999 rezultate për

duhej

Bejtja-Pezës: Aman o burrë, të ka mbetur të thuash që Fevziu ka flokë Në emisionin “Opinion”, ka patur një debat mes gazetarit Andi Bejtja dhe përfaqësuesit të PS, Alfred Peza, lidhur me për
Klopp kundër Messit: Nuk duhej ta fitonte ai Topin e Artë Lionel Messi fitoi Topin e Artë për herë të gjashtë në karrierë, por kanë qenë të shumtë zërat që mendonin se për vitin
Ligji që u kundërshtua, zezakët në autobusë duhej t’ua lëshonin vendet të bardhëve Më 1 dhjetor 1955, në Montgomery të shtetit Alabama ndodhi një ngjarje e rëndësishme në lëvizjen e të drejtave civile në
E pazakontë, e reja zbulon pas 3 muajsh se bebja e saj ishte ndërruar në maternitet Një histori i pazakontë ka ndodhur në El Salvador mes dy familjesh. Një nënë i dha gji një fëmije tjetër për tre muaj
Videoja intime me Sorecën: "Të kenë turp ata që i bien kot më qafë Romina Kukos" Aleanca e Grave ka reaguar duke i dalë në krah zv.ministres së Brendshme, Romina Kuko pasi emri i saj është lakuar në di
Meta i del kundër Ramës për Mini-Shengenin: Duhej pyetur Kosova Presidenti Ilir Meta për herë të parë ka reaguar në lidhje me Shengenin Ballkanik, në të cilin ka marrë pjesë dhe Shqipë
5 vite në ferr, Alvini: Më qëllonin, thonin se duhej të bëhesha ushtar! Pas 5 vitesh në kampet e Sirisë, Alvini i vogël arriti të shpëtojë e të kthehet pranë babait të tij. Pikërisht këtë
Duhej të ishte gati dhe më bukur se vetë projekti, ç'u bë me Aeroportin e Kukësit? Duket se të gjitha premtimet e bukura të Kryeministrit Rama, vjen një moment që bien. Pikërisht diçka e tillë ka ndo
Këto familje shkrepën aparatin fiks atëherë kur duhej (FOTO LAJM) Fotografitë e vjetra duket se kanë qenë shumë më të sinqerta dhe të vërteta. Më të metat e tyre por ndoshta kjo ishte
"Njëri duhej të hiqte dorë", Vjehrra e Florianës e dinte problemin që kishte ajo me Enisin (FOTO LAJM) Vjehrra e Floriana Garos, Lumturi Ratkoceri tregoi sot të emisioni “Rudina” disa detaje të reja në lidhje me fillimet e
Merkel shpreh dëshpërimin: Duhej një marrëveshje për negociatat e Shqipërisë dhe Maqedonisë Kancelarja gjermane Angela Merkel tha se është dëshpëruese që vendet e BE nuk gjetën një marrëveshje për të hapur negoci
Duhej të qanin, por të pranishmit ia plasin të qeshurës gjatë ceremonisë së varrimit (VIDEO) Varrimi i një person është një ngjarje e dhimbshme për familjarët dhe të afërmit që e shoqërojnë atë deri në banesën e f
"Skuadra duhej ta bindte Kanten që të mos vraponte më në stërvitje" Jamie Vardy thotë se ishte kënaqësi te ishte shok skuadre te Leicester me N’Golo Kante teksa zbuloi se dikur duhej që s
Në Angli të pakënaqur me VAR-in, gabimet në javët e para të Premier League Në Angli nuk janë të kënaqur plotësisht për përdorimin e teknologjisë në futboll. Shefi i arbitrave në kampionatin më
Loja 500-vjeçare me top që po rikthehet në modë (FOTO LAJM) Një grup të rinjsh meksikanë kanë nisur të ringjallin një lojë të lashtë me top, që dikur luhej nga Aztekët, Majat dhe I
Rrëfehet Lukaku: Më duhej ky ambient, me Interin po më ndodh një lidhje personale Romelo Lukaku transferimi i kësaj vere nga skuadra e Interit ka dhënë një intervistë të gjatë për “Inter TV”. Ndër te
Penalltia e pritur nga Adrian duhej anulluar Pas ekzekutimit të penalltive, Liverpool fitoi Superkupën e Evropës duke mposhtur Chelsean. Ishte portieri i ardhur n
"Nuk jetove sa duhej Keidi", kush është i riu nga Mati që u vra në Gjermani (FOTO LAJM) Keidi Pasha është i riu vetëm 19-vjeç,me origjinë nga Mati, i cili humbi jetën pasi u ekzekutua ditën e mërkurë, 14 gush
Përballja me propagandën nga Adi Krasta Askush nuk do kishte menduar se dy qeverisje te dy partive qe pretendojnë se jane aq te ndryshme nga
Bardhi i PD: Rama dhe deputetët duhej të ishin në burg pas përgjimeve Skretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazmend Bardhi tha në një konferencë për shtyp se zyrtarët dhe politikanët e përfshirë