999 rezultate për

duhen

Do t'ju ndryshojnë komplet veshjen, pulovrat që ju duhen këtë dimër (FOTO LAJM) Rregulli numër 1 për veshjet e dimrit? Mos nënvlerësoni kurrë fuqinë e një pulovre për të transformuar komplet veshj
Dy vjeçarja me kancer në tru ka nevojë për ju! E ëma: Duhen 20.000 euro ose do vdesë (VIDEO) Emisioni “Shqiptarët për shqiptarët” në News 24 transmetoi një tjetër rast ku një fëmijë ka nevojë për ndihmën e shqipta
Messit i duhen edhe 4 gola për të thyer rekordin e Pele Ka gati 50 vjet që rekordi i legjendës braziliane Pele ende nuk është thyer. Ai kishte shënuar 643 gola për ekipin Sa
Nuk ka hapje të negociatave as këtë vit! Ministri gjerman tregon 2 kushtet që duhen plotësuar "Për Shqipërinë mbeten dy kushte për t’u plotësuar..." Ministri i Jashtëm gjerman Michael Roth ka deklaruar për gazet
Për të gjithë ju që s'jetoni dot pa bukën, ja sa feta duhen në ditë Të dhënat e Eurostat tregojnë se shpenzimet e shqiptarëve për bukë dhe drithëra janë shumë të larta në raport me të ardh
Mos i bëni më kurrë! Këto ushqime nuk duhen kombinuar me njëra- tjetrën (FOTO LAJM) Të kesh një dietë të përshtatshme është shumë e rëndësishme për një jetë të shëndetshme. Zgjedhja e ushqimit të duhu
Ja pse fjalët e Leonardos për CR7 duhen marrë seriozisht Fjalët e drejtorit sportiv të PSG-së, Leonardo, për Cristiano Ronaldon nuk janë të rastësishme. Qëllimi i pronarëve nga
Lampard thur elozhe për Ziyech: Yll botëror Trajneri i Chelseas, Frank Lampard ka lavdëruar sulmuesin Hakim Ziyech që iu bashkua skuadrës në verë. Ziyech bëri dy
Ngrohtë dhe me stil, 7 veshje që ju duhen patjetër këtë dimër (FOTO LAJM) Siç e keni vënë re, temperaturat kanë filluar të bien ndjeshëm dhe të gjithë kemi filluar të mendojmë për gardërobën e d
Vërtet kushtojnë, por a duhen ndërruar shpesh elektro-shtëpiaket Elektroshtëpiaket janë produkte të cilat na marrin gjithmonë kohë dhe vëmendje të madhe para se të vendosim për blerjen
Prindër kujdes! 5 lloje fotografish të fëmijëve që nuk duhen postuar në mediat sociale Epoka e mediave sociale na ka dhënë shumë fenomene të reja, dhe njëra prej tyre njihet si “ndarja”. Ndarja është një
Këto ushqime nuk duhen ngrënë asnjëherë në mëngjes Shumica prej nesh kur zgjohemi herët në mëngjes zgjedhim të hamë disa ushqime të caktuara të cilat mendojmë që janë të s
Erdhi vjeshta, këto veshje duhen me patjetër në dollapin tuaj Xhinset “mom” Fjala është për ato xhinset e rehatshme që mund t’i veshësh kudo. Ngjyra apo modeli nuk është kriter, e
Pyetja 1 milion dollarëshe: Kur duhen larë flokët, në mëngjes apo në darkë Shëndeti i flokëve është shumë i rëndësishëm për paraqitjen tonë të jashtme. Larja e tyre është gjithashtu një hap i dom
Eksperti i ISHP-së: Pse duhen mbajtur maskat në çdo ambient (VIDEO) Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka publikuar në Facebook mesazhin e ekspertit të Shëndetit Publik, Alban Yll
Lirë dhe bukur, si të dukeni modernë këtë vjeshtë (FOTO LAJM) Pavarësisht temperaturave të larta, jemi zyrtarisht në vjeshtë. Që do të thotë, shpenzime shtesë për veshjet e sezonit t
Për të bërë çokollatën e famshme, ju duhen vetëm 3 përbërës Sigurohuni të keni: - 3 gota kokos pa ëmbëlsues - Qumësht i kondensuar - Rreth 400 ml çokollatë (Përshtasni
Ju ra telefoni në ujë? Këto janë veprimet që NUK duhen bërë Orizi, tharësja e flokëve dhe furra e sobës… janë disa nga gjërat për të cilat besohej se mund t’ua shpëtojë telefonin q
Prindër kujdes! 5 lloje fotografish të fëmijëve që nuk duhen postuar në mediat sociale Epoka e mediave sociale na ka dhënë shumë fenomene të reja, dhe njëra prej tyre njihet si “ndarja”. Ndarja është një
Doni të mbani peshën e duhur? Ja sa kalori i duhen trupit çdo ditë Në kohët e sotme kur shumë njerëz janë në kërkim të perfeksionit, kaloritë janë si gogoli. Kaloritë janë një term me të