999 rezultate për

duda

Duda Style II (VIDEO) Rikthehet Duda Style. Në një video xhirim të dytë, që po qarkullon në rrjetet sociale, shihet një vajzë - të cilën mësue
"Duda style", Thaçi "qëllon" gazetarin (VIDEO) Pas takimit që ka pasur në Bruksel me kryeministrin e Serbisë, Ivica Dacic, kryeministri i Kosovës, Hashim Thaçi, është
Arrestohet Duda, vajza që rrahu shoqen UPDATE - Sipas informatave të pakonfirmuara ende zyrtarisht, mësohet se, pas publikimit të videos dhe pas përhapjes në m
Rama: I kërkova "Dudaj" të padisë Gazetën Shqiptare Kreu i Partisë Socialiste, Edi Rama ka deklaruar gjatë ditës së djeshme se do të ngrinte një padi kundër "Gazeta Shqipta
Burri që ndryshoi emrin nga Anton në Zipard Shumica e njerëzve dëshirojnë një emër të zakontë dhe që njerëzit mund ta thërrasin lehtësisht. Por një burrë nga Anglia