999 rezultate për

dumani

Vritet në Siri Shkëlzen Dumani, djali dhe vajza e mitur i mbesin në luftë Shkëlzen Dumani, një prej vullnetarëve shqiptarë që kanë shkuar për të luftuar në Siri dhe që janë shpallur në këkrim ng
Vendimi i Apelit, policë të implikuar në kalimin e fëmijëve të Dumanit Zbardhet vendimi i Gjykatës së Apelit për Verdi Moravën, një nga të akuzuarit për financim të luftës për xhihad në Siri,
Policët ndihmuan kalimin e shqiptarëve drejtë Sirisë Punonjës të policisë shqiptare kanë lehtësuar kalimin e shqiptarëve të cilët kanë pasur si destinacion Sirinë në pikëkal
Ja si i çoi fëmijët në Siri Shkëlzen Dumani Shkëlzen Dumani, është një prej personave të shpallur në kërkim nga drejtësia shqiptare me akuzën e organizimit dhe fina
Plagosje me armë në Bulqizë, 24-vjeçari në kërkim Një person është plagosur me armë zjarri në Bulqizë. Burime nga Policia e Bulqizës bëjnë me dije se shtetasi Genti Duma
23 -vjeçari nga Kosova nga refugjat lufte në bos kokaine (FOTO-LAJM) Tabloidi britanik “Daily Mail”, i ka kushtuar një reportazh kosovarit Arben Dumani, i cili u kap nga policia skoceze në
Skoci, shkatërrohet banda shqiptare e drogës Policia skoceze ka shkatërruar një nga grupet më të mëdha të drogës në vend, e drejtuar nga shqiptarë, e cila qarkullont