999 rezultate për

duhej

Foli më shumë se ç'duhej në Sanremo, Amadeus flet për "gabimin" e Alketës (FOTO LAJM) Alketa Vejsiu ishte e ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin italian "Porta a Porta", së bashku me prezantuesin italian d
Marsida Xhaferllari pranohet me debat nga Kolegji i Apelimit, çfarë u vendos Dy ditë pasi u dekretua si anëtare e Gjykatës Kushtetuese nga presidenti Ilir Meta, Marsida Xhaferllari i shkroi Kolegji
Era nxjerr zbuluar Kate Middleton, dukeshës i ngrihet fundi në mes të rrugës (FOTO LAJM) Dukesha Kate Middleton u shfaq mjaft elegante, veshur me një kostum të dizenjuar nga D&G. 38-vjeçarja po vizitonte nj
Artan Hoxha flet pas dëshmisë në SPAK: U vura në dispozicion çfarë ju duhej! Ditën e sotme gazetari Artan Hoxha është thirrur në SPAK për të dëshmuar në lidhje me videon e Lefter Allës, kryebashkia
Vuçiq: Me marrëveshjen për linjën ajrore Prishtinë-Beograd, evituam njohjen e Kosovës Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq ka folur nga Zvicra rreth marrëveshjes Kosovë-Serbi, të nënshkruar sot në Berlin për v
Duhej të ishte në arrest shtëpie, i dënuari vendos gjoba dhe bën qejf në Tiranë Policia e Tiranës ka arrestuar dy persona, të cilët i kishin vendosur gjobë 21 mijë euro një qyetari në Tiranë. Burime z
Pse Iraku është kaq i rëndësishëm për SHBA, letra që nuk duhej të ishte dërguar kurrë Parlamenti në Bagdad kërkon tërheqjen e trupave amerikane, por Uashingtoni nuk dëshiron të heqë dorë nga pozicioni i tij
Gazetarja kosovare kritikon Ramën për minishengenin: S'duhej të futej në lojën e Vuçiç Gazetarja Arbana Xharra shprehet me tone kritike ndaj nismës për minishengenin ballkanik. Në një lidhje me Skype për
E rrihte babai, vogëlushi përlot rrjetin me letrën drejtuar babagjyshit (FOTO LAJM) Letra e një vogëlushi 7-vjeçar të rritur në një familje me dhunë ka prekur mjaft zemra. Ai i ka shkruar një letër shu
Kolona zanore që duhej këtë fundvit: Kënga e fundit e Ylli Limanit do i'u fiksojë (VIDEO) Pak orë më parë Ylli Limani paralajmëroi projektin e tij të ri muzikor. Pa dhënë asnjë detaj ai tregoi se kënga është
"Kriset" marrëdhënia Vidal-Barcelona, kiliani denoncon Barcelonën për mospagesën e 2,4 milionë eurove Marrëdhënia mes Barcelonës dhe Aturo Vidal ka arritur në një pikë kulminante. Kileni ka depozituar pranë Federatës Sp
Nënkryetari i LDK, Haziri flet për komunikimet me Ramën për Mini-Shengenin Lutfi Haziri, nënkryetar i LDK-së në një intervistë ekskluzive për ABC News, tha se nisma e Mini-Shengenit Ballkanik, ës
Me birra dhe verë, kështu e festojë fitoren ndaj Laçit lojtarët e Bylis (FOTO LAJM) Bylisi mposhti ditën e sotme, Laçin në një ndeshje shumë të vështirë për skuadrën ballshiote. Me këtë triumf ekipi i
Bejtja-Pezës: Aman o burrë, të ka mbetur të thuash që Fevziu ka flokë Në emisionin “Opinion”, ka patur një debat mes gazetarit Andi Bejtja dhe përfaqësuesit të PS, Alfred Peza, lidhur me për
Klopp kundër Messit: Nuk duhej ta fitonte ai Topin e Artë Lionel Messi fitoi Topin e Artë për herë të gjashtë në karrierë, por kanë qenë të shumtë zërat që mendonin se për vitin
Ligji që u kundërshtua, zezakët në autobusë duhej t’ua lëshonin vendet të bardhëve Më 1 dhjetor 1955, në Montgomery të shtetit Alabama ndodhi një ngjarje e rëndësishme në lëvizjen e të drejtave civile në
E pazakontë, e reja zbulon pas 3 muajsh se bebja e saj ishte ndërruar në maternitet Një histori i pazakontë ka ndodhur në El Salvador mes dy familjesh. Një nënë i dha gji një fëmije tjetër për tre muaj
Videoja intime me Sorecën: "Të kenë turp ata që i bien kot më qafë Romina Kukos" Aleanca e Grave ka reaguar duke i dalë në krah zv.ministres së Brendshme, Romina Kuko pasi emri i saj është lakuar në di
Meta i del kundër Ramës për Mini-Shengenin: Duhej pyetur Kosova Presidenti Ilir Meta për herë të parë ka reaguar në lidhje me Shengenin Ballkanik, në të cilin ka marrë pjesë dhe Shqipë
5 vite në ferr, Alvini: Më qëllonin, thonin se duhej të bëhesha ushtar! Pas 5 vitesh në kampet e Sirisë, Alvini i vogël arriti të shpëtojë e të kthehet pranë babait të tij. Pikërisht këtë