999 rezultate për

duele

NATIONS LEAGUE/ Këto janë ndeshjet e ditës së sotme (FOTO LAJM) Ditën e sotme do të zhvillohen disa ndeshje të rëndësishme në sezonin e dytë të Ligës së Kombeve. Pa dyshim që vëmend
Shorti i jep mundësinë Bayernit të "hakmerret" ndaj Chelsea Sot në Nyon është hedhur shorti i fazës së 1/8 të Ligës së Kampionëve. Ky short ka nxjerrë tetë sfida shumë interesan
SHORTI/ Kampionët në fuqi mësojnë kundërshtarin që pritet ti hapë punë (FOTO LAJM) Sot në Nyon është hedhur shorti i fazës së 1/8 të Ligës së Kampionëve. Ky short ka nxjerrë tetë sfida shumë interesan
Ndeshje të mëdha në tetor, njihuni me super duelet që marrin vëmendjen e botës (FOTO LAJM) Muaji tetor do të jetë i bujshëm për tifozët e futbollit. Do të ketë duele që do ta marrin vëmendjen e botës. Ky muaj
Sonte në ring, shqiptari Haxhi Krasniqi përballë gjermanit Stefan Haertel Sonte do të zhvillohet dueli i vitit për boksierin shqiptar Haxhi Krasniqi me gjermanin Stefan Haertel. Kjo ndeshje isht
Shifra marramëndëse, 50 milionë dollarë për dy duele, “DAZN” pranë firmës me Wilder Kompania mediatike "DAZN" po shpenzon shuma të çmendura parash në sportin e boksit. Pasi mbyllën një marrëveshje 350 mil
Nga duelet në fushë tek ato në stol, bilanci mes Allegrit dhe Spalletti Toskanë, me batutën gjithmonë gati dhe një ironi thumbuese. Por gabon rëndë ai apo ato që guxojnë t’u prekin skuadrat re
Valverde në fije të perit te Barça, pesë duelet vendimtare Duhet të riktheheshim vite pas për të parë një situatë të ngjashme me aktualen te skuadra e Barcelonës. Katalanasit nuk
Messi barazon Puyolin me Barcelonën kundër Sportingut Sporting-Barcelona, të mërkurën, ka disa nxitje përveç tri pikëve. Dy prej tyre kanë Messin si protagonist: Argjentinasi
Katergoria Superiore luan sfidat e radhës në mesjavë, ja oraret Kategoria Superiore ka hyrë në një fazë shumë të rëndësishme, teksa mbeten dhe 4 sfida nga mbyllja. Ndeshjet e radhë
Champions, kuriozitete nga duelet e kaluara mes ekipeve çerekfinaliste Me çiftet çerekfinaliste tashmë të përcaktuara, është koha t’u hedhim një sy disa kurioziteteve dhe fakteve interesante
Europa League sot zbulon 8 skuadrat çerekfinaliste, ja duelet (FOTO) Sonte në mbrëmje do të mësohen emrat e 8 skuadrave çerekfinaliste të Europa League. Dueli më interesant do të zhvillohet
10 gjërat që duhet të dini për super sfidën Juve-Roma (FOTO LAJM) Juvenusi dhe Roma sonte në mbrëmje do të luajnë super sfidën e sezonit, e cila do të vendos dhe për titullin kampion.
5 super ndeshjet që nuk duhet t'i humbisni në fundjavë (FOTO LAJM) Krishtlindjet po afrojnë, ndërkohë që në liga të njohur europiane kjo fundjavë do të dhurojë sfida mjaft interesante.
Këto janë duelet e fundit në grupe në Europa League (FOTO) Europa League sonte në mbrëmje do të zhvillojë raundi i fundit i ndeshjeve në grupe, ku do të përcaktohen përfundimisht
10 "El Clasico"-t më të paharrueshme në 25 vitet e fundit (FOTO LAJM) Jemi gjithmonë e më pranë klasikes më të bukur të futbollit europian Real Madrid-Barcelona dhe të gjithë janë krejt sy e
Champions League, ja duelet e mbrëmjes së sotme (FOTO ) Champions League sonte në mbrëmje do të zhvillojë ndeshjet e raundit të katërt në Grupet E, F, G, H. Dueli më intere
Shorti i Kupës së Ligës në Angli, ja duelet në çerekfinale Pas ndeshjeve të djeshme është shorti për çerekfinalet e Kupës së Ligës në Angli. Manchester United, Arsenal e Liverpool
Mbrëmje e madhe Championsi, ja të gjitha duelet (FOTO) Sonte në mbrëmje do të luhen ndeshjet e treta në Grupet A, B, C, D. Dueli më interesant do të luhet në "Camp Nou", teks
Barça-City, ja 5 duelet më interesante të super sfidës (FOTO LAJM) Sonte në mbrëmje do të luhet një ndeshje e madhe, e cila nuk duhet humbur për asnjë kusht. Barcelona dhe Manchester City