999 rezultate për

dukesha

Jo një por dy, Kate është shtatzënë me binjakë? Një nga femrat më të pëlqyera në botë, Kate Middleton mund të jetë duke pritur binjakë, kështu po flitet. Dukesha e C
20 vite pa Dianën, përkujtohet “mbretëresha e zemrave” (FOTO LAJM) Si sot, 20 vite më parë e gjithë bota do të tronditej nga aksidenti tragjik që i mori jetën në moshën 36-vjeçare princes
20 vite nga vdekja, Kate shoqëron princin William dhe Harry në homazhet për Princeshën Diana Dukesha e Kembrixhit shoqëroi ditën e sotme princin Harry si dhe bashkëshortin e saj për të vizituar memorialin të ngrit
Katte Middleton ikona e kësaj vere, shkëlqen me fustan të kuq (FOTO LAJM) Kate Middleton është padyshim një nga personzhet më të dashur për publikun kudo në botë. Ajo u bë kryetemë kudo në m
Dukesha Kate fotografon princeshën Charlotte për dy vjetorin e saj (FOTO LAJM) Prindërit e saj e kanë përshkruar atë si një 'gëzim nga qielli' dhe në prag të ditëlindjes së saj të dytë, Dukesha e Kem
Dukesha e Cambridge tregon këmbët, era i ngre fundin e shkurtër në Galles (FOTO LAJM) Dukesha e Kembrixhit, Kate Middleton ka fluturuar në Galles-in jugor për një takim të organizuar nga Action for Children
Ja pse Duka dhe Dukesha e Cambridge nuk ecin asnjëherë për dore (FOTO LAJM) Është shumë e qartë që William dhe Kate janë shumë të lidhur me njëri tjetrin, por gjithsesi ata nuk e shfaqin shumë das
Ja pse dukesha e Kembrixhit mban gjithnjë çantë të vogël dore (FOTO LAJM) Dukesha e Kembrixhit, Kate Middleton pothuajse në çdo dalje të saj mban gjithmonë një çantë të vogël dore me vete. P
Dukesha e Kembrixh, fiton çmim si fotografe profesioniste Dukesha e Kembrixh, Kate Middleton, e cila është bashkëshortja e Princit Ëilliam të Anglisë, ka fituar çmimin e Royal Ph
Vizita e Princit dhe Dukeshës në Presidencë përmes 18 fotografive (FOTO LAJM) Princi Charles dhe dukesha Camila Cronwall vazhduan edhe vizitën e tyre në Kosovë. Në ditën e dytë të qëndrimit në Ko
Princi Charls sot në Kosovë Princi Charls i Mbretërisë së Bashkuar dhe bashkëshortja e tij, Dukesha nga Cornëall, pritet që sot të të nisin vizitën
Kate Middleton në krye të detyrës pas lindjes së vajzës (FOTO LAJM) Pas sjelljes në jetë të fëmijës së dytë, Dukesha e Kembrixhit do ti rikthehet punës. Kate Middleton i rikthehet punës 4
Dukesha e Kembrixhit lind vajzë (FOTO LAJM) Update-Dukesha e Kembrixhit, Kate Middleton, ka lindur një vajzë. Lajmi bëhet i ditur nga vetë Pallati Mbretëror.
Dukesha Kate luan kukafshehti me fëmijët me probleme (FOTO-LAJM) Është koha për të bërë dhurata dhe për ti dhuruar më shumë momente gëzimi fëmijëve. Dhe për këtë gjë, Dukesha Kate ka vi
Rëndohet gjëndja shëndetësore e Dukeshës Kate, shkon tek prindërit (FOTO LAJM) Për shkak të gjëndjes së rënduar shëndetësore, Dukesha Kate ka shkuar tek prindërit e saj. Ajo ka anulluar çdo aktivitet
Dukesha Kate anulon vizitën në Maltë, probleme me shtatzëninë Për shkak të problemeve me shtatzëninë, Dukesha Kate ka anuluar vizitën në Maltë. Dukesha e Kembrixhit, nuk do të udhëto
Kate: Dua të paktën tre fëmijë Përfundimisht Kate dëshiron një familje të madhe, me së paku tre fëmijë. Ndonëse ajo është shtatzënë, duket se i ka vend
Dukesha Kate, pilotja luftarake më e bukur që keni parë (FOTO LAJM) Çifti mbretëror britanik Princ William dhe Dukesha e Cambridge Kate Middleton vijojnë turin e suksesshëm në Australi ku
Dukesha Kate bëhet kapitene (FOTO LAJM) Dukesha e Cambridge Kate Middleton ka marrë pjesë në një garë me jahte në portin e Auckland në Zelandën e Re. E shoqërua
Kate Middleton, Dukesha e "jeshiltë" Dukesha e Kembrixhit, Kate Middleton, ishte veshur e tëra me një ngjyrë jeshile të errët gjatë festës së St. Patrick kët