999 rezultate për

duhanin

Nëse keni ndërmend të lini duhanin, këtë ushqim mos e futni në gojë Keni vendosur të lini duhanin? Të gjithë e dimë seesa e vështirë është kjo gjë për t’u bërë ndaj bëhuni gati që të dëgjo
Receta që iu bën të lini duhanin për disa javë Një studim i ri i kryer nga dega e Fakultetit të Mjekësisë së Universitetit të Srinakharinwirot në Tajlandë arriti në pë
Lindin problemet e para të Sarrit me Juventusin, trajneri nuk e lë dot duhanin Maurizio Sarri mund të rikthehet në stol kundër Napolit, por e ka mërzitur klubin duke refuzuar të heqë dorë nga duhani
OBSH jep alarmin për rrezikun që paraqet konsumi i cigares elektronike Cigaret elektronike janë të dëmshme dhe duhen përmirësuar. Kështu deklaron Organizata Botërore e Shëndetësisë në një rap
5 mënyra për të lënë duhanin Hiqni dorë tani, jo nesër Duhanpirësit që përpiqen të reduktojnë sasinë e cigareve që pinë kanë më pak shanse ta lënë
Banorët nuk e japin duhanin, bllokojnë fshatin me traktorë Banorët e Lubotenit të Shkupit që prej mëngjesit u rrethuan nga forcat policore, kanë bllokuar daljen e policisë në shen
Rrëfehet Nainggolan: Nuk luaj dot 50 ndeshje në sezon, kam rralluar duhanin Erdhi te Interi si një përforcim i rëndësishëm i merkatos së verës, por kur jemi në fazën e fundit të sezonit, Radja Nai
Shqiptarët lënë duhanin, çfarë ka ndikuar? Importi i cigareve ka rënë me ritme më të shpejta se numri i duhanpirësve përgjatë dekadës së kaluar. Pirja e duhanit
Shqiptari lë duhanin dhe publikon paratë e kursyera (FOTO LAJM) Shaban Guri nga Kaçaniku kishte bërë bujë në rrjetet sociale, duke treguar publikisht kursimet e tij. Sipas përshkrim
Keni dështuar në lënien e cigares? Provoni këto teknika Nëse dëshironi të lini duhanin, mund të bëni ndryshime të vogla në stilin tuaj të jetesës që mund t’ju ndihmojë të rezi
Mrekullia që i ndodh trupit kur lini duhanin Ekspertët kanë treguar shumë herë se pirja e duhanit ka një ndikim negativ në tërë trupin tonë. Por, për shumë njerëz, l
​Sarri sakrifikon për Chelsean, ky është premtimi i guximshëm Trajneri i ri i Chelseat, Maurizio Sarri, është i njohur për vesin e tij pasi në shumicën e rasteve atë e shohim e cigar
Këto janë mënyrat për të lënë duhanin Ndoshta keni menduar të lini duhanin, dhe e keni lënë për disa ditë, mendoni për një plan dhe kështu do të jeni më të su
Mos e besoni po deshët! Monika Kryemadhi ka nisur duhanin që në klasë të 8-të Monika Kryemadhi ka rrëfyer prapësite e adoleshencës kur pinte ferrnek dhe Raki. Ajo ka rrëfyer se ka qenë një fëmij
Çfarë ndodh me organizmin tuaj kur lini duhanin Një studim ka treguar se të lësh duhanin mund t’ju shëndoshë. Pirja e duhanit ul konsumin tuaj të kalorive, mesatarisht
Si të mos shtoni në peshë pasi keni lënë duhanin Sigurisht që ju bie të çukisni te ushqimi, thuajse mbi 15 herë në ditë dhe kjo do të ishte mënyra më e dukshme e shtimit
Kursen mijëra euro duke lënë duhanin, shqiptari çudit me vendin se ku do t'i shpenzojë Lënia e duhanit të kursen shumë para, por një qytetar i Kosovës e ka vërtetuar këtë perceptim me veten e tij. Shaba
Si të mos shtoni në peshë pasi keni lënë duhanin Sigurisht që ju bie të çukisni te ushqimi, thuajse mbi 15 herë në ditë dhe kjo do të ishte mënyra më e dukshme e shtimit
Gazetarja e njohur la duhanin vetëm për vajzën e vogël Ajo është një nga gazetart më të pëlqyera nga publiku shqiptar. Gazetarja e njohur Rudina Xhunga e dinte se duhani n
Çfarë ndodh me organizmin tuaj kur lini duhanin Një studim ka treguar se të lësh duhanin mund t’ju shëndoshë. Pirja e duhanit ul konsumin tuaj të kalorive, mesatarisht