999 rezultate për

dueluar

Fansat kërkojn revansh mes Khabib dhe McGregor, rusi: Kuajt nuk garojnë kundër majmunëve Janë të shumtë fansat e arteve marciale mikse që prej vitesh kërkojnë një revansh mes Khabib Nurmagomedov dhe Conor McGr
Dana White lë në hije Nate Diaz Presidenti i UFC, Dana White duket se nuk ka një admirim të madh për luftëtarin amerikan Nate Diaz. Ai tha se i ka ofrua