999 rezultate për

duken

Që pushimet e këtij fundviti të mos duken ndryshe: 10 pyetje për të ndryshuar atmosferën Jemi përgatitur që ky sezon festash do të duket goxha ndryshe nga vitet e tjera, për shkak të kufizimeve kundër Covid-19
"A je i çmendur", De Biazi zbulon bisedën e veçantë me Dukën për aktivizimin e Hysajt Xhani De Biazi gjatë një interviste të gjatë me median italiane “TuttoMercatoWeb.com”, ka folur edhe për Shqipërinë dhe
Do t'ju ndryshojnë komplet veshjen, pulovrat që ju duhen këtë dimër (FOTO LAJM) Rregulli numër 1 për veshjet e dimrit? Mos nënvlerësoni kurrë fuqinë e një pulovre për të transformuar komplet veshj
"Duan të duken gjithkund", vajza e Manjola Nallbanit i del në mbrojtje të ëmës (FOTO LAJM) Këngëtarja, Manjola Nallbani, njihet jo vetëm për zërin e saj të mrekullueshëm, por edhe për pamjen e jashtme, ku shfaqe
Kthim pas në kohë, si kafshët sillen dhe duken tamam si njerëz (FOTO LAJM) Të gjithë ata që kanë kafshë në shtëpi edhe ato që kalojnë kohë me kafshët shpesh herë çuditen nga veprimet e tyre. A
Këto foto duken krejtësisht normale, por mbrapa fshehin një të vërtetë (FOTO LAJM) Në anglisht ndryshe quhen "photobomb" dhe është pikërisht atëherë kur ty të duket se shkrepe foton perfekte, ambienti ës
A nuk duken si binjake "Miss Universe Albania" dhe "Miss Universe Indonesia"? (FOTO LAJM) Disa javë më parë bukuroshja shqiptare, Paula Mahmetukaj u zgjodh për të përfaqësuar Shqipërinë në ‘Miss Universe 2020’.
"Votat u zhdukën si me magji!", Biden i përgjigjet akuzave të Trump Në SHBA vazhdojnë numërimi i votave, ku deri më tani po kryeson bindshëm Biden ndaj Trump. Pak minuta pasi Donald Tru
Si duken pa grim vajzat më të bukura në botë (FOTO LAJM) Jemi mësuar që femrat e famshme të botës së spektaklit t’i shohim gjithmonë me tualet dhe flokë të rregulluara. Por,
Numri i të huajve në Superiore, 10 presidentët zënë ngushtë Dukën Superiorja nis të mërkurën, ndërkohë që në mbledhjen e fundit të Ligës Profesioniste të Futbollit është diskutuar edhe n
I keni parë përballë, si duken këto monumente nga lart (FOTO LAJM) Shumica prej nesh i ka parë këto monumente ikonike në një mënyrë ose në një tjetër, qofshin thjesht fotografi ose ndërte
Kështu u dukën nuset që vendosën të krijonin vetë fustanet e tyre të dasmës (FOTO LAJM) Amerikanët shpenzojnë mesatarisht 33,391 dollarë në ditën e martesës. Dhe ndërsa shumica e zogjve të dashurisë janë t
Njëra më e bukur se tjetra, Xhensila Myrtezaj publikon si rrallëherë motrën (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Xhensila Myrtezaj ka ndarë së fundmi në llogarinë e saj disa momente me motrën në ditën e saj të li
Apple publikon AirPods e rinj Apple po planifikon të nxjerrë në shitje AirPods Pro vitin e ardhshëm. Kjo është një lëvizje që mund të ndihmojë Appl
Zhduken 2 milionë euro, Ministria e Financave bën konferencë të jashtëzakonshme Ministria e Financave e Kosovës ka thirrur konferencë për media në orën 15:45, lidhur me raportimet për avullimin e 2 mi
Befasojnë shkencëtarët, kuajt e mistershëm që rrezikojnë të zhduken (FOTO LAJM) Sesi ndodhi që në mes të shkretëtirës së Namibisë të rritej dhe të shtohej në racë kuajsh të egër është ende një mister
Me xhaketë në përditshmëri, si të dukeni trend sipas vajzave shqiptare (FOTO LAJM) Kostumet serioze janë kthyer prej kohësh në trend, por jo vetëm për në zyrë. E sdimos xhaketa serioze vishet në përdi
Lirë dhe bukur, si të dukeni modernë këtë vjeshtë (FOTO LAJM) Pavarësisht temperaturave të larta, jemi zyrtarisht në vjeshtë. Që do të thotë, shpenzime shtesë për veshjet e sezonit t
Keni sy të fryrë çdo ditë dhe dukeni të përgjumur? Sekretet që duhet të dini Sytë e fryrë ju ndalojnë të bëni më shumë selfie? Dijeni që nuk jeni vetëm. Shumë njerëz vuajnë nga rrathët e errët posh
Duken si ushqime Fast-Foodi, çfarë fshihet pas këtyre fotografive? (FOTO LAJM) Ju ka ndodhur ndonjëherë të shihni në internet fotografi të ushqimeve nga Fast-Food dhe t'ju shkojë goja lëng? E njëj