999 rezultate për

dukur

Prej 5 ditësh i zhdukur, zbulohet letra misterioze e të riut në Vlorë Një djalë vetëm 29 vjec është zhdukur në Vlorë prej 5 ditësh, 29-vjeçari nga Vlora ka komunikuar për herë të fundit m
Njollat e diellit, si largohen nga fytyra Shpesh një ekspozim jo i duhur ndaj rrezeve të diellit mund të shkaktojë njolla në lëkurë, dhe zonat më në rrezik janë f
Ky është 30-vjeçari që vrau shokun e ngushtë dhe e denoncoi të zhdukur Personi që shikoni në foton më sipër është shtetasi Aleksandër Fadili. Ai denoncoi pak ditë më parë zhdukjen e shokut
Letra prekëse e gruas së pilotit të zhdukur për Zaevin Sevdije Vitia, bashkëshortja e pilotit të zhdukur shqiptar Sinan Vitia përmes një letre publike ka kërkuar mbështetje ng
Zhduken shtatë minatorë Shtatë minatorë në Poloni janë zhdukur, pasi një tërmet ka goditur minierën që është në pronësi të JSW, prodhuesit më të
Kasumit i ndalohet kërkimi për policët e zhdukur Njësitet e shpëtim-kërkimit të Forcave të Sigurisë së Kosovës, Policisë si dhe shumë qytetarë të tjerë sot pritet të nis
Mësohet identiteti i trupit të gjetur në Lepenc Është gjetur trupi i njërit prej policëve të zhdukur.Mësohet së trupi i gjetur është i policit Armend Trena. Ekipet e
Gjendet trupi i njërit nga policët e zhdukur Është gjetur trupi i njërit prej policëve të zhdukur. Trupi është gjetur në Lepenc, në pjesën e Kosovës. Kërkimeve
Njihuni me gruan e pamposhtur që po kërkon policët e zhdukur Qindra persona po marrin pjesë në kërkimin e dy policëve të zhdukur në lumin Lepenc, por ajo që bie në sy në mesin e gji
Vullnetari rrezikon mbytjen duke kërkuar për policët (VIDEO) Një vullnetar i angazhuar në operacionin në kërkim të dy pjesëtarëve të Policisë së Kosovës, të zhdukur që nga e shtuna
Çfarë dimë deri më tani për dy policët që u zhdukën në Lepenc? Sot bëhen gjashtë ditë që kur dy policët e Kacanikut, Malor Dashi dhe Armend Trena janë zhdukur pas aksidentit në Lepenc
Detaji i fortë, makina e policëve të zhdukur kishte defekt Malsor Dashi e Armend Trena, mbrëmjen e të shtunës në krye të detyrës u zhdukën në mënyrë enigmatike. Të dy këta policë
Haradinaj rrëfen pse nuk po gjenden policët Në ditën e tretë kur dy policë të Kosovës vazhdojnë të mbesin të zhdukur pas aksidentit që kanë pësuar në rrugën Hani i
Policia nuk e gjen telefonin e njërit prej policëve Në vendin ku është dyshuar se mund të jetë telefoni i njëri nga policët e zhdukur, pas kërkimit nuk është gjetur asgjë.
I besdis të gjithë, mënyra për të zhdukur yndyrën nga fytyra Ndonëse lëkura e yndyrshme është lloji më i vështirë i lëkurës, ata që kanë këtë tip janë me fat. Kjo sepse yndyra v
Nisin kërkimet me dron për policët e zhdukur Klubi i Alpinistëve “Dardania” nga Prishtina është duke kryer kërkimin e dy policëve të zhdukur në lumin Lepencë edhe me
Delawie shpreh keqardhjen për policët e zhdukur Ambasadori amerikan, Greg Delawie, përmes një reagimi në Twitter ka shprehur keqardhjen e tij në lidhje me aksidentin dh
Labi: Bechtel Enka pengon kërkimet për policat e zhdukur Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Labinot Tahiri ka vizituar sot vendin ku edhe janë aksidentuar dy pjesëtarë të policisë,
Zhytësit afrohen te vendi ku dyshohet se ndodhen policët Zhytësit e ekipeve të shpëtimit, të zjarrfikësve e të njësiteve të FSK-së, janë duke vazhduar kërkimet në lumin Lepenc n
Edhe qytetarët po kërkojnë për policët e zhdukur Qytetarët e Komunës së Hanit të Elezit që nga mbrëmë janë duke i vazhduar kërkimet për gjetjen e policëve të cilët u aks