999 rezultate për

duci

Dyshohet se dogji të gjallë Flamur Ducin, lirohet 18 vjeçari Gjykata e Korçës ka dhënë masën e sigurisë “detyrim paraqitje” për 18-vjeçarin Devis Hoti, i cili qëndroi 8 muaj në burg
Eliminoi dhe dogji të gjallë Flamur Duçin, merret vendimi për 18 vjeçarin Gjykata e Korçës ka dhënë vendimin për Devis Hotin, i cili u arrestua për vrasjen e kushëririt të tij, Flamur Duçit të e
Ky është 18 vjeçari që dogji të gjallë Flamur Duçin në Korçë (FOTO LAJM) Ky që shihni në foto është 18 vjeçari Devis Hoti i dyshuari për eliminimin e Flamur Duçit mëngjesin e djeshëm në Mborje
E eliminuan dhe tentuan ta djegin, del fotoja e 45-vjeçarit në Korçë Flamur Duçi, 45 vjeç humbi jetën ditën e sotme pasi u qëllua me mjete prerëse pranë biznesit të tij. Të afërmit kanë
"E kishin çarë me thikë dhe i kanë djegur kokën”, flasin të afërmit e 45-vjeçarit që u eliminua Një atentat i rëndë ndodhi ditën e sotme në Korçë ku viktimë mbeti Flamur Duçi. Të afërmit kanë dhënë dëshmitë e tyre
Amerikani me prejardhje serbe merr komandën e KFOR-it në Bondsteel Roli i KFOR-it mbetet i pandryshueshëm, në ofrimin e një ambienti të sigurt dhe lirisë së lëvizjes. Kështu tha kolone
Falsifikojnë dokumentat, ndalohet çifti nga Korça Dy bashkëshortë nga Korça që ishin bërë “grekë” duke falsifikuar certifikatat e lindjes jane ndaluar nga policia e Korce