999 rezultate për

duelin

NATIONS LEAGUE/ Këto janë ndeshjet e ditës së sotme, super sfida na presin (FOTO LAJM) Ditën e sotme do të luhen ndeshje shumë të rëndësishme në Ligën e kombeve. Pa dyshim që vëmendja më e madhe e shqipta
Ronaldo rrezikon seriozisht të humbasë duelin e parë me Messin Cristiano Ronaldo rrezikon seriozisht të humbasë sfidën Juventus-Barcelona, ​​në raundin e dytë të ndeshjeve
SHPRESAT/ Mbyllen 45 minutat e para, Andorra në avantazh minimal (VIDEO) Ka përfunduar pjesa e parë në duelin që po zhvillohet në "Elbasan Arena" ndërmjet Shqipërisë dhe Andorrës së 21-vjeçarëv
Crvena Zvezda i frikësohet Tiranës, kërkon policë serb në Shqipëri Tirana do të luajë ndaj Crvena Zvezdës në turin e dytë kualifikues për në Champions League. Një duel shumë i ndezur,
Jo vetëm Mbappe, tre lojtarë të tjerë të PSG në dyshim për Atalantën Kampionati francez ishte ndër të parët që u ndërpre përfundimisht në momentin që shpërtheu pandemia e koronavirusit. Një
Hamilton fiton duelin "kokë më kokë" me Verstappenin Lewis Hamilton regjistron kohën më të mirë në kualifikueset e pistës së Spielberg, në Austri, Çmimit të Madh të dytë të
Më në fund, marrëveshja për duelin Joshua-Fury drejt përfundimit Prej disa kohësh flitet për një duel të mundshëm mes Anthony Joshua dhe Tyson Fury, dy britanikëve që aktualisht kanë të
Gati të marrë kreun, Reali publikon listën e lojtarëve për duelin kundër Sociedadit (FOTO LAJM) Real Madridi ka publikuar listën e lojtarëve që do të grumbullojë në ndeshjen kundër Real Sociedadit. Tekniku Zidane
Bayern me 2 mungesa të rëndësishme për duelin e fundjavës Bayern Munich mund të ketë dy mungesa të mëdha për ndeshjen kundër Eintracht Frankfurt. ‘Bild’ shkruan se Serge Gnabr
Mayweatheri i gatshëm të stërvisë Wilderin për duelin e tretë me Fury Floyd Mayweather është bindur se Wilder do ta mposhtë Fury nëse lejon njerëzit e tij ta stërvisin. Kampi i Wilderit k
ZYRTARE/ Wilder aktivizon klauzolën për duelin e tretë me Tyson Fury Adhuruesit e boksit do të kenë mundësi ta shohin edhe duelin e tretë mes Deontay Wilder dhe Tyson Fury. Ish kampioni
Tyson Fury merr një ofertë marramendëse për tu ndeshur sërish me Wilderin ose Joshuan Shumë pak ditë pasi mposhti Deontay Wilder në duelin për gjerdanin e artë të peshave të rënda në WBC, në Las Vegas, Tyso
Duelin e "titanëve", Fury - Wilder mund ta ndiqni të plotë këtu (VIDEO) Tyson Fury mposhti Deontay Wilderin me nokaut teknik në raundin e shtatë në meçin e zhvilluar në Las Vegas për tu rikthy
Khabibi me deklaratë të papritur për duelin me McGregorin Khabib Numagomedov ka thënë se shanset për t’u ripërballur me Conor McGregorin në vitin 2020 janë shumë të vogla. Bo
Buffon dhe hakmarrja për vitin 2001 te Juventus: Më vjen keq për Interin ne Champions Xhanluixhi Bufon është kthyer përsëri në fushën e lojës në Ligën e Kampioenve, aty ku është një ndër 10 futbollistët më
McGregor rikthehet në UFC Conor McGregor ka vendosur që të kthehet për të luftuar në UFC. Këtë do ta bëj për herë të parë që prej disfatës shok
Po shënon rregullisht, PSG merr vendim për Icardin I kanë mjaftuar vetëm 10 ndeshje në të cilat ka shënuar 9 gola, 5 në kampionat dhe 4 në Champions për të fituar zemrat e
Holanda bën mrekullinë, mposht me përmbysje Gjermaninë (VIDEO) Holanda ka mbajtur gjallë shanset e saj për kualifikimin në Euro 2020 duke fituar 3-2 në fushën e Gjermanisë, pasi kjo e
Tyson Fury arrin marrëveshje për duelin me Otto Wallin Ylli britanik i boksit, i cili garon në kategoritë e rënda, Tyson Fury, është pajtuar për duelin e radhës, të cilin tash
Turqi-Shqipëri do të luhet në stadiumin e zjarrtë të Stambollit Rrugëtimi i Shqipërisë drejt Euro 2020, por me shumë mundësi edhe ai i Turqisë, do të përcaktohet më datë 11 tetor në St