999 rezultate për

duhur

Bebe Rexha bëri zgjedhjen e duhur, kush është filmi që rrëzoi Joker nga froni Duket se këngëtarja shqiptare ka bërë zgjedhjen e deuhur që ka kënduar këngën e filmit me aktoren shumë të dashur për pu
Kur është koha e duhur për të konsumuar mëngjesin Mëngjesi është pa kurrfarë dyshimi vakti më i rëndësishëm për shëndetin e njeriut. Falë tij, organizmi merr energjinë dh
Fustanet e thurur po bëjnë namin, janë të duhurit për gardërobën e vjeshtës (FOTO LAJm) Një nga tendencat më të përhapura të kësaj vjeshte do të jenë fustanet e thurur. Materiali i tyre është shumë i përsh
Arsimi i lartë dhe cilësitë e zgjedhjes së duhur nga Erion Muça - Në prag të fillimit të vitit të ri akademik dhe në nisje të raundit të tretë e të fundit të përzgjedh
6 veshje Instagram-i që do të doni t'i vishni gjithë tetorin (FOTO LAJM) jeshta është stina ideale për të shpalosur gjithë idetë që duam t'i shprehim përmes veshjeve. Pulovrat e rehatshme, xhak
Merrni masat! Kur është koha e duhur të merrni vaksinën kundër gripit Vaksina kundër gripit ndihmon që në ne të mos veprojnë viruset e rrezikshme. Edhe pse ekspertët nuk munden me siguri
I keni prerë gabim perimet, mësoni cila është mënyra e duhur Pastrimi i perimeve duhet të jetë punë precize, sepse në fakt shumë shpesh hedhim pikërisht pjesët më të mira dhe më të
De Ligt: Te Juventus kam gjetur vendin e duhur Matthijs de Ligt tashmë duket se ka gjetur veten te Juventusi. Këtë e ka deklaruar vetë De Ligt pas ndeshjes ndaj Leverk
Nëse u përgjigjeni me "po" këtyre 15 pyetjeve, jeni lidhur me njeriun e duhur Të biesh në dashuri është e mrekullueshme – ama, na err sytë dhe s’kuptojmë në jemi në rrugën e duhur apo jo. Në real
Fury flet pas fitores ndaj Wallin: Ishte gjithë zemër, por isha njeriu i duhur për ta mposhtur (VIDEO) Tyson Fury ka arritur fitore të rëndësishme ndaj boksierit suedez Otto Wallin. Boksieri britanik u desh të djersitej
Shkrepja në momentin e duhur, fotot magjike që s'duhen humbur(FOTO LAJM) U nisen si foto të zakonshme, por përfunduan në imazhe spektakolare. Këto pamje janë kapur fiks në momentin e duhur.
Kohë pa kryer marrëdhënie seksuale?! 6 mënyrat e duhur për të kthyer pasionin në shtrat 1.Flisni me njëri-tjetrin. Komunikimi është gjëja kyçe që mund të bëni për të përmirësuar jetën tuaj seksuale dhe heshtj
Shpërthen Paloka: Veç "dajaku" i fut në rrugën e duhur këta sot Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka duke folur për dekriminalizimin në studion e rubrikës “Opinion”, në News 2
Në formë për 15 minuta, ushtrimi dhe ushqimi i duhur për një gjoks të bukur Nëse doni që të keni një gjoks të bukur dhe të brendshmet tuaja t’iu rrinë po aq bukur, duke shmangur kështu sikletin që
Arsenali nuk e do në skuadër Mustafin, niset drejt Francës Shkodran Musta është kthyer në të padëshiruar tek Arsenali. Trajneri Unai Emery ka dalë dhe publikisht në media duke
"Lufta" për foton perfekte në 'Instagram' (FOTO LAJM) Përdoruesit e internetit kujdesen që fotot që publikojnë në mediat e tyre sociale të jenë të kuruara në detaje. Gjith
Çfarë bën një vajzë kur nuk i mbajnë më këmbët nga pija (FOTO LAJM) Një gotë alkool të gjithë mund ta përballojnë. Por kur je në shoqëri të mirë një gotë nuk mjafton. Ka nga ata të cilë
"Çmenduri", ja si përfundojnë vajzat kur dehen (FOTO LAJM) Të gjithë kemi me shumë se një rast të çuditshëm, ku u tregojmë njerëzve për situata të sikletshme që kalojmë pas një mb
Shkrepje në kohën dhe vendin e duhur që tregojnë mrekullitë e natyrës (FOTO LAJM) Në momentin kur mendoni se natyra nuk mund t’ju befasojë më, ajo kthehet me një hakmarrje: më e bukur dhe magjike se kur
“Happy Eid Mubarak”-vajzat shqiptare që nuk zgjodhën mënyrën “e duhur” për të uruar festën sot (FOTO LAJM) Padyshim që ditët e shënuara të fesë myslimane festohen në masë të madhe dhe nga shqiptarët, duke qenë se një pjesë e mi