999 rezultate për

dukesha

Një tjetër dasmë mbretërore, mungon Dukesha Meghan (FOTO LAJM) Princit Harry iu desh të linte vetëm në shtëpi Meghan-in dhe djalin Archie, për të qenë present në dasmën mbretërore të
Dalin imazhet e para të fëmijës së çiftit Meghan dhe Harry (VIDEO) Princi Harry dhe dukesha Meghan së fundmi janë bërë prindër të një djali, emri i të cilit ende nuk është bërë zyrtar.
Pak ditë para lindjes, si duket Meghan (FOTO LAJM) Nga të gjithë pjesëtarët e familjes mbretërore, Meghan Markle njihet si ajo që nuk heq dorë kurrë nga puna. Madje, përgj
"Sherr në pallatin e Londrës! Dukeshat kapen prej flokësh" (FOTO LAJM) Që prej momentin kur Meghan Markle dhe Princi Harry bën publike lidhjen e tyre, është folur shpesh që situata nuk është
Miliona dollar që Meghan të rikthehet në serial, çfarë vendosi dukesha Ditët e fundit në mediat britanike ka qarkulluar lajmi se me shumë mundësi Meghan Markle do t’i rikthehej aktrimit. B
Meghanit nuk i dridhet qerpiku, thyen protokollin edhe për festa Dita e sotme shënon festën e Krishlindjeve dhe kudo në botë mbahen mesha për të festuar lindjen e Krishtit. Por cfarë
Motra e Meghan përgatiti një surprizë të errët fiks për muajin kur lind Dukesha U bë pak kohë që bota nuk dëgjon të flitet për Samantha Markle a.k.a gjysmë-motra e Meghan-it, por nëse mendoni se ndosh
Dukesha e Gjermanisë kopjon hapur Meghan Markle Që fustani i Meghan u pëlqye nga të gjithë nuk mund ta themi, por që kritika e votoi maksimalisht, kjo ishte e qartë.
Tronditen fansat/ Meghan, Harry dhe Kate të plakur do të duken kështu Një program teknologjik ka zbuluar se si do të duken Princi Harry, dukesha e Cambridge dhe Dukesha e Susexx kur të jenë
Me kap nëse mundesh! Dukesha Kate zbavitet me fëmijët e saj (FOTO LAJM) Dikur Princesha Diana fitoi zemrën e turmës kur ajo mori pjesë në sportin e djalit të saj në 1989. Por duket se Dukes
Meghan Markle guxon edhe njëherë, thyen rregullat mbretërore Meghan dhe Harry sapo janë kthyer nga muaji i tyre i mjaltit, për të bërë daljen e parë publike pas këtyre pushimeve.
Rregulla strikte në familjen mbretërore, Harry dhe Meghan duhet të bëjnë një djalë Familja mbretërore britanike ka ndryshuar rregullat dhe Duka e Dukesha e Sussex-it, Harry dhe Meghan, duhet të kenë një
Dikur disa bizhuteri modeste sot quhet Dukesha e Diamanteve (FOTO LAJM) Aktorja amerikane Meghan Markle është martuar me Princ Harry-n dhe tashmë ajo ka marrë titullin Dukeshë. Para martesë
Kur Princesha ngec në trafik! (FOTO LAJM) Ajo mund të jetë e martuar me Mbretin e ardhshëm të Anglisë, por ekzistojnë disa realitete fatkeqe të jetës moderne që e
Kate Middleton nuk e vendosi unazën për një arsye me rëndësi Veç palltos së saj të kuqe, dalluam se Kate Middleton u shfaq si rrallë herë pa unazën e fejesës gjatë një vizite në spi
Dukesha Kate sapo “zbuloi” gjininë e fëmijës së tretë Dukesha Kate Middelton është në muajin e pestë të shtatzënisë. Kësaj radhe ajo është treguar shumë e fshehtë përsa i për
Dukesha e Cambridge feston ditëlindjen Kate Middleton, dukesha e Cambridge, sot kremton ditëlindjen e saj të 36-të. E lindur si Catherine Elizabeth Middleto
Emily Ratajkowski: Kur isha 12 vjeç, dukesha si 21 (FOTO LAJM) Emily Ratajkowski është një nga femrat më të pëlqyera në planet dhe ndryshe nga herët e tjera, ka pozuar e veshur për re
Gëzuar Krishtlindjet nga familja e William Familja mbretërore britanike ka postuar në profilet në Twitter edhe kartolinat për festat e fundvitit. Princi William
Duka dhe dukesha e Kembrixhit "thyejnë" rregullat mbretërore, prekje në publik (FOTO LAJM) Duka dhe dukeshja e Kembrixhit kurrë nuk janë parë duke mbajtur duart në publik duke qenë se e mbajnë shumë private mard