999 rezultate për

duart

Noizy në telashe? Publikohet fotoja me duart e gjakosura (FOTO LAJM) Noizy një ndër reperët shqiptarë më të komentuar për jetën e tij luksoze, por edhe për sherret e shumta pjesë e të cilav
Zgjidh pëllmbën tënde dhe kupto çfarë tregon për ty A e dini se linjat në pëllëmbën e dorës lidhen me fatin tuaj? Edhe skeptikët më të mëdhenj e kanë të pamundur të mohojn
Përse ju mpihen duart gjatë natës dhe ç’duhet të bëni Ju ka ndodhur ndonjëherë gjatë natës që gishtërinjtë të mos u përgjigjen lëvizjeve tuaja? Ju mpihet dora dhe mezi e n
Gazetarja zbulon pse bebet nuk qajnë në duart e lypsareve Të pastrehët, nënat e reja dhe fëmijët të cilët mbushin trotuaret për të lypur lëmoshë, bëhen shpesh pre e përbuzjes së
Shqiptari bën për spital gruan dhe vajzën, mjekët venë duart në kokë Një shqiptar 42-vjeçar, banues në Monteprandone, provinca e Ascolit, në Itali, është ndaluar nga karabinierët për ushtri
Humbi duart nga shpërthimi i granatës, të riut nuk i japin ndihmën ekonomike Fiks Fare ka arritur të zgjidhë problemin e një invalidi të cilit i është mohuar KEMP-i për faj të vonesës në administra
Jepet vendimi, sa vite burg mori gjyshi i Tamarës nga Velesi Gjashtë vite e gjysmë burg është dënimi që sot ka marrë Ljupço Stojanovski, gjyshi i Tmarës së vogël nga Velesi, për ten
Studimi habit botën: Mos lani duart që t’i shpëtoni kancerit Ju mund t’ju duket një çmenduri, por studimet më të fundit kanë dalë në përfundimin se një lloj bakteri mjaft i përhapur
Moderatori i fut duart live, të ftuarës i ikën truri (VIDEO) Në një emision televiziv në Angli, moderatori Louis Walsh i fut duart të ftuarës së tij, Mel B-së. Ndërkohë që janë d
Griezmann i "çan" duart portierit të Uruguajit, Franca dyfishon rezultatin (VIDEO) Franca ka dyfishuar rezultatitin ndaj Uruguajit me anë të Antoine Griezmann. Në minutën e 61' Griezmann pas një zbrit
Bie në duart e policisë vrasësi i kërkuar prej 15 vitesh Policia ka arritur të zbulojën identitetin e vërtetë të një shtetasi në kërkim në Itali, i cili tentoi të kalojë kufirin
11 pjestar të një familje u gjendën të varur, zbulohen detaje tronditës Një familje prej 11 anëtarësh u gjetën të vdekur të dielën dhe mund të kenë vrarë veten për 'shpëtimin shpirtëror'. P
Sëmundja e rrallë, gruaja djersin gjak nga fytyra dhe duart (FOTO LAJM) Një grua 21-vjeçare është diagnositkuar me një sëmundje të rrallë, e cila e bën atë të djersisë gjak nga fytyra dhe duar
Meghan e pabindur, thyen sërish rregullat por Harry e refuzon Princ Harry dhe Meghan nuk linin t’ju shpëtonte asnjë dalje publike pa e shprehur përmes gjesteve sa të dashuruar janë.
Një tmerr i vërtetë, arsyeja pse nuk duhen përdorur tharëset e duarve në lokale Në përgjithësi, në banjot e qendrave tregtare, lokaleve apo club- eve të natës letrat e duarve janë zëvendësuar me tharë
A e dini përse stjuardesat i mbajnë duart pas shpine? A e keni vënë re ndonjëherë, se si para fluturimit, njëra ndër stjuardesat e cila pret udhëtarët gjithmonë i mban duart
Misteri i qeses me 27 duar të prera ka shokuar banorët e këtij rajoni (FOTO LAJM) Disa banorë nga Khabarovsk, në pjesën lindore të Siberisë kanë bërë një zbulim që ka tronditur mbarë opinionin publik në
Shqiponja në modë, futbollisti arab feston si i çmendur me këtë gjest (VIDEO) Goli në sekondat e fundit nga Al-Dawsari, i dha fitoren Arabisë Saudite, pasi arriti të përmbyste Egjiptin në fitoren 2-
Del fotografia e rrallë kur klerikët dhe hoxhallarët bënin simbolin e shqiponjës Xhaka dhe Shaqiri bën bujë jo vetëm për golat e shënuar ndaj Serbisë por edhe për festimin e tyre me simbolin e shqiponj
Imami nga Shkodra: Lutjuni Allahut të fitojë Erdogani, shpëtimtari ynë Turqia nesër hyn në zgjedhje presidenciale dhe elektorale ku Erdogan dhe partia e tij AKP do të tentojë të rifitojnë bes