999 rezultate për

dukesha

Kombinimet më të bukura për Krishtlindje nga Kate dhe Meghan (FOTO LAJM) Looku festiv i nuseve të familjes mbretërore, Kate Middleton dhe Meghan Markle, veçanërisht ai i Krishtlindjeve, ka tërh
5 rregulla strikte që Kate Middleton i ka mësuar nga të qenit dukeshë (FOTO LAJM) Britania e Madhe është një nga vendet e pakta që ka arritur të mbajë një monarki nëpër shekuj. Kjo u bë e mundur falë be
Tronditen fansat, Meghan, Harry dhe Kate shfaqen të plakur Një program teknologjik ka zbuluar se si do të duken Princi Harry, dukesha e Cambridge dhe Dukesha e Susexx kur të jenë
Dukesha tregon për jetën në kështjellën e lashtë (FOTO LAJM) Dukesha e Rutlandint ka treguar për kamerat kështjellën e vjetër ku ajo jeton mes luksit. Kështjella i ka muret të de
Meghan Markle heq unazën e martesës, si e justifikoj Dukesha këtë gjest (FOTO LAJM) Dukesha e Sussex, Meghan Markle dhe princ Harry kanë nisur turin e tyre mbretëror dhe momentalisht ndodhen në Afrikë.
Arsyeja pse Kate dhe Meghan nuk mbajnë diamante gjatë ditës do t’ju habisë (FOTO LAJM) Ekspertja e rregullave të pallatit mbretëror, Myka Meier zbuloi për ‘News.com.au’ se dy dukeshat, Kate Middleton dhe Meg
Suarez e ka përjetuar tmerrësisht keq eleminimin nga Champions: Doja të zhdukesha nga kjo jetë Jo vetëm Messi, edhe Suarez e ka përjetuar rëndë eliminimin nga Champions League. Barcelona e kishte fituar ndeshjen
Një tjetër dasmë mbretërore, mungon Dukesha Meghan (FOTO LAJM) Princit Harry iu desh të linte vetëm në shtëpi Meghan-in dhe djalin Archie, për të qenë present në dasmën mbretërore të
Dalin imazhet e para të fëmijës së çiftit Meghan dhe Harry (VIDEO) Princi Harry dhe dukesha Meghan së fundmi janë bërë prindër të një djali, emri i të cilit ende nuk është bërë zyrtar.
Pak ditë para lindjes, si duket Meghan (FOTO LAJM) Nga të gjithë pjesëtarët e familjes mbretërore, Meghan Markle njihet si ajo që nuk heq dorë kurrë nga puna. Madje, përgj
"Sherr në pallatin e Londrës! Dukeshat kapen prej flokësh" (FOTO LAJM) Që prej momentin kur Meghan Markle dhe Princi Harry bën publike lidhjen e tyre, është folur shpesh që situata nuk është
Miliona dollar që Meghan të rikthehet në serial, çfarë vendosi dukesha Ditët e fundit në mediat britanike ka qarkulluar lajmi se me shumë mundësi Meghan Markle do t’i rikthehej aktrimit. B
Meghanit nuk i dridhet qerpiku, thyen protokollin edhe për festa Dita e sotme shënon festën e Krishlindjeve dhe kudo në botë mbahen mesha për të festuar lindjen e Krishtit. Por cfarë
Motra e Meghan përgatiti një surprizë të errët fiks për muajin kur lind Dukesha U bë pak kohë që bota nuk dëgjon të flitet për Samantha Markle a.k.a gjysmë-motra e Meghan-it, por nëse mendoni se ndosh
Dukesha e Gjermanisë kopjon hapur Meghan Markle Që fustani i Meghan u pëlqye nga të gjithë nuk mund ta themi, por që kritika e votoi maksimalisht, kjo ishte e qartë.
Tronditen fansat/ Meghan, Harry dhe Kate të plakur do të duken kështu Një program teknologjik ka zbuluar se si do të duken Princi Harry, dukesha e Cambridge dhe Dukesha e Susexx kur të jenë
Me kap nëse mundesh! Dukesha Kate zbavitet me fëmijët e saj (FOTO LAJM) Dikur Princesha Diana fitoi zemrën e turmës kur ajo mori pjesë në sportin e djalit të saj në 1989. Por duket se Dukes
Meghan Markle guxon edhe njëherë, thyen rregullat mbretërore Meghan dhe Harry sapo janë kthyer nga muaji i tyre i mjaltit, për të bërë daljen e parë publike pas këtyre pushimeve.
Rregulla strikte në familjen mbretërore, Harry dhe Meghan duhet të bëjnë një djalë Familja mbretërore britanike ka ndryshuar rregullat dhe Duka e Dukesha e Sussex-it, Harry dhe Meghan, duhet të kenë një
Dikur disa bizhuteri modeste sot quhet Dukesha e Diamanteve (FOTO LAJM) Aktorja amerikane Meghan Markle është martuar me Princ Harry-n dhe tashmë ajo ka marrë titullin Dukeshë. Para martesë