999 rezultate për

durim

Napolit i soset durimi, i vendos ultimatum Mertens: Një javë kohë për të nënshkruar Ylli belg i Napolit, Mertens, vazhdon të jetë lojtari që merr vëmendjen më të madhe në skuadrën e tij, para merkatos së
Kalo pozitiv por me këshilla: Po ja dalim, kini durim! Mjeku Tritan Kalo ka ndarë një mesazh në rrjetet sociale. Teksa ndan letrën e dy të moshuarve të familjes Kraja, që ia k
Thaçi: Unë nuk mbjell qeveri, Vetëvendosjes iu dha mundësia pesë herë Gjatë intervistës së tij për Syri TV, presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, u shpreh se të gjitha palët politike duhet të p
Dua-s dhe Anwarit u soset durimi, kapen "mat" duke thyer karantinën (FOTO LAJM) Çifti kanë thyer rregullat duke shkuar në vizitë te familja e Duas. Dua Lipa dhe i dashuri i saj Anwar Hadid u fotogr
I kërkon falje dhe i bën apel qytetarëve, Boris Johnson mban fjalimin e parë pasi mposhti COVID 19 Mbretëria e Bashkuar është në momentin e rrezikut maksimal në shpërthimin e koronavirusit, ndaj qytetaret duhet te bejne
I soset durimi, Karius shkëput kontratën me Besiktas dhe e çon në gjyq Loris Karius çon në gjyq skuadrën e Besiktasit. Sipas mediave turke, ish-portieri i Liverpoolit ka prishur në mënyrë
302 të shëruar ku mes tyre 39 mjekë, Rama: Forca, durim dhe besim! Kryeministri Edi Rama ka ndarë me të gjithë lajmin e mirë se mes të shëruarëve të fundit ishin dhe 1 mjek e dy infermier
Skandaloze! Studenti ekselent përjashtohet nga detyra për gjobën e të atit Në shkurt 2019 u prezantua me bujë nisja e kursit të parë me 52 studentë të ekselencës, të cilët do të bëheshin pjesë e
Pogba i etur për të luajtur futboll, po pret me padurim rikthimin në fushë Futbollisti i Manchester United, Paul Pogba ka treguar që po e pret me padurim rikthimin e tij. Futbollisti i cili ka
Mjeku Tritan Kalo: Jemi ende larg të thirrurit "fitore" (FOTO LAJM) Mjeku Tritan Kalo thotë se ende nuk ka ardhur momenti që të themi "Fitore". Në një postim në Facebook, Kalo kërkon n
Pret me padurimin afatin kalimtar të verës, dy gjigandë italianë interesohen me James Rodriguez Gjatë verës së kaluar James Rodriguez nuk u transferua dot te Napoli pasi Reali i Madridit nuk pranoi ofertën e presiden
Vajza e tij mjeke në Itali, politikani shqiptar tregon pritjen e dhimbshme Manjola, vajza e politikanit shqiptar, Namik Dokle, është mjeke dhe aktualisht po lufton ndaj koronavirusit në Itali.
Rama kërkon durim: Asnjë fukara, asnjë pensionist i vetmuar nuk do të mbetet pa ndihmat bazë! Kryeministri Edi Rama ka reaguar me nje status në Facebook, ndërsa poston video nga shpërndarja e ndihmave. Rama shkr
"Alo, Edi jam'', qytetarja i kërkon kryeministrit qumësht nga telefoni Kryeministri Edi Rama ndodhet në një komunikim live me qytetarët teksa po merr në telefon me radhë ata që kanë adresuar
"Ju njoh mirë", Rama tregon pse doli për inspektim pa maskë dhe doreza Kryeministri Edi Rama duket se ka vendosur që të shohë personalisht nëse masat e marra po zbatohen. Pikërisht për kët
Rama prezanton një kanal emergjence, këtu mund të flisni me kryeministrin apo ministrat Kryeministri Edi Rama ka publikuar një tjetër status në rrjetet sociale ku bën me dije një kanal që do u vijë në ndihmë
Momente fitoreje: 10 persona me koronavirus shërohen dhe dalin nga spitali me këmbët e tyre Ditën e sotme një lajm i mrekullueshëm erdhi nga Infektivi. Dhjetë pacientë u shëruan nga koronavirusi dhe janë dërg
Nis shpërndarja e ndihmave, Rama bën apelin e rëndësishëm (VIDEO) Në ditë të tilla, janë të shumë ata të cilët nuk kanë se si sigurojnë bukën e gojës. Kryeministri Edi Rama nën moton ''T
Rama njofton nisjen e operacionit të madh kombëtar: Durim dhe besim! (VIDEO) Kryeministri Edi Rama bën me dije se ka nisur sot shpërndarja e ndihmave për personat e prekur nga tërmeti. Ai ka the
Drejt shërimit pacienti nga koronavirusi, Rama reagon i ekzaltuar: Ju dua! Kryeministri Edi Rama ka reaguar sërish në Facebook në lidhje me lajmin e mirë të dhënë për shqiptarët, se lidhja e par