999 rezultate për

dumani

Kush është prokurori që çoi në pranga gjyqtaren që lironte të fortët Altin Dumani është prokurori i SPAK që udhëhoqi operacionin që çoi në pranga 13 persona ditën e sotme mes të cilëve edhe
I dyshuar si "dora" pas vrasjeve, i vendoset tritol banesës së kushëririt të Dumanit “Mesazh” kushëririt të Nuredin Dumanit, i dyshuar si autor i disa vrasjeve në Durrës dhe Elbasan. Burime bëjnë me di
Eva Dumani refuzoi të rikthehej në Shqipëri, vëllai i vogël: Kishte shumë frikë Mide Dumani kishte 6 vite që e priste momentin të përqafonte të birin Endrin të cilin bashkëshorti Shkëlzen Dumani e mor
Eva Dumani refuzoi kthimin në Shqipëri, gazetari zbulon planin e gruas së xhihadistit të vrarë Eva Dumani, historia e së cilës është tashmë e njohur për të gjithë, vijon të jetë në kampin e ferrit, Al Hol në Siri, n
Publikohet biseda audio e Eva Dumanit nga kampi i ferrit: Na lini rehat, mund të na vrasin Në emisionin “Real Story”, në News24, u publikua këtë mbrëmje një bisedë e 14-vjeçares Eva Dumani me dajën e saj, Xhetan
Momenti emocionues, Endri Dumani takohet me nënën e tij (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ka ndarë në rrjetet sociale një video nga momenti i takimit të Endri Dumanit me nënën e tij. Në
Rama: E ëma e fëmijëve ka plagë në trup Floresha Rasha gruaja dhe fëmijët e saj Amar Rasha, Emel Rasha dhe Hatixhe Rasha si dhe djali i familjes Dumani, Endri D
Në kërkim për një vrasje, Nuredin Dumanit i zbulohet një tjetër ekzekutim Janë zbuluar detaje të reja për Nuredin Dumanin, shtetasin e shpallur në kërkim për vrasjen e Bujar Celës. Mësohet s
Vrasja e vëllait të Talo Çelës, autori furnizoi makinën me karburant 20 minuta para ngjarjes Detaje të reja kanë dalë në dritë nga vrasja e Bujar Çelës, vëllai i të shumëkërkuarit Talo Cela. Krimi ndodhi në 17 sht
Çfarë po ndodh?! Elbasani nën rrethim, blindohen hyrjet e daljet nga qyteti Policia e Shtetit ka ndërrmarrë një tjetër aksion në Elbasan, duke blinduar hyrjet dhe daljet e këtij qyteti. Dyshohe
I vdekur prej 6 vitesh, OFL i dërgon formular për të justifikuar pasurinë OFL sot i ka kërkuar një të vdekuri të justifikojë pasurinë. Shtetasi në fjalë është Shkëlzen Dumanit, një person i
Të pathënat e zgjedhjes së Arben Krajës, pse humbi Dumani 'Mea Culpa' dhe eksperienca që ai pohoi gjatë garës për në krye të Spak i dhanë Arben Krajës dy vota më tepër nga kundër
Altin Dumani përjashtohet nga gara për kreun e SPAK Altin Dumani është skualifikuar nga gara për të qenë kreu i SPAK. Abcneës.al raporton se Dumani ka marrë 4 vota në K
Nis marrja në pyetje e tre kandidatëve për drejtimin e SPAK Altin Dumani, Arben Kraja dhe Edvin Kondili do të dalin sot përballë Prokurorisë ku do të merren në pyetje me qëllim që
Albert Dumani pozon me aktorin turk, fansat habiten nga ngjashmëria e frikshme (FOTO LAJM) Drejtori i programacionit të TV Klan, Albert Dumani ka pasur fatin të takojë një sërë aktorësh të njohur turq teksa ndod
Fëmijët në Siri, Gruaja: Vajza më kërkoi ndihmë, janë në rrezik Më 27 janar kalojnë plot 6 vite dhe Mide Dumani është ende në pritje të kthimit nga Siria të dy fëmijëve të saj, Evës dh
Altin Dumani, i pari në listë për SPAK Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka vendosur sot konfirmimin në detyrë të Altin Dumanit, duke u renditur kështu i pari
Historia e dhimbshme e familjes bën që Bert Dumani të shpërthejë në lot (FOTO LAJM) Drejtori i programcionit në Tv Klan, Albert Dumani, ishte i ftuar dje tek studjoja ''Rudina'', ku ndryshe nga daljet e t
Dhjetra fëmijë shqiptarë, “pengje” të luftëtarëve në Siri (FOTO LAJM) Disa prej grave dhe fëmijëve të mitur të luftëtarëve shqiptarë, të vrarë në Siri mbahen peng nga grupet radikale për të
I vrari në Siri e le amanet: Mos mi ktheni fëmijët në Shqipëri Shqiptari Shkëlzen Dumani i cili u vra para pak ditësh teksa po luftonte në radhët e militantëve të ISIS-it, kishte lënë