999 rezultate për

duka

Duka nga Kukësi: Reja do rinovojë, "Arena Kombëtare" gati për Francën (VIDEO) I pranishëm në Kukës aty ku ka parë nga afër ecurinë e punimeve në rikostruksionin total të stadiumit Zeqir Ymeri, presi
"Të vrasin natën e të qajnë ditën", si e eliminoi djali i xhaxhait 55 vjeçarin në Dukagjin Ditën e djeshme një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Dukagjin ku si pasojë mbeti i vrarë 55 vjeçari Lazër Arraj. Mësohe
Gjykata jep vendimin për antarët e klanit "Duka", eleminatorët e Santiago Malkos Gjykata e Krimeve të Rënda ka caktuar në mungesë masën “arrest me burg” për 8 anëtarët e klanit “Duka”, të cilët janë sh
PRAPASKENAT/ Rinovimi i Edi Rejës, kur do të firmoset kontrata e re? U ul në pankinë në një moment të vështirë, por aventura e Edi Reja në drejtim të kombëtares së Shqipërisë do të vazhdojë
Nëna denoncon edukatoren në Tiranë: Ma dogji fëmijën me spec dhe e gjuajti me shpullë Asnjë prind nuk toleron dhe nuk duron qoftë edhe një shpullë ndaj fëmijës së tij. Jo më tepër siç mendohet se mund t’i k
A do të rinovojë trajneri Reja? Armand Duka sqaron situatën Armandnd Duka, presidenti i FSHF-së, për RTSH ka folur nga stadiumi ku do të luhet Turqi-Shqipëri. “Atmosfera është
Kapen 2 persona të rrezikshëm në Durrës, njëri pjesë e klanit Duka (VIDEO) Policia ka vënë në pranga një anëtar të klanit Duka, pas sinjalizimeve se një mjet po kryente manovra të rrezikshme në r
Trejsi bën deklaratën e papritur, shkëput çdo lidhje me "kapo bandën" e klanit Duka (VIDEO) Ish-Miss Universe Albania, Trejsi Sejdini së fundmi ka qenë në qendër të vëmendjes mediatike, pas lajmeve që qarkulluan
"Jam diva që nuk bëj drama, por biznes", Trejsi habit me reagimin pas akuzave për të dashurin (FOTO LAJM) “Miss Universe Albania”, e etiketuar në media si “Gangsterja e Elbasanit”, ka pushtuar mediat së fundi duke u shndërruar
Ekzekutimi i Santiago Malkos, ndryshon akuza për të arrestuarin Bledi Teta 8 persona akuzohen për vrasjen e ish-policit 26-vjeçar Santiano Malko. Në kërkim janë shpallur Leonard Duka, Elis Duk
Do martohej së shpejti me bossin francez, motra e Stines ndahet dhe anulon gjithçka (FOTO LAJM) Këngëtarja Alida Duka, njëkohësisht dhe motra e kantautorit të njohur shqiptar, Stine i ka dhënë fund lidhjes me menaxhe
Tha se do martohej me 'bosin' e Francës, Alida Duka pranon se është ndarë para dasmës Këngëtarja e njohur Alida Duka pak muaj më parë rrëfeu se kishte gjetur dashurinë e jetës, me të cilin kishte në plan q
Dhuna në derbi, reagon Duka: Ngjarje që nuk duhet të ndodhte Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armando Duka ka folur për sherrin masiv mes tifozëve të Tiranës dhe Parti
Kush është "Doqja", i dyshuari kryesor në eleminimin e Santiagos (FOTO LAJM) Ekzekutimi me eskortë të hapur dhe në mes të njerëzve në Tiranë, i ish-efektivit të policisë së Tiranës Santiago Malko n
Duka: Jemi në situatë absurde, qershorin e ardhshëm do kemi zgjedhje të parakohshme Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka i ftuar në emisionin “360 Gradë” në RTV Ora tha se me sistemin e ri zgje
Zhvati 14 biznesmenë, Apeli jep vendimin për stomatologen nga Durrësi Apeli Durrës ka vendosur 6.8 vite burg për Olesia Dukën, stomatologen e cila zhvati 14 biznesmenë. Më herët duka ësht
PPP-të për Milot-Balldren dhe Orikum Dukart, Rudina Hajdari del kallëzon në prokurori Pwrfaqwsuesja e grupit parlamentar demokrat, Rudina Hajdari ka depozituar ditwn e sotmw në Prokurorinë pranë pranë Gjyka
Kush stërvitet keq dënohet nga ruleta e tersi, skuadra gjermane aplikon model edukativ Një modë argëtuese, por edhe shumë edukative. Ose, të paktën funksionale. Gjithnjë e më shumë skuadra në Gjermani i beso
"E pamë çfarë ndodhi në zgjedhjet e 2017", Agron Duka sinjal Bashës Kryetar i Partisë Agrare Ambientaliste Agron Duka tha se kriza politike nuk mund të zgjidhet me një marrëveshje individu
"Ju shënojmë emrat, nesër do ju ndjekim këmba-këmbës" Kryedemokrati Lulzim Basha ka dalë me një paralajmërim të fortë ndaj kompanive koncensionare si edhe deputetëve që prite