999 rezultate për

dubai

Zbulohet tradhtia e Princeshës së Dubait me truprojën: E paguante 1.2 mln paund (FOTO LAJM) Gruaja e sundimtarit të Dubait i ka dhënë truprojës britanike, njëkohësisht edhe të dashurit të saj, 1.2 milion paund q
Punon eskortë në Dubai? Modelja shqiptare: Njoh vajzat të ekranit që e bëjnë (FOTO LAJM) Modelja Lea Legisi u bë e njohur në emisionin e Top Channel “She is on Top”. Ajo ishte e ftuar sot në “Ftesë në 5” me
Vajzat shqiptare eskorta në Dubai? Ish-Missi shqiptar rrëfen gjithçka (FOTO LAJM) Karrieriste në profesion dhe seksi në pamje, duke tërhequr vëmendjen e ndjekësve me një set fotosh hot nga resortet luks
Inagurohet në Dubai, shatërvani më i madh në botë (FOTO LAJM) Me drita shumëngjyrëshe dhe ujin që ngrihet në qiell, është inauguruar atraksioni më i ri dhe më uniku në mbarë Emiratet
U përfol për eskortë, Arta Nitaj zgjedh mes Dubait dhe Jugut të Shqipërisë (FOTO LAJM) Një klub në Dubai, i quajtur "Billionaire Mansion", në dhjetor të vitit të kaluar përmes faqes "Thelist" në Instagram, k
Poza provokuese nga Dubai, të pasmet e Oriolës marrin gjithë vëmendjen (FOTO LAJM) Pozat provokuese dhe format perfekte janw ato qw bien nw sy sapo hap profilibn e Instagramit tw Oriola Marashit. E kë
Dizdari është i paprekshëm në Shqipëri? Artan Hoxha: Ishte fat që u kap në Dubai Gazetari Artan Hoxha ka bërë nëj deklaratë të fortë në një studio televizive, teksa ka folur lidhur me shkatërrimin e ka
Më i madhi i kapur deri tani, koloneli në Dubai rrëfen si u kap bosi shqiptar i kartelit të kokainës Denis Matoshi ose Eldi Dizdari u arrestua dy ditë më parë në Dubai në kuadër të operacionit “Los Blancos”, që goditi kar
U kap me bujë në Dubai, del fotografia e Elti Dizdarit pas arrestimit Arrestimi i Elti Dizdarit në Dubai për llogari të autoriteteve italiane, ka bërë shumë bujë në vendin tonë. Ai u vu n
Policia e Dubait konferencë shtypi për arrestimin e "kokës" shqiptare Goditja e grupit të trafikantëve të drogës në Emiratet e Bashkuara Arabe, ka trazuar ujrat mes Ekuadorit dhe Europës.
U përfshi në "masakrën" në Bllok, si u arrestua në Dubai burri trafikant i Suada Sherifit Operacioni ndërkombëtar i drogës i finalizuar në disa shtete ka vënë në pranga disa persona. Gazetari Artan Hoxha rap
Modelja bukuroshe u "bashkohet" sheikëve, shijon diellin në Dubai (FOTO LAJM) Modelja e njohur Viky Varga ka zgjedhur temperaturat e larta të Dubait për t’i qëndruar larg rrezikut të prekjes nga kor
Vajzat shqiptare eskorta në Dubai? Ish-Missi shqiptar rrëfen gjithçka (FOTO LAJM) Karrieriste në profesion dhe seksi në pamje, duke tërhequr vëmendjen e ndjekësve me një set fotosh hot nga resortet luks
Nga paraja te sekretet e jetës, ish-Missi shqiptar rrëfen të pathënat nga Dubai (FOTO LAJM) Karrieriste në profesion dhe seksi në pamje, duke tërhequr vëmendjen e ndjekësve me një set fotosh hot nga resortet luks
Trullosi Instagramin me jetën luksoze, FBI e heton për pastrim parash (FOTO LAJM) Ramon Abbas shpaloste në rrjetet sociale një jetë luksoze me avionë privatë, veshje stilistësh të njohur e makina super
Shkundi Instagramin me jetën luksoze, FBI e heton për pastrim parash (FOTO LAJM) Ramon Abbas shpaloste në rrjetet sociale një jetë luksoze me avionë privatë, veshje stilistësh të njohur e makina super
Ronaldo ka në dorë Rolexin më të shtrenjtë në botë The Sun në janar ka publikuar një fotografi në të cilën Ronaldo shihet duke mbajtur një Rolex GMT, në vlerë prej 371 mij
Dubai vazhdon të befasojë botën, nis ndërtimin e qytetit "marsian" në mes të shkretëtirës (FOTO LAJM) Dubai është një qytet ku zjarrfikësit "fluturojnë", arkipelagët ndërtohen nga hiçi dhe ndërtesat prekin qiellin. Një
Shkrumbohet nga flakët ndërtesa 48 katëshe në Dubai (FOTO LAJM) Një zjarr i madh ka përfshirë një ndërtesa 48-katëshe në Dubai, ndërsa njerëzit janë parë të tmerruar duke bërtitur, tek
Partnerja e Pelle zgjedh Dubain për t’iu fshehur koronavirusit Partnerja e futbollistit Graziano Pelle, Viky Varga ka vendosur që të udhëtojë drejt Dubait për t’i ikur koronavirusit.