999 rezultate për

duma

Eva Dumani refuzoi të rikthehej në Shqipëri, vëllai i vogël: Kishte shumë frikë Mide Dumani kishte 6 vite që e priste momentin të përqafonte të birin Endrin të cilin bashkëshorti Shkëlzen Dumani e mor
Eva Dumani refuzoi kthimin në Shqipëri, gazetari zbulon planin e gruas së xhihadistit të vrarë Eva Dumani, historia e së cilës është tashmë e njohur për të gjithë, vijon të jetë në kampin e ferrit, Al Hol në Siri, n
Publikohet biseda audio e Eva Dumanit nga kampi i ferrit: Na lini rehat, mund të na vrasin Në emisionin “Real Story”, në News24, u publikua këtë mbrëmje një bisedë e 14-vjeçares Eva Dumani me dajën e saj, Xhetan
Momenti emocionues, Endri Dumani takohet me nënën e tij (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ka ndarë në rrjetet sociale një video nga momenti i takimit të Endri Dumanit me nënën e tij. Në
Rama: E ëma e fëmijëve ka plagë në trup Floresha Rasha gruaja dhe fëmijët e saj Amar Rasha, Emel Rasha dhe Hatixhe Rasha si dhe djali i familjes Dumani, Endri D
Arben Ristani zbulon tradhtinë e Grida Dumës: Ka mbledhur vota kundër meje! Ish-deputeti Arben Ristani është i ftuar mbrëmjen e sotme në “PolitikOn” ku ka deklaruar se Grida Duma ka mbledhur vota
Në kërkim për një vrasje, Nuredin Dumanit i zbulohet një tjetër ekzekutim Janë zbuluar detaje të reja për Nuredin Dumanin, shtetasin e shpallur në kërkim për vrasjen e Bujar Celës. Mësohet s
Vrasja e vëllait të Talo Çelës, autori furnizoi makinën me karburant 20 minuta para ngjarjes Detaje të reja kanë dalë në dritë nga vrasja e Bujar Çelës, vëllai i të shumëkërkuarit Talo Cela. Krimi ndodhi në 17 sht
Çfarë po ndodh?! Elbasani nën rrethim, blindohen hyrjet e daljet nga qyteti Policia e Shtetit ka ndërrmarrë një tjetër aksion në Elbasan, duke blinduar hyrjet dhe daljet e këtij qyteti. Dyshohe
I vdekur prej 6 vitesh, OFL i dërgon formular për të justifikuar pasurinë OFL sot i ka kërkuar një të vdekuri të justifikojë pasurinë. Shtetasi në fjalë është Shkëlzen Dumanit, një person i
Grida Duma bën deklaratë e forte: Manjola Cakoni ka tentuar vetëvrasjen Ish deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma, ka dhënë detaje tronditëse mbi rastin e Manjola Cakonit, gruas nga Thum
Siç nuk e keni parë kurrë më parë, Grida Duma pozon joshëse dhe e lagur buzë detit (FOTO LAJM) Grida Duma është një ndër politikanet më të komentuara në Shqipëri. Herë për shkak të angazhimit politik e herë për p
Grida Duma denoncon me video Ramën: Qytetarët u braktisën (VIDEO) Ish-deputetja e PD-së, Grida Duma ka postuar një video në rrjetin scoial Facebook ku sulmon kryeministrin Rama. Sipas
E kuruar me detaje, Grida Duma nuk mund t'i shpëtonte paparacit (FOTO LAJM) Tani që nuk është më pjesë e Parlamentit, zonjën Duma mund ta gjejmë ose në selinë e Partisë Demokratike, ku aty është n
Grida Duma sulmon Ramën dhe i kujton thonjtë e pistë e të paprerë: Sa turp! (FOTO LAJM) Ish-deputetja Grida Duma ka hedhur dyshime të forta në lidhje me vërtetësinë e shifrave të COVID-19 në Shqipëri. Gja
Grida Duma "tallet" me Ramën: Ai përrallis, ne do të qeverisim Shqipërinë Ish-deputetja e PD Grida Duma deklaroi në “Byro Politike” Partia Demokratike është në momentin e saj historik për të mar
Grida Duma poston videon: Kush po e përhap virusin Anëtarja e Kryesisë së PD-së, Grida Duma ka quajtur kryeministrin Edi Rama si përgjegjësin për rritjen e numrit të raste
Nuk e gjeni dot! Grida Duma feston ditëlindjen dhe mosha e saj është vetëm një numër Grida Duma është një ndër politikanet më të komentuara në Shqipëri. Herë për shkak të angazhimit politik e herë për
Grida Duma i "merr mendjen" edhe politologut: Është aq e bukur (FOTO LAJM) Grida Duma dihet gjerësisht që mban "trofeun" si politikania më e bukur dhe tërheqëse shqiptare dhe ka bërë mjaft zhurmë
Mesazhi i veçantë i Grida Dumës: Era e ndryshimit po vjen, mundësia duhet shfrytëzuar Me një mesazh ndryshe ish deputetja e Partisë Demokratike Grida Duma i është drejtuar ndjekësve te saj dhe publikut në r