999 rezultate për

dukur

​ALARMANTE/ Mbi 50% e kafshëve janë zhdukur Ndryshimi i klimës ka dëmtuar shumë mbretërinë e kafshëve, me paralajmërimin e Fondacionit Botëror të Natyrës që intensi
Ishte zhdukur prej 2 vitesh, Beatrix Ramosaj rikthehet fuqishëm (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare Beatrix Ramosaj e cila kishte kohë që nuk sillte këngë të re për fansat, ajo tashmë duket së i ësht
Zhduken dy turistet, dyshohet se kanë humbur në Alpet shqiptare Dy shtetase të huaja, një gjermane dhe një polake janë zhdukur mes Alpeve shqiptare. Lajmin e ka bërë të ditur drejto
Drini Zeqo ka rënë në dashuri, po vajza me bikini ku është "zhdukur" (FOTO LAJM) Drini Zeqo është një ndër personazhet që ka treguar kujdes në daljet e tij në publik, pavarsiht interesit të madh që mun
Shkencëtarja britanike zhduket në ishullin grek Një shkencëtare britanike është zhdukur pa gjurmë prej ditës së djeshme në ishullin grek Ikaria ku ishte me pushime që p
Në vetëm 7 muaj 132 persona u zhdukën në Kosovë Për vetëm shtatë muaj të këtij viti janë raportuar të zhdukur 132 persona në Kosovë Sipas këtyre të dhënave të Polici
E zhdukur 77 vjet më parë, gjendet nëndetsja amerikane Nëndetësja e Luftës së Dytë Botërore USS Grunion është zbuluar 77 vjet pasi ajo u zhduk nga ishujt e largët Aleutian në
Meshkujt tymosin për t’u dukur "cool", por a i pëlqejnë vajzat duhanpirësit Sipas një anketimi, shumicës së femrave nuk iu duken joshës meshkujt duhanpirës. Nga 1,000 beqare të anketuara, 70% p
Babai ofron para për gjetjen e djalit të zhdukur U bënë 6 muaj që kur u zhduk Arben Asllani (35 vjeçar) në Lagjen Shkup-Veri dhe policia ende pa asnjë epilog përfundimta
Disa veshje bazike që ju duhen patjetër për t’u dukur bukur në punë (FOTO LAJM) Të gjesh veshjet e duhura për t’u dukur bukur në punë është mjaftueshëm e vështirë, shtoji kësaj edhe faktin që jashtë ë
Zhduket 17-vjeçarja shqiptare në Kretë, familjarët apel për ndihmë Një 17 vjeçare me origjinë shqiptare është zhdukur në qytetin e Kretës. Vajza është zhdukur për disa ditë nga qyteti
Çifti vritet në "Autostradën e Lotëve", të zhdukura 55 gra (FOTO LAJM) Një çift u qëllua për vdekje në një autostradë kanadeze, ku me dhjetëra gra janë vrarë ose janë zhdukur ndër vite. Au
Jo vetëm për t’u ngrënë, 7 përdorime fantastike të kosit për t’u dukur më e bukur Ka disa ushqime që nuk ngelin vetëm në kuadrin e të ngrënit. Përkundrazi. Ato mund të përdoren për një shumëllojshmëri g
Dikur bënte namin, nga është "zhdukur" Kallashi (FOTO LAJM) Me siguri të gjithë e mbani mend Donjeta Kosumin, valltaren që dikur bënte namin nëpër emisione me deklaratat e saj dhe
FNSH gjen pas disa orësh 3 turistët gjerman të zhdukur në Himarë Tre turistë gjermanë kanë kërkuar ndihmë mbrëmjen e djeshme në zonën e Gjipeut, një fshat afër Vunoit. Ata kanë qenë duk
Turistët e bllokuar në Kanionet e Holtës, nxirret trupi i pajetë i 25-vjeçares, 2 të zhdukur Gjendet trupi i një 25-vjeçareje të mbytur në Kanionet e Holtës në Gramsh. Viktima ka inicialet E.S, ndërsa trupi ësh
Si të lidhësh turbanin në 10 minuta për tu dukur trendi (FOTO LAJM) Ashtu sikundër e kemi vënë re, gjatë gjithë verës do të mbizotërojnë turbanët apo shamitë e kokës. Të ngjyrave, motiv
Zhduken 2 vajzat, familjarët apel për gjetjen e tyre Në raportet 24 orëshe të Policisë, vazhdimisht ka raste të zhdukjeve, qoftë persona të mitur apo edhe të moshës më të vj
"Punoj për Fugën tani...!" Si u zhduk nga tregu gazetarja e njohur për të punuar si "profil fals" e Ramës Ish-deputeti Edi Paloka ka treguar historinë e një mikeshës së tij, dikur gazetare e njohur, e cila sot është bërë pjesë
Pamje me dron nga katastrofa e Greqisë, me 7 të vdekur (FOTO & VIDEO) Shtatë persona humbën jetën dhe mbi 100 persona u plagosën nga shtrëngata e furishme që shpërtheu mbrëmjen e së mërkurës