999 rezultate për

duet

"Kisha frikë", Rozana rrëfen pengun më të madh që i mbeti nga xhaxhai, Françesk Rad (FOTO LAJM) E ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Soiree” të Jonida Shehut, ishte këngëtarja e njohur Rozana Radi. Ndër të tjera
E mbani mend "Ngjyra e kuqe"?! Adrian Gaxha sjell duetin e rradhës (FOTO LAJM) Adrian Gaxha është një nga këngëtarët shqiptarë më të suksesshëm dhe simpatikë, por kohët e fundit ai nuk ka lancuar asn
Provokimi i Tunës në sy të burrit, duet për dashurinë e pamundur Ylli Limanin (FOTO LAJM) Tre vite më parë, këngëtarja Tuna Sejdiu u përfol për një lidhje intime përtej miqësisë me këngëtarin 10 vite më të ri n
Më 11 maj publikohet dueti i Stanaj me TyDolla Sign Para pak javësh, në Youtube është publikuar bashkëpunimi mes Elvana Gjatës dhe Ty Dolla Sign. Por tashmë një tjetër shqi
Dy mikeshat shqiptare, Eneda dhe Rovena do të vijnë me një duet (FOTO LAJM) Ato janë dy personazhe publikë të cilët mbajnë mbi supe vite të tëra karrierë dhe vazhdojnë të jenë akoma të dashura për
Majk duet me reperin e njohur gjerman (FOTO LAJM) Reperi Majk është ndër artistët më të kërkuar aktualisht. Ai është shumë aktiv me projekte të reja të cilat suksesin çdo
Elvana Gjata dhe Ledri Vula kanë surprizën e madhe Ledri Vula dhe Elvana Gjata do të vijnë me një duet për herë të parë. Kwtw e bwjnw tw ditur burimet e lajmi.net. Kjo
Dua Lipa në duet me ish të dashurin e Rita Orës U panë duke flirtuar në mbrëmjen e ndarjes së çmimeve Brit Awards dhe ajo kimi, tani po konkretizohet në një projekt të
Flori dhe Dhurata e konfirmojnë, dueti vjen këtë ditë U bënë disa javë që dy këngëtarët kanë paralajmëruar projektin e tyre. Flori dhe Dhurata lansojnë projektin me titul
Rikthimi i fuqishëm i Tunës në muzikë, pritet bashkëpunimi i vitit Ajo tashmë është nënë e një djali i cili është një fëmijë shumë simpatik. Tuna është ndër këngëtaret më të dashura për p
Miriami paralajmëron një tjetër duet me Albanin Miriam Cani e cila është rikthyer fuqishëm në industrinë e muzikës sapo ka ndarë me të gjithë fansat e Instagramit një f
Pink dhe Christina Aguilera e kanë lënë pas zënkën e tyre Pink dhe Christina Aguilera e kanë lënë pas zënkën e tyre 16 vjeçare në mënyrën më të mirë të mundshme – duke bashkëpunu
Gjebrea i rikthehet muzikës pas kaq shumë vitesh, zbulon me kë do jetë dueti i ri SOt Ardit Gjebrea publikoi një video të së bijës që këndonte në mënyrë gati perfekte dhe mesa duket këtë talent ai do të
Olta Boka rikthehet si kurrë më parë me një duet me vëllain e saj (VIDEO) Olta Boka nëpërmjet një postimi në Instagram ka lajmëruar se është gati të lancojë projektin e ri muzikor. Kënga do
Miriam dhe Albani në një duet të ri (FOTO LAJM) Miriam Cani dhe Alban Skënderaj janë një nga çiftet më të dashur për publikun. Të dy të sukseshëm në krijimtarinë e tyre
Qytetarët "mallkojnë" Ramën: Nuk kemi një pikë ujë Aksioni i madh që ka paraljmëruar Kryeministri ditën e sotme në lidhje me ujin e pijshëm, në kuadër të Reformës në këtë
Merr fund pritja! Roberti dhe Nora publikojnë duetin (VIDEO) Një duet i tyre ka qenë i pritur që sa kohë. E sonte çifti më i njohur i skenës, Robert Berisha dhe Nora Istrefi kanë
A e dinit për këtë bashkëpunim mes Ledrit dhe Erës? (VIDEO) Është e vërtetë që ato menaxhohen nga i njëjti label, mirëpo miqësia e Erës dhe Ledrit duket se është më e fortë se sa t
Përlotet Sinan Hoxha, takohet live me Seldin pas disa vitesh (VIDEO) Bashkëpunimi mes dy këngëtarëve Seldi dhe Sinan Hoxhës u bë shkak për shumë thashetheme të ndryshme. Megjithatë asnj
Publikohet dueti i parë mes Sia-s dhe Pink Dy prej ikonave të muzikës pop, por jo vetëm më në fund kanë arritur të realizojnë një duet së bashku. Bëhet fjalë pë