999 rezultate për

dukej

Bëri operacion për zvogëlimin e gjoksit, modelja e famshme mahnit me bikini (FOTO LAJM) Ajo kohët e fundit iu nënshtrua një operacioni për zvogëlimin e gjirit, duke e çuar në madhësinë nga 34E në 34B. Bian
17 vite më parë, si dukej Adriana Matoshi para famës (FOTO LAJM) Adriana Matoshi është një ndër aktorët më të njohura shqiptare, e cila ka arritur të rrëmbejë një sërë çmimesh në festiv
Blerje dhe rikthime, kështu do të dukej formacioni i Barcelonës me trajner Xavi Hernandez (FOTO LAJM) Agjencia e njohur e lajmeve sportive "Goal" ka publikuar formacionin e Barcelonës nëse Xavi Hernandez do të bëhet trajne
Nuk do t'a njihni? Ja si dukej Joe Biden në moshën 25-vjeçare (FOTO LAJM) Zëvendëspresidenti Joe Biden, në kohën rinore të tij dukej tepër i pashëm. Në moshën 25-vjeçare, presidenti i ardhsh
Publikon foton e 37 viteve më parë, s'do ta besoni si dukej "The Rock" (FOTO LAJM) Dwayne 'The Rock' Johnson u rrit duke admiruar babanë e tij, legjendën e mundjes, Rocky, i cili u bë kampioni i parë me
Publikon foton e 37 viteve më parë, s'do ta besoni si dukej "The Rock" (FOTO LAJM) Dwayne 'The Rock' Johnson u rrit duke admiruar babanë e tij, legjendën e mundjes, Rocky, i cili u bë kampioni i parë me
Shfaqet pa të brendshme poshtë fustanit, modelja e kolme "çmend" kalimtarët (FOTO LAJM) Jordyn Woods u sigurua që të kthente gjithë sytë nga vetja me veshjen nga “PrettyLittleThing” në Hollyëood. Të enjten mb
Këngëtarja shqiptare tregon si veshi 5 palë geta që të mos dukej e dobët Ishte viti 1996 kur kënga e Eranda Libohovës “Kthehu për vete për mua” i bëri të gjithë për vete. Ajo që ju nuk dini
Kërcet sherri në një lokal në Elbasan, plagosen dy të rinj Një sherr mes të rinjsh ka ndodhur në Elbasan në një lokal gjatë mbrëmjes së sotme. Deri tani dihet për dy të plagos
Për të gjithë kuriozët, si dukej mbretëresha në rininë e saj (FOTO LAJM) Në vitin e 92-të të jetës, moda dhe pamja nuk janë prioriteti numër një i mbretëreshës Elizabeth, por para se Meghan dhe
Sipas shkencës, a mund ta parashikojnë kafshët tërmetin? Në vitin 373 para lindjes së Krishtit, historianët arritën të regjistronin se kafshët, përfshirë minjtë, gjarpërinjtë dh
Bayern fiton edhe Superkupën e Gjermanisë (VIDEO) Bayern Munich ka mposhtur 3-2 Borussia Dortmundin në ndeshjen e Superkupës së Gjermanisë. Ka qenë një fitore e vuajt
Laçi bën vetëvrasje në fund dhe eliminohet nga Europa League (VIDEO) Laçi ishte një hap larg historisë për të mposhtur ekipin që pak vite më parë do të njihej nga gjithë bota për eliminimin
Nuk do t'i besoni syve, si dukej Liberta Spahiu 20 vite më parë (FOTO LAJM) Të gjithëve na bën shumë kurioz pamja e VIP-ave para se të ishin të njohur ose në fillimet e karrierës së tyre. Liber
Nuk do ta njihnit kurrë, si dukej "Hyrremi" para se të bëhej e famshme (FOTO LAJM) Aktorja gjermano-turke Meryem Uzerli u bë shumë e famshme me rolin e “Hyrremit” në serialin “Sulejmani i madhërishëm” e
S'do e njihni, kështu dukej ish-Sofi e Çanit para se të ishte e famshme (FOTO LAJM) Që prej sa u largua nga "Zonë e Lirë", Xheni Brahaj ka marrë shumë vëmëndje si në median rozë ashu edhe në Instagram.
Gripi spanjoll: Si dukej bota pas pandemisë së vitit 1918 Nëse nuk keni dëgjuar për pandeminë e gripit spanjoll, kriza e koronavirusit ndoshta ka tërhequr vëmendjen tuaj për fakt
Me maska dhe fustane gjigante, kush ishin të veshurat më bukur në MTV VMAs (FOTO LAJM) Miley Cyrus dhe Lady Gaga ishin dy yjet që udhëhoqën listën e të veshurave më bukur të dielën në mbrëmje në MTV Video Mu
Sot një nga vajzat më të bukura, si dukej Nevina kur u shpall "Miss Shqipëria 2010" (FOTO LAJM) 10 vite më parë Nevina Shtylla ka fituar "Miss Albania 2010". Atë kohë Nevina ishte 16 vjeç dhe triumfoi mes 32 bukur
Në kohën e gjimnazit, si dukej Eva Murati para famës (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Eva Murati është shumë aktive në rrjete sociale. Ajo publikon vazhdimisht foto të ndryshme, të cila