999 rezultate për

dugarry

Francezët shpërthejnë me kritika kundër Neymarit Lojtari që është vënë më së shumti në kritika pas humbjes se Paris Saint-Germain ndaj Liverpoolit është Neymar. Anali
E bujshme! Deschamps gati të padis shokun, për shkak të Benzema Sipas raportimeve të gazetës "Sport", trajneri aktual i Francës, Didier Deschamps që u shpall Kampion Bote, po mendon se
Ish-sulmuesi i Barcelonës ofendon keq Neymarin Ish-sulmuesi i Barcelonës, francezi Christophe Dugarry ka shfryer drejt Neymarit për paraqitjet e tij me gjigantin franc
Dugarry: Neymar është bosi i PSG, çdo gjë duhet bërë sipas kërkesave të tij Ish-reprezentuesi i Francës, Christophe Dugarry, ka analizuar situatën te kampi i PSG-së pas përplasjeve në zhveshtore.
“Ibrahimovic nuk është lojtar i madh” Christophe Dugarry ka thënë fjalë jo të mira për sulmuesin suedez, Zlatan Ibrahimovic. Ish-sulmuesi francez nuk ka as
Ish sulmuesi i Francës Dugarry zbulon problemin e Mourinhos Në qendër të debatit për momentin e vështirë të Mourinhos dhe United, ish-sulmuesi i Francës, Christopher Dugarry e ka k