999 rezultate për

durmishajt

Pas Durmishajt, Greqia i merr Shqipërisë dhe Ndojin Shqiptarët që kanë jetuar prej vitesh jashtë vendit tonë dhe po kalojnë periudha suksesi në futboll, janë shpesh edhe pj
Zbulohet shuma e parave që Greqia i dha Durmishajt për të lënë Shqipërinë Rikthehet edhe njëherë në skenë emri i Fjorin Durmishajt. Durmishaj që refuzoi fanellën e kombëtares së Shqipërisë pë