999 rezultate për

duka

Ministria e Financave "ngrin" klubet: Ligji për Sponsorizimet nuk ndryshon, njerëzit që sjell Duka mendojnë ndryshe nga ai Armand Duka dha sinjale pozitive nga takimi me kreun e qeverisë, Rama, mirëpo pasditen e sotme ishte edhe një herë minis
Takimi Rama-Duka, bojkoti pritet të marrë fund Kryeministri Edi Rama dhe kreu i FSHF-së Armando Duka kanë pasur gjatë ditës së sotme një takim mes tyre, që pritet të p
Peqini vatër e nxehtë: 1 edukatore me COVID-19 e 10 punonjëse shfaqin simtoma Një kopsht publik në Peqin është mbyllur kjo pasi edukatorja është infektuar me COVID-19. Dyshohet se edhe 10 punonjë
Duka dhe Rama përballë, bojkoti i Superiores drejt fundit! Liga Profesioniste vendosi dhe sot që të vazhdonte bojkotin pas takimit mes presidentëve. Ata nuk pranojnë të rifill
Edukatorja infektohet me koronavirus, mbyllet i gjithë kopshti Kopshti i fshatit Rrëmbec të Maliqit është mbyllur pasi një nga edukatoret ka rezultuar pozitive me Covid-19. Ndërkoh
Plas sherri mes Shqipes dhe Arjan Konomit: Po duhet të gdhend ty o e paedukatë! Edhe në puntatën e sotme në emisionin “Përputhen”, ka plasur sherri. Situata u tensionua pas një opinioni që dha Shq
"Më shumë Miss se sa moderatore", Duka përplaset Live me Hygerta Sakon (FOTO LAJM) Presidenti i FSHF-së, Armand Duka është ‘përplasur’ me moderatoren Hygerta Sako teksa flitej për bojkotin e Ligës Profes
"Bojkotin nuk e vendosa unë", flet Duka: Ja kur fillon kampionati Presidenti i FSHF-së, Armand Duka është shprehur se kjo që po ndodh tani nuk është një luftë mes futbollit dhe qeverisë
Infektohet edukatorja në Delvinë dhe karantinohen fëmijet e kopshtit Edukatorja e kopshtit në qendër të Delvinës ka rezultuar pozitive me Koronavirus pas tamponit të kryer. Ajo është kar
Duka letër ramës: Mbani premtimet dhe jepini fund bojkotit Presidenti i FSHF-së Armand Duka i është drejtuar kryeministrit të Shqipërisë Edi Rama në lidhje me situatën e nderë të
Alarmante! Në 3 ditë shkollë, del pozitiv me COVID-19 një mësuese, një edukatore dhe një sanitare Ndërkohë që kanë kaluar vetëm 3 ditë nga nisja e shkollës, situata në Delvinë nga COVID-19 është alarmante. Mësohet s
Replika me kryeministrin Rama, Duka: Skllavi nuk paguhet, le ta formalizojmë futbollin Deklarata e kryeministrit Rama, qëndrimi i klubeve dhe i UEFA-s, si dhe qëndrimi kundër i Safet Gjicit për bojkotin, ish
"U katandis kaposhi në thelë", Duka komenton ndryshimet ligjore për sportin Armand Duka në “Pressing” sërish, përballë moderatorit Gerti Çarçani. Shumë tema për të folur, në një moment mjaft delik
Duka i zhgënjyer nga Kombëtarja: Nëse hymë në fushë si gjeneralë, patjetër që do të dalim të turpëruar Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit Armando Duka ka thyer heshtjen. Fitorja me përmbysje e Shpresave ndaj Ando
Presidenti Duka zbulon detajin e talentit të Interit: Dikur tifoz i Roshit, sot shokë në kombëtare Presidenti i FSHF-së Armand Duka zbuloi një kuriozitet të veçantë në lidhje me futbollistin më të ri të kombëtares së Sh
Duka flet për mediat italiane, zbulon të ardhmen e kapitenit Elseid Hysaj Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, ka zbuluar të ardhmen e kapitenit të Kombëtares, Elseid Hysa
"Të rinovojë kontratën me Napolin", Duka këshillon Hysajn Presidenti i Federatës Shqiptare, Armand Duka ka këshilluar Elseid Hysajn që të rinovojë kontratën me Napolin. Gjatë
Duka elozhe Tiranës: Nderuat futbollin shqiptar Paraqitja dinjitoze e Tiranës ndaj serbëve të Crvena Zvezdës në turin e dytë kualifikues të Champions League, ka marrë e
"Virusi po gjunjëzon botën", mjekja shqiptare thirrje qytetarëve Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka bërë një postim në rrjetin scoial Facebook ku ka s
"Me vagabondë s’mbahet Shqipëria", shpërthimi i Ramizit pas pengmarrjes së anijes Dukati Publikohen disa dokumente arkivore të nxjerra nga një dosje voluminoze e Arkivit Qendror të Shtetit (fondi i ish-Komitet