999 rezultate për

duda

Duda Balje feston ditën e flamurit me shqiptarët (FOTO LAJM) Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Duda Balje duket të jetë e kujdesshme për festat kombëtare. Me rastin e ditës së Fla
Duda u flet serbëve që Kosova nuk ka nevojë për ushtri (VIDEO) Në një emision serb, deputetja e Kuvendit të Kosovës, Duda Balje, ka befasuar me deklaratën e saj kur është pyetur se a
Ajo trondit Kuvendin, kaq e pasur është Dude Balje Deputetja boshnjake, e cila është pjesë e Grupit 6+ në Kuvendin e Kosovës, Duda Balje qëndron mirë me para të ruajtura n
Duda shkëlqen në Kuvend por shikoni vajzën e saj në maturë (FOTO LAJM) Deputetja boshnjake e Kuvendit të Kosovës, Duda Balje, e njohur për bukurinë dhe linjat trupore seksi, edhe pse e re në
Duda nevrikoset me një deputete serbe Në mbledhjen e Komisionit parlamentar për të Drejtat e Njeriut, Barazi Gjinore, për persona të Pagjetur dhe Peticione u
Deputetja Duda përsëri hot në kuvend, vesh fustan të zi (FOTO LAJM) Një nga deputetet më të komentuara të Kuvendit të Kosovës për fizikun e saj tërheqës është Duda Balje. Deputetja e Ku
Deputetja seksi e Kosovës siguron 6 vota për demarkacionin Grupi parlamentar në Kuvendin e Kosovës, 6+ ka siguruar se të gjashtë votat janë pro demarkacionit. Duda Balje ka kon
Duda jep lajmin që kënaq të gjithë kosovarët Grupi parlamentar në Kuvendin e Kosovës, 6+ ka siguruar se të gjashtë votat janë pro demarkacionit. Duda Balje ka kon
Duda merr në mbrojtje Donika Kadajn Deputetja boshnjake e Kuvendit të Kosovës, Duda Balje i ka dalë në mbrojtje deputetës Donika Kadaj Bujupi lidhur me ofen
Çfarë dhurate mori deputetja shqiptare që tërboi me format bombastike (FOTO LAJM) Duda Balje është padyshim deputetja më seksi në Shqipëri e Kosovë. Ajo është deputete në Kuvendin e Kosovës, ku forma
Duda Balje tregon të fshehtat e Haradinajt me Listën Serbe Raportimi se kryeministri i Republikës, Ramush Haradinaj dhe Lista Srpska, janë pajtuar që të votohet ratifikimi i demar
Ministri e fotografon Duda Baljen nga prapa (FOTO LAJM) Sot Kuvendi i Kosovës po mban seancën e radhës, në të cilën po marrin pjesë pak deputetë. Deputetja më e përfolur e K
Zv.ministri i shkarkuar akuzon edhe Duda Baljen si bashkëpunëtore të Serbisë Ish-zëvendësministri i Ministrisë së Administratës Publike, Numan Baliqi, nga komuniteti boshnjak i cili u shkarkua me n
Duda Balje është e bukur por kjo deputete e LDK-së të mahnit (FOTO LAJM) Duda Balje tashmë personifikohet si deputetja më e bukur dhe seksi në Kuvendin e Kosovës. Ajo komentohet më shumë për
Duda sqaron fjalët e saj për komunat serbe Deputetja boshnjake në Kuvendin e Kosovës , Duda Balje, katër komunave serbe në veri u është referuar si komuna të Serbi
Deputetja e Kosovës shfaqet elegante me fustan të zi (FOTO LAJM) Deputetja e grupit 6+, Duda Balje jo pak herë është bërë temë e medieve rozë Ajo ka arritur të rrëmbejë gjithmonë vëm
Presidenti polak nënshkruan njërën prej tri reformave gjyqësore Zyra e presidentit të Polonisë, Andrzej Duda, tha se ka nënshkruar në ligj njërën prej tri reformave në gjyqësi, të cila
Trump konfirmon pjesëmarrjen në samitin e Polonisë Presidenti polak, Andrzej Duda, ka thënë se samiti që është planifikuar të mbahet muajin e ardhshëm nga vendet e Evropës
Vdekje e mistershme/ I riu shqiptar del nga palestra, bie përtokë dhe ndërron jetë Një 16-vjeçar shqiptar në Itali ka humbur jetën. Quhet Irdi Duda dhe ndërroi jetë në spitalin e Sanremo, pasi pati një d
Arrestohet Duda Dje rreth orës 23:00, në Lagjen Dardania, është arrestuar Burim Osmani, ose siç njihet nga të gjithë Duda. Reperi nga