999 rezultate për

dukĂ

Duka e konfirmon: "Arena Kombëtare" nuk do të jetë gati në kohë Stadiumi "Arena Kombëtare" nuk do të jetë gati për ndeshjen e Shqipërisë kundër Moldavisë. Presidenti i Federatës Shqipt
Rrëfehet Guidolin: Duka i sjellshëm, kjo është arsyeja pse e refuzova Francesco Guidolin, ish-trajneri i Udineses dhe sot pa punë, ka refuzuar disa oferta për të marrë stolim, si në Kinë, ap
Duka mbledh klubet, priten reforma në sport Federata Shqiptare e Futbollit, ashtu si e kishte përmendur edhe në Asamblenë e Përgjithshme, por edhe në takimin me kry
Haradinaj kënaqet me verë dhe birrë në malet e Dukagjinit (FOTO LAJM) Ende nuk është vendosur asnjë gur në mes të Kosovës dhe Malit të Zi. Madje, kjo çështje, sipas kryeministrit Ramush Hara
Duka tregon pse zgjodhi Rejan: Ajo çfarë më ma ka bindur më shumë është eksperienca e madhe Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka në konferencën për shtyp të prezantimit të trajnerit të ri të
Fjalët e para të Edoardo Reja pas firmës Është duke u mbajtur në ambientet e Federatës Shqiptare te Furbollit konferenca për shtyp për prezantimine trajnerit të
Reja mendohet dy herë para firmës me Shqipërinë Edi Reja është zyrtarisht trajneri i ri i kombëtares shqiptare. 74-vjeçari italian është duke u prezanntuar në ambientet
FSHF prezanton Rejën, italiani: Nuk erdha me këmbën e mbarë Presidenti i FSHF-së, Armand Duka, ka prezantuar para mediave trajnerin e ri të Shqipërisë, Edi Reja. Numri një i Federa
“Nuk do t’i mbyllim më sytë”, Duka i ashpër ndaj klubeve për licencimet Presidenti i FSHF-së, Armand Duka, ne fjalën e tij gjatë Asamblesë së Zakonshme që është duke u mbajtur ditën e stome, k
"Arena Kombëtare" drejt përfundimit, Rama dhe Duka inspektojnë punimet (VIDEO) Presidenti i FSHF-së, Armand Duka, së bashku me kryeministrin Rama kanë inspektuar vijimin e punimeve për përfundimin e
Koka e grupit të kokainës, arrestohet i dashuri i Trejsi Sejdinit? (FOTO LAJM) Katër ditë më parë, pas një dosjeje tepër sekrete, të dërguar prej Agjencisë Gjermane Anti-Trafik (AGJT), policia shqipt
FSHF i dorëzon "Loro Boriçin" Bashkisë Shkodër Stadiumi "Loro Boriçi' nuk do të administrohet më nga FSHF, por nga bashkia e Shkodrës. Lajmi është konfirmuar nga pr
Plagosje dhe arratisje, kush është shefi i grupit kriminal që u kap sot në Tiranë? Pas goditjes së grupit të trafikut të drogës në drejtim të Gjermanisë, është arrestuar edhe “shefi” i këtij grupi, Leona
Ky është trajneri i ri i kombëtares shqiptare, italianët e bëjnë të sigurtë Shkarkimi i Cristian Panuccit, e ka vënë FSHF-në dhe Armando Dukën, në lëvizje për një trajner që do të arrijë të sjellë
Stoli kuqezi, Duka takohet me ish-trajnerin e Milanit dhe Juventusit Pas shkarkimit të Christian Panuccit, Federata Shqiptare e Futbollit vijon kërkimet për një emër të denjë si pasues të t
Dramë në kopësht, edukatorja detyron vajzën të lajë vendin ku volli (VIDEO) Një video që është duke qarkulluar në internet, shfaq një edukatore të një çerdhe në Afrikën e Jugut që detyron një vajz
Për inat të koleges, edukatorja merr një vendim të rëndë ndaj fëmijëve Të paktën 23 fëmijë në një kopsht në Kinën qendrore kanë përfunduar në spital pasi u helmuan nga edukatorja e tyre. T
Duka zbulon kandidaturën për stolin kuqezi Kombëtarja shqiptare është në kërkim të një trajneri të ri pas shkarkimit të Chistian Panuccit. Vetë Duka ka zbuluar bis
Më në fund Duka konfirmon emrat e kandidatëve për stolin e Shqipërisë Presidenti i Federatës së Futbollit të Shqipërisë, Armand Duka, i ka konfirmuar kandidatët e mundshëm për pozitën e traj
Duka: Larguam Panuccin për të shkundur ekipin në këtë ndeshje Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, është dukur shumë më i qetë se në ditët e shkuara, pas fitor