Duro emërohet trajneri i Dritës Kampionia e Kosovës, Drita, ka emëruar Shpëtim Duron në rolin e trajnerit pak ditë pasi Bekim Isufi dha dorëheqjeve pas
Haziri: Teuta është e shitur, e durojmë për hatër të babait të saj Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri, ka folur për bashkëpartiaken Teuta Rugova, e cila po i “tradhton” qëndrimet e partis
Ia kaloi edhe Bleonës për zhveshje, Roza Lati nuk duron dot më kritikat (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, moderatorja Roza Lati shfaqi në rrjetet sociale një ndër projektet më të guximshme, në të cilën shfaqe
"Kur*ë pa shije", Xhensila Pere nuk duron më e reagon ndaj Linda Reit Sherri mes Linda Reit dhe Xhensila Peres nuk ka të ndalur. Pas reagimit plot ofendime të Linda Reit, ka reaguar edhe Xhe
A do të durojë PDK me Veselin edhe fjalët e Bahtirit? Koment nga Ervin Shkulaku Kadri Veseli po vazhdon çdo ditë e më shumë të tregohet i dobët dhe të mos e meritoj
Sulmi me “drone” ndaj presidentit, 6 të arrestuar në Venezuelë Mes kritikave se Nikolas Maduro do ta përdorte incidentin për të sulmuar kundërshtarët, autoritetet venezueliane kanë vë
Maduro fajëson Amerikën dhe Kolumbinë për tentativën e dështuar për vrasje Presidenti i Venezuelës Nicolas Maduro thotë se i shpëtoi një përpjekje për atentat përmes dronëve me eksplosivë ndërsa
Dy dronë lëshohen drejt Presidentit të Venezuelës Presidenti i Venezuelas, Nicolas Maduro, tha se i ka shpëtuar një tentim-sulmi me eksplozivë nga droni. Gjatë fjalimi
Veliaj "kërcënon" Metën: Do durojmë vetëm 40 ditë Parkut të Madh të Liqenit do t’i shtohet një kënd i ri rekreativ, për të gjitha moshat. Bashkia e Tiranës, me mbështetje
Ankoheni për plazhet e Shqipërisë, shkoni e duroni këtë malazez në Malin e Zi (VIDEO) Rrjetet sociale po ndihmojnë të zbulohen edhe mashtrues të ndryshëm në qytetet e frekuentuara të bregdetit. Kjo ka ndodh
I riu shqiptar nuk duroi më, hoqi pallton dhe iu drejtua lypsarit Thuhet se në jetë sa më shumë të japësh aq më shumë do të marrësh Kësisoj është për t’u vlerësuar gjesti shembullor që b
Viti 1990, si u vra në kufi i riu që ëndërronte Australinë (FOTO LAJM) Mbrëmjen e datave 9-10 qershor 1990, dy shokë nga Orman Pojani i Korçës, përkatësisht 25 dhe 27 vjeç, orvaten të arratis
Pas ndarjes nga sheiku, Rihannën se durojnë dot as fqinjët Rihanna i ka dhënë fund lidhjes së miliarderin arab, pas pothuajse 1 viti bashkë. Dhe këngëtarja është treguar e qartë p
Qyteti i Shkupit nuk do të mbulojë dëmet e qytetarëve, era ka qenë shumë e fuqishme Kreu i Shtabit për mbrojtje dhe shpëtim i Qytetit të Shkupit, Emill Duroviq tha se sot qytetarët që kanë pësuar dëme nga
5 shprehjet që vajzat e dobëta nuk i durojnë dot Vajzat e dobëta i kanë shumë bezdi këto shprehje, prandaj nëse keni mikesha të tilla përpiquni të mos i mërzisni me këto
Fisniku shpërthen ndaj Albin Kurtit, mësoni si e quan Deputeti i Partisë Social Demokrate, Fisnik Ismaili ka publikuar një fotografi në profilin e tij në “Facebook” me bashkë
Sherri i bujshëm me Baby G, flet Blerta për herë të parë Sherri i bujshëm mes këngëtares Baby G dhe modeles Bleta Gashi u bë kryelajm në portalet rozë ditët e fundit. Ishte Baby
Rrëqethëse, fjalët e vëllait për shqiptaren e masakruan në Itali do t'ju përloti Italia dhe Shqipëria u trondit nga krimi makabër në një familje shqiptare ku shqiptari vrau me thikë bashkëshorten, Elca