999 rezultate për

dukeshin

Si dukeshin këngëtarët e njohur kur ishin fëmijë (FOTO LAJM) Ata janë personazhet më IN të momentit, por ata kanë ndryshuar shumë që nga koha kur ishin femijë. Po ju i dalloni do
Fotot zhgënjyese: Si dukeshin VIP-at shqiptarë para një dekade (FOTO LAJM) Jemi mësuar që personazhet tonë të dashur t'i shohim gjithmonë të kuruar në ekranet e televizioneve. Aktorët, këng
Si do të dukeshin personazhet e famshëm pa vetulla (FOTO LAJM) Është vërtetuar nga studimet shkencore, që vetullat, edhe pse nuk ta mbushin syrin, janë një tipar shumë i rëndësishëm p
PAMJE TE RRALLA/ Ja si dukeshin ndërtesat e Prishtinës në vitet 1930 Arkivi personal i familjes Kasneci në Prishtinë, të cilët janë me prejardhje nga Kraja e Ulqinit në Mal të Zi, zotërojnë
Si do të dukeshin princeshat e Disneyt nëse do të ishin nëna (FOTO LAJM) Filmat tonë vizatimorë të preferuar përfundojnë gjithmonë njësoj, hero apo heroina që kapërcejnë të gjitha pengesat dhe
Sa kanë ndryshuar aktorët e Hollywood që nga dalja e tyre e parë (FOTO LAJM) Ata janë aktorët më të njohur dhe më të dashur të Hollywood-it për publikun. Por a ju kujtohet se si dukeshin ata në
Si dukeshin në fillimet e tyre, Luana dhe Marina Vjollca (FOTO LAJM) Ato janë sot të dyja moderatore të suksesshme dhe pjesë e mediave të show bizit çdo javë. Bëhet fjalë për motrat Lua
Sot dhe dje, si dukeshin objektet e përditshme në lashtësi (FOTO LAJM) Çdo ditë hasim lajme për zhvillimin e teknologjisë më të fundit dhe risitë e saj. Por rrallë herë mendojmë se objekte
Si dukeshin aktorët e "Portokallisë", 10 vite më parë (FOTO LAJM) Ata janë figurat më të dashura prej shumë prej spektatorëve shqiptarë. Na kanë argëtuar çdo të diel ndër vite dhe ndo
Aktorët më tërheqës në planet, nuk do ta besoni si dukeshin në rini (FOTO LAJM) Ata janë aktorët më të pëlqyer në historinë e Hollywoodit modern dhe nga revistat prestigjoze ndërkombëtare janë përzgje
Si dukeshin Ardit Gjebrea dhe bashkëshortja kur ishin të rinj (FOTO LAJM) Ronela Hajati ka publikuar në Instragram një fotografi ku shpreh nostalgji për babain e saj shumë vite më parë. Në k
Ja si dukeshin këngëtaret shqiptare para ndërhyrjeve kirurgjike! (FOTO LAJM) Shumica e këngëtareve tona sot duken shumë bukur, e kjo për një sërë faktorësh, por a i mbani në mend fillimet e tyre?
Kur politikanët nuk kishin tangërllëkun e sotëm, ja si dukeshin Fatos Nano dhe Kaç Islami në '90 (VIDEO) Një video e publikuar sëfundmi në faqen Tirana Dje dhe Sot shfaq pamje të ish-kryeministrit Fatos Nano në fillim të vite
Si dukeshin Astrit Dehari dhe vëllai i tij kur ishin fëmijë (FOTO LAJM) Vdekja e Astrit Deharit në ambientet e burgut e ka tronditur rëndë opinionin publik të Kosovës. Madje, disa prej tyr
Ja si dukeshin 9 futbollistë të mëdhenj në adoleshencë (FOTO) Futbollistët janë qenie njerëzore dhe si të tillë dhe ata pësojnë ndryshime të dukshme në pamjen e tyre me kalimin e vit
Ja si dukeshin në adoleshencë Flori, Stine, Shpat Kasapi ... (FOTO LAJM) Sot ata janë të gjithë të njohur për shkak të karrierës si muzikantë apo prezantues dhe kanë shumë ndjekës që i pëlqejnë
Flasin dëshmitarët për grabitjen në Rinas: Ja si dukeshin tre autorët Dëshmitarë të ndryshëm të grabitjes në Rinas kanë dhënë detaje për ndërtimin e identikiteve të tre autorëve që janë ende
Ja si do të dukeshin yjet e futbollit në vitet 90 në Serinë A (FOTO LAJM) Një disenjator italo-anglez, tifoz i Interit ka krijuar një album interesant ku ka paraqitur yjet e futbollit të sotëm d
Njihuni me ishullin ku zhdukeshin njerëzit (FOTO LAJM) Ishulli Coiba, në Panama ëshytë një oishull me të gjithë bukuritë ai ka ujëra të kristaltë, rërë të bardhë dhe një pyll
Ja si dukeshin VIP-at në mbrëmjen e maturës (VIDEO) Mund të ndiheni të turpëruar kur kujtoni mbrëmjen e maturës. Mendoni sa keq dukeshit, së sa të penduar ndiheni që keni z
 
Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së

Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së